Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Taboo napisał:

Praktycznie w większości mam takich znajomych, nic nigdy nie było komiczne, a z racji uprawianego hobby często występujemy razem na zdjęciach, wszystko jest ok, jesteś strasznie powierzchowna.

Jesteś przewrażliwiony skoro dotknęly cie moje słowa.... przecież jestem randomową obcą osoba z netu

19 godzin temu, Taboo napisał:

To że Ciebie nie pociąga to bym jeszcze zrozumiał, każdy ma swoje, ale Ty najzwyczajniej w świecie mówisz o niższych mężczyznach jak o jakimś podgatunku, zwykła faja z Ciebie :)

Nie podgarunku tylko gorszej odmianie. Mi po prostu sie tacy nie podobaja i tyle. Dla mnie to nie meskie osobniki.

18 godzin temu, czerwony napisał:

Najlepsze, że Wy samiczki naprawdę wierzycie w to co piszecie. Tylko kiedy dochodzą emocje to nagle dzieją się cuda. Stanie przed Tobą taki alfa, da emocje i się posikasz, że na Ciebie spojrzał ;)

Tak samo wy reagujecie na kawałek dekoltu  czy krótką spódniczke :D

18 godzin temu, Meg4tron napisał:

Ona to nazwała szczerością :D

Dokładnie to szczerość. Jak ktoś z was napisze że nie lubi grubych kobiet to też jest powierzchniowy? Nie po prostu jest szczery i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Tak samo wy reagujecie na kawałek dekoltu  czy krótką spódniczke :D

Czy ty naprawdę myślisz że np mnie kiedykolwiek można było omotać za przeproszeniem cyckami i kawałkiem wystającego tyłka?

 

 

23 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Nie podgarunku tylko gorszej odmianie. Mi po prostu sie tacy nie podobaja i tyle.

 

@Taboo

W takim przypadku chyba najlepiej zastosować taką taktykę.

 

OMIJANIE.jpg

 

29 minut temu, Androgeniczna napisał:

Dla mnie to nie meskie osobniki.

Nawet nie będę mówił co mój dziadek mawiał o takich kobietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

System wmawia młodym chłopakom - bądź miły. Bądź grzeczny i uśmiechnięty.

Podstawowym błędem jest niezrozumienie co naprawdę oznacza być miłym. Miły nie znaczy needy frajer. Można być miłym i męskim. Można się uśmiechać do kobiet i wzbudzać u nich emocje a nie tak jak napisał kolega Arch w innym wątku, żeby chodzić z poważną gębą. 

Przykład dziś ze sklepu. Stoję w dziale mięsnym i jest zaraz obok lodówka na browary. I widzę, że dziewczyna coś do niej wkłada z palety i łokciem uderza te drzwi żeby się nie zamykały. Lodówka bardzo blisko kiełbasy, której chciałem się przyjrzeć. Oparłem się ramieniem o te drzwi tak, że trzymałem je otwarte i przyglądałem się kiełbasie. Panna w pewnym momencie do mnie:

- przepraszam, pan chce obejrzeć wędliny a ja drzwi otwarte na pana ramieniu. Sorry
- a nie, spoko. Trzymam pani te drzwi bo widzę, że pani wkładała puszki do lodówki.
- ooj dziękuję, ale pan miły. 
Banan, zaczerwienienie. 

Jestem miły? Jestem. Gdyby zagadał o numer? Myślę, że bym go dostał. Zasadnicza różnica jest w tym jak to robisz a nie czy to robisz. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomko napisał:

Jestem. Gdyby zagadał o numer? Myślę, że bym go dostał.

Taki chooj, musiałeś wyglądać na chada z za tej palety i na 190 wzrostu i jak łapę oparłeś o lodówkę to ją optycznie zwiększyło i wyszło około 45 cm w bicku, pozatym siegałeś po najdroższą kiełbasę, dlatego tak pokazałeś swój status, i byłeś wyżej od niej trzymając lodówkę, co zadziałało na jej podswiadomosc, że jesteś wyższy w stadzie i możesz ją dosiąść. 

