Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalka Nie :D ale jak miałam 14 lat wysłałam zdjęcia do agencji modelek. No i chcieli żebym do nich przyjechała. Ale tato mnie opierdaczył że nigdzie nie jade i na tym się skończyła moja kariera. Haha. Potem miałam depresje, zaniżone poczucie wartości, poznałam mojego byłego.

Ale obsesja mi trochę została. Uwielbiam oglądac wszystkie Misski, pokazy Victoria Secret, Fashion Weeki, czerwone dywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tomko napisał:

Szpilki i będzie mieć 180 cm wzrostu i będzie nim gardzić. Do tego koleżanki będą się śmiać z niego. Będzie chciał na pieska o szafkę pojechać to na palcach będzie musiał stać, uda za krótkie... Ona powie, że chłopak koleżanki ma 180 cm i tak ją posuwa, że aż jej lakier z paznokci odpada...

To każe uklęknąć jej na pufie i oprzeć się łokciami o podłogę. ;) Znam faceta co mając 160cm ogarnia. Ma trudniej? Tak owszem ale zamiast go dołować niech się uczyć działać tym co ma. Rób tak by tobie było dobrze. Dbaj i szlifuj przewagi ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 175 cm wzrostu. Wg mnie to średni wzrost czyli normalny. Jeśli rozpatrujemy wzrost przez pryzmat dopasowania kobiety do mężczyzny to wg mnie optymalnie jeśli mężczyzna jest trochę wyższy od kobiety lub ewentualnie jeśli obydwoje mają ten sam wzrost.  Źle to wygląda jeśli weźmiemy pod uwagę duże skrajności np. mężczyzna 210 cm , kobieta 150 cm itp. to wtedy wygląda to karykaturalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ramzes napisał:

zamiast go dołować niech się uczyć działać tym co ma. Rób tak by tobie było dobrze. Dbaj i szlifuj przewagi ;) 

 

Ostatecznie nic nam innego nie pozostaje niż "to, co mamy" :) 
 

2 minuty temu, KhaosKnight napisał:

mężczyzna 210 cm , kobieta 150 cm itp. to wtedy wygląda to karykaturalnie

Kij jak wygląda - kto będzie mu garba leczył? :D

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj partner ma 175cm wzrostu i mi pasuje idealnie.

 

Ja za to mam 163cm a moj ojciec jest dla mnie do ramienia. Mama jest od niego wyższa o jakies pół glowy. 

Przez 26 lat małżeństwa żadnemu z nich to nie przeszkadzało ;) nie ma co sie zastanawiać nad tym, trzeba po prostu trafić na odpowiednią osobę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stań na portfelu, od razu będziesz wyższy : ) (jak ja - 169)

 

A poważniej - już kiedyś pisałem, że wzrostu i długości fiuta nie zmienisz. Wszystko inne jesteś w stanie, jak jesteś samiec. Po co wgrywać sobie zatem w głowę chore programy, że Ci czegoś brakuje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam coś koło tego, zawsze mi to koło dupy latało. Ja nadrabiam facjatom i wygadaniem, więc luzik. Zresztą zawsze mi się dobrze z kobietami gadało. Fakt, jakbyś stanął, nie odzywał się i jakieś kobiety miałaby wybierać- to wiadomo, że jesteś na straconej pozycji.

Olej to chłopie, ot metryczka.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jakie emocje i w jakich okolicznościach kobiecie zapodasz.

 

Tak jak @Obliteraror pieniądz to jest jedno.

 

Mając np 172 cm wzrostu i schodząc ze sceny po koncercie możesz przebierać w kobietach. I to nie musi być nie wiadomo jak znany zespół, ot lepszy lokalny.

 

Z życia wzięte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.