Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

172, nie pomaga, ale tak jak reszta Braci napisała są inne rzeczy którymi można zainteresować kobiety, z czego skrzętnie korzystałem i często nie było problemu aby trochę nimi poobracać.

 

Byłem z jedną partnerką która mi w twarz mówiła że jestem dla niej z niski, ostatecznie to ja ją zostawiłem po 1,5 roku. 

 

Kiedyś się tym przejmowałem, teraz mam naprawdę to głęboko gdzieś, nawet często z tego żartuję, chociaż nie jest to wzrost niski.

 

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Najniższy partner z jakim sie spotykałam miał 183 cm. Niższych bym nie chciala. Raz poszłam na randke z facetem 178 ale wydawał mi sie bardzo niski.

To jest 5 cm różnicy, a dla Ciebie już BARDZO niski, ciekawe, masz chyba zaburzoną percepcję.

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

więc tacy niscy mi sie kojarza z sierotami.

Mam taka jedną w pracy co dosłownie powtarza, facet zaczyna się od 180. Pusta jak wyschnięty pień, myślałem że bardziej się nie da, a tu patrz, jednak się da :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _oliv2407 napisał:

To tak jak panowie w wielu przypadkach wolą większy rozmiar biustu ale same piersi nie sprawiają, że kobietę można nazwać ładną. 

Dokladnie, jednakże ja wolę kobiety szczupłe i z małym biustem, i w połączeniu z mniejszym wzrostem. I wtedy potrafi to na mnie nieźle zadziałać, ale to nie znaczy że uruchamia mi się wtedy tryb i love you, o co niektórzy tutaj mogą mnie tutaj posądzić.

 

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

więc tacy niscy mi sie kojarza z sierotami.

Next.

 

W dniu 30.11.2018 o 17:55, Maszracius_Iustus napisał:

jak dla mnie jak odniósłbym sukces finansowo/słwowo/ jakiśtaminny specjalnie byłbym wtedy sam co by wkurwiać zachłanne baby

To samo bym zrobił, plus jeszcze obserwowałbym z boku ten cały żałosny cyrk.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

175 cm to jest wystarczający i dobry wzrost, jak się ma szczupłą sylwetkę niebrzydką gębę i w miarę potrafi gadać to nie ma problemu z pannami. Ja mam mniej kumpel ma właśnie tyle i myślę, że to żaden problem. Jak ktoś jest brzydki i do tego rudy albo jakaś mameja to mu i 185cm nie pomoże. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerwony napisał:

Pytanie śmierdzi kompleksami na kilometr. Kobiety nie chcą faceta niższego od siebie, nie chcą też być równe wzrostem z facetem gdy mają obcas. Ty byś chciał żeby Ci laska równała wzrostem? Bo ja nie. Miej po prostu swoje zasady. Bierz laski z max wzrostem 15cm niższe od Ciebie i miej w dupie co mówią. Jedna powie Ci, że chce tylko blondyna 1,9m, ale jak ją zbajerujesz odpowiednio to nie będzie jej przeszkadzał Twój łysy łeb i Twoje 176. Tylko na dłuższą metę moim zdaniem głupotą jest brać kobietę ciut niższą od siebie do LTR. Może i da się zerżnąc na raz, ale na dłuższą metę ciężko będzie utrzymać dominację. Dlatego najlepiej trzymać się tej zasady 15cm.

Lol, z tego forum już się dowiedziałam, że powinnam już dawno rzucić mojego Księcia na białym koniu, bo nie ma dobrze zarysowanej żuchwy, ma tyle samo wzrostu co ja no i nie ma ani samochodu ani mieszkania na własność, ale teraz to chyba mu podeślę to forum i tłumacza przysięgłego, co by mu te mundrości przetłumaczył, że ma mnie rzucić i znaleźć sobie babę do 150cm, bo wyższej nie zdominuje xD 

A wiesz, że nie wystkie kobiety noszą obcasy? Ja nie noszę i tym sprytnym sposobem nie jestem wyższa od partnera. 

jak to tu się mawia: beka z typa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to nie do końca chodzi o sam wzrost, ale wzrost to ułatwia.