 

 

Tak na poważnie, zrobiłem chwilę przerwy od forum i dystans do tego wszystkiego dużo pomaga, jesteś bracie na etapie zajebistego luzu, co w porównaniu do frustracji, która ogarnia ludzi, którzy biorą wszystko dosłownie na forum, jest nieocenionym kompanem w relacji damsko męskiej. Ale możesz Panie tłumaczyć, dla niektórych takie reakcje od kobiet są abstrakcją i jak sami nie dojdą dlaczego, to będą dalej siedzieć w samookalaczającej powłoce ochronnej z wymówkami  typu "190". A jest różnica między, czymś co pomaga, a czymś co skazuje na powodzenie. Wmów sobie, że jesteś gównem i oczekuj od ludzi żeby widzieli Cię jako kwiatka, to chyba nie wyjdzie. Mnie się zawsze cieszył ryjek i nie przeszkadza mi to w poznawaniu kobiet, a to, że wychodzę na "miłego" gościa, nie zależy chyba od samego uśmiechu na twarzy, ale kto wie :D

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomko napisał:

Jestem miły? Jestem

Miałem dziś podobnie w Biedronce. 

Stoję przed facetem w kolejce do kasy, blondi wisi na telefonie i pyta gdzie jestem?

Patrzę się na młoda panią za kasą i mówię: u kosmetyczki jestem ... Paznokcie robię, a później pani zrobi mi relaksacyjny masaż...

Młoda dama banan od ucha do ucha. Tak się dziewczę zawstydzilo, że wydala 30 zł więcej. Oczywiście zwróciłem aby manka pani nie miała...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat w zasadzie z dupy. 176cm to jak najbardziej ok. Po prostu bierzesz sobie kobietę niższą od siebie (czyli jakieś 90%) i tyle w temacie.

@Turop Jestem wyluzowany, jaja puste, uśmiechnięty i szedłem generalnie po sklepie jak po swoim domu i emanowałem swoimi 173 centymetrami wzrostu :D.

2 godziny temu, Patton napisał:

Czy ty naprawdę myślisz że np mnie kiedykolwiek można było omotać za przeproszeniem cyckami i kawałkiem wystającego tyłka?

Nie no, nigdy. Tylko mało nie posikałeś się ostatnio jak cię zmatchowało z jakąś fajną blondi z Tindera więc wnioskuję, że dotyk jej cycka skończyłby się dla ciebie na OIOMie. Patton, ty wśród swoich. Skończ bracie z tymi zimnymi prysznicami, medytacją, ashwagandą i afirmacjami. @Marek Kotoński, ja jak i wielu wielu innych wie, że kontakt z dopasowaną seksualnie zawodniczką może skończyć się nawet dla mnicha uderzeniem w ścianę. Po prostu - let it go, don't pretend :)

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

Temat w zasadzie z dupy. 

Nawet nie czytałem całego, a jednak trafiłem z tym, że większość osób w tym wątku pewnie żaliło się na swój wzrost. Ja tam widzę niskich typów, że też mają kobiety, a to temat bumerang na forum, wystarczy wyjść na ulicę i popatrzeć, że różni ludzie się parują z sobą, jak znajdę miasteczko, gdzie są sami faceci 190 z laskami, reszta wali gruche w knajpie, to dam znać i zwrócę honor. 

4 minuty temu, Tomko napisał:

Jestem wyluzowany, jaja puste, uśmiechnięty i szedłem generalnie po sklepie jak po swoim domu. 

Jesteś bo widać po tym jak coś człowiek pisze, i jak się mam do twoich postów w moich gówno tematach, których czasem nie rozumiałem, teraz wiem co chciałeś przekazać. Takie to proste, a jak zmienia rzeczywistość, sam wyluzowałem, i co? Wziąłem prawie obcą kobietę  na hotel podczas jednego wekendu , i tak ją przejebałem, że nad ranem chodzić nie mogła, pierwszy raz podczas seksu nie pytałem tylko robiłem co chciałem, jak nigdy nie miałem anala, to nawet kakaowe oko zaliczyłem, byłem wyposzczony jak cholera, ,a nawet mi przedwczesny wytrysk minął, a miałem w głowie, że tylko tabsy i lekarz pomoże na szybkie strzały  , z jebanej minuty, mogłem godzinę i jeszcze decydowałem kiedy dojść bo mi się nudziło . 