Chodzi o wywołanie uczucia, że facet jest "męski".

Jak jest zwyczajnie większy / wyższy to jest łatwiej.

Kiedy facet jest "groźny", czy "dominujący" z wyglądu i zachowania, to u kobiety tworzy się mieszanka lęku i podniecenia.

A w innych sytuacjach "poczucia bezpieczeństwa" (kiedy kobieta czuje się jak mała dziewczynka w ramionach wysokiego faceta).

 

Analogicznie faceci, którzy się uśmiechają, są oceniani jako mniej atrakcyjni, niż faceci z neutralnym wyrazem twarzy.

 

Oczywiście wzrost nie zastąpi cech charakteru, ani nie ma szans się przebić przez zwały tłuszczu.

Wzrost po prostu ułatwia niektóre rzeczy, ale nie jest gwarantem niczego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sargon napisał:

No bo to nie do końca chodzi o sam wzrost, ale wzrost to ułatwia.

Chodzi o wywołanie uczucia, że facet jest "męski".

Jak jest zwyczajnie większy / wyższy to jest łatwiej.

Kiedy facet jest "groźny", czy "dominujący" z wyglądu i zachowania, to u kobiety tworzy się mieszanka lęku i podniecenia.

A w innych sytuacjach "poczucia bezpieczeństwa" (kiedy kobieta czuje się jak mała dziewczynka w ramionach wysokiego faceta).

 

Oczywiście wzrost nie zastąpi cech charakteru, ani nie ma szans się przebić przez zwały tłuszczu.

Wzrost po prostu ułatwia niektóre rzeczy, ale nie jest gwarantem niczego.

Dokładnie! Zgadzam się, że to tylko jeden z wielu elementów,  a niektórzy robią z tego, nomen omen, wielką sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ewka napisał:

Lol, z tego forum już się dowiedziałam, że powinnam już dawno rzucić mojego Księcia na białym koniu, bo nie ma dobrze zarysowanej żuchwy, ma tyle samo wzrostu co ja no i nie ma ani samochodu ani mieszkania na własność, ale teraz to chyba mu podeślę to forum i tłumacza przysięgłego, co by mu te mundrości przetłumaczył, że ma mnie rzucić i znaleźć sobie babę do 150cm, bo wyższej nie zdominuje xD 

A wiesz, że nie wystkie kobiety noszą obcasy? Ja nie noszę i tym sprytnym sposobem nie jestem wyższa od partnera. 

jak to tu się mawia: beka z typa

A co mnie obchodzi co Ci sie podoba a co nie. Ja tutaj podałem swoje zasady wyboru partnerki jeśli chodzi o wzrost.

I idź mi w chuj z tym bekaniem. Slangu niedorozojów nie życzę sobie na mnie stosować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerwony napisał:

 Ja tutaj podałem swoje zasady wyboru partnerki jeśli chodzi o wzrost.

A że takie osobiste pytanie zadam: Jak laska założy 17cm szpilki, to jej wyjedziesz z dyńki, żeby ją ZDOMINOWAĆ? 

 

Też nie lubię tego slangu, ale jak już wejdziesz między wrony...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Taboo napisał:

To jest 5 cm różnicy, a dla Ciebie już BARDZO niski, ciekawe, masz chyba zaburzoną percepcję.

Nie wiem jak to wytłumaczyc ale serio to czuc jak sie przy takim facecie idzie. Tak samo jak cycki B i C. Rozmiar różnicy a dla was niekiedy bardzo znacząca róznica

Kiedys umówiłam sie z facetem który miał wpisany wzrost 182 cm. Ale jak  z nim szłam to czułam że jest jakis niski. Okazało sie ze ma 176. Serio to czuć 

2 godziny temu, Taboo napisał:

Mam taka jedną w pracy co dosłownie powtarza, facet zaczyna się od 180. Pusta jak wyschnięty pień, myślałem że bardziej się nie da, a tu patrz, jednak się da :) 

JAk taki 172 cm stanie przy moich kolegach któryzy maja 186, 192 cm to wyglada komicznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ewka napisał:

A że takie osobiste pytanie zadam: Jak laska założy 17cm szpilki, to jej wyjedziesz z dyńki, żeby ją ZDOMINOWAĆ? 

17 cm obcasu powiadasz. Nie z  kretynkami się nie zadaję.

20 minut temu, Ewka napisał:

Też nie lubię tego slangu, ale jak już wejdziesz między wrony...:(

Chujowo tak nie mieć własnych zasad w życiu tylko bezmyślnie podążać za tłumem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama mam 158, więc 176 byłoby dla mnie jak najbardziej ok . BTW mój luby ma 178, więc niewiele więcej, ale jakby był niższy, to też by mi specjalnie nie przeszkadzało.

Ważne tylko żeby facet był wyższy ode mnie, ale przy moim wzroście o to nie trudno. Kiedyś miałam nawet faceta niewiele wyższego ode mnie, może kilka cm i też wcale nie był w moich oczach przez to mniej atrakcyjny. Ale szczerze mówiąc gdybym była wysoka, to pewnie nie chciałabym niższego od siebie bo źle bym się z tym czuła. Choć mam koleżanki, którym to nie przeszkadza i same mają facetów swojego wzrostu czy nawet ciut niższych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Androgeniczna napisał:

To słaby dominator jesteś skoro potrzebujesz niższej do "łatwiejszej dominacji" :D

A mnie się to wydaje właśnie normalne, że facet lubi czuć sie większy, a więc i silniejszy od swojej kobiety. Tzn. może nie każdy, ale ci o dominujacym charakterze na pewno.

Może dlatego do mnie ciągną przeważnie wysocy bo niektórzy lubią takie drobiny jak ja ;) Choć zdaje sobię sprawę, że nie wszyscy, są i tacy, którzy gustuja w wysokich, ale jakoś zawsze podobało mi się, że jestem drobna bo przy facecie o nawet średniej budowie ciała mogę się czuc kobieco.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 13:38, Niepowtarzalny napisał:

Witam, mam pytanie do pań. Czy według was 176 cm wzrostu jest odpowiednie czy wg. was to mało?

Jeden ex 176, drugi 178. Ale niespecjalnie miał dla mnie wzrost znaczenie. Dla mnie byli i tak za wysocy,? bo jak to powiedział kiedyś ex jestem "tak niska, że zawsze na wysokości zadania" ?

 

Problem ze wzrostem faceta może mieć kobieta-ty zła która sama ma z 180 cm,?

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ewka napisał:

Lol, z tego forum już się dowiedziałam,

Zobacz co @Androgeniczna pisze, jak kawa na ławę :)

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Tak samo jak cycki B i C. Rozmiar różnicy a dla was niekiedy bardzo znacząca róznica

Masz rację, dla mnie C za duże, ale nie skreśliłbym tej laski z tego powodu.

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

JAk taki 172 cm stanie przy moich kolegach któryzy maja 186, 192 cm to wyglada komicznie .

Praktycznie w większości mam takich znajomych, nic nigdy nie było komiczne, a z racji uprawianego hobby często występujemy razem na zdjęciach, wszystko jest ok, jesteś strasznie powierzchowna.

31 minut temu, Androgeniczna napisał:

Ja mam tak samo. Niższy niż 180 mnie nie pociąga.

To że Ciebie nie pociąga to bym jeszcze zrozumiał, każdy ma swoje, ale Ty najzwyczajniej w świecie mówisz o niższych mężczyznach jak o jakimś podgatunku, zwykła faja z Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem na forum podobny temat, pt."Stulejo, bez 180cm nie startuj". A w tymże temacie ktoś, zdaje się, że Brat @Eredin zapodał zdjęcie Jasona Stathama i jego żony, modelki Victoria's Secret - Rose Huntington Whiteley. Według źródeł on ma 178cm a ona 175 co jest totalna bzdurą, bo nawet na płaskich butach, ona jest po prostu wyższa.

 

A ze swojego, przeszło dwumetrowego punktu widzenia dodam, że oprócz lustrowania dekoltów z góry, życie wysokiego wcale różami usłane nie jest :D

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.