 

 

No ja jebie magia, jak dla mnie poukładane sobie wszystkiego w głowie, przekłada się na całe życie, nie tylko kobiety, żyć w zgodzie z sobą nabiera dla mnie innego znaczenia, to była namiastka tego co powinienem osiągnąć . Ile człowiek traci przez problemy, które sam tworzy to ja pierdole, a ile trzeba czasu żeby to zrozumieć to ja pierdole x5, a ile żeby to przezwyciężyć to ja pierdole x20.

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Dokładnie. Wrzucasz na luz, uśmiechasz się, zapominasz o forum na jakiś czas i wszystko wraca do normy... Potem wracasz tu z dystansem i przechodzisz na drugą stronę, czujesz się zajebiście bo małe sukcesy, trochę seksu, chill napędza inne sukcesy, kobiety, lepszy seks... Wracasz i rozumiesz to co starsi chcą przekazać, zaczynasz współczuć frustratom, dzielisz się spostrzeżeniami. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tomko napisał:

Wracasz i rozumiesz to co starsi chcą przekazać, zaczynasz współczuć frustratom, dzielisz się spostrzeżeniami. 

Napewno przerwa po takiej dawce nowych informacji, jest potrzebna . Przynajmniej wiem jaka drogę obrać, żeby to miało ręce i nogi w życiu żeby wykorzystać to na moją korzyść .

 

Dobra bo się robi offtop, co do tematu  176 wystarczy, wystarczy też 160, 199 też będzie spoko, albo to akceptujesz, swój wzrost i będziesz mieć wyjebane , na to wpływu nie masz, albo myśl o tym do śmierci. Recepty nie ma, a kobiety, jednej nie przeszkadza, druga chce wysokiego, jestem brunetem, spotkam taką co lubi rudych mam być na nią zły :D Pracowałem z taką dziewczyną, której siostra miała faceta karła, tak karła, z karłowatością, wzięli ślub, mają dziecko, i co? Laska 9/10, naprawdę ładna kobieta, po studiach i ciekawe czy ten karzeł waląc ją myślał o tym, że jest za niski, napewno pomogło by mu to w utrzymaniu relacji z tą kobietą na dłużej, gdyby się tym przejmował, także nawet kareł ma szanse chyba, że to był chad wśród karłów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Yolo napisał:

Distrzegasz analogię?

Dostrzegam :) Ja nie narzekam, tylko stwierdzam fakt, że nie każdy losuje tę samą talię kart, a każdy ma prawo dążyć do seksualnego spełnienia. I czy tego dokona urodą, charakterem czy portfelem nie ma w sumie różnicy, gdyby popatrzeć na to zimno, bez emocji. Liczy się efekt. Zwycięzców się nie sądzi, nieprawdaż?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomko napisał:

Tylko mało nie posikałeś się ostatnio jak cię zmatchowało z jakąś fajną blondi z Tindera więc wnioskuję,

Nie posikałem się, tylko raczej byłem zdziwiony, bo rzadko mi się to zdarza, a ty źle zrozumiałeś. I to nie była blondi tylko bardziej czarna, no i nie był to Tinder tylko Badoo.

 

10 godzin temu, Tomko napisał:

więc wnioskuję, że dotyk jej cycka skończyłby się dla ciebie na OIOMie. 

To zle wnioskujesz bo mnie wlasciwie nie znasz. I zdarzało mi się kiedyś łapać za cycki, no więc jak widać żyję.

 

10 godzin temu, Tomko napisał:

Patton, ty wśród swoich. 

Rozwiń bo nierozumiem.

 

10 godzin temu, Tomko napisał:

@Marek Kotoński, ja jak i wielu wielu innych wie, że kontakt z dopasowaną seksualnie zawodniczką może skończyć się nawet dla mnicha uderzeniem w ścianę.

Trochę źle napisałem, bo szczupła sylwetka, małe cycki, itd w połączeniu z odpowiednią urodą i wzrostem działają na mnie, co już wiele razy pisałem. I nie znaczy że nie potrafię się opanować, bo potrafię, i że mam jakieś parcie, bo nie mam.

 

@Still

Znowu zaczynasz?

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, דניאל napisał:

Jak taka 160 cm i 80 kg wagi, stanie przy moich koleżankach modelkach, to dopiero wygląda komicznie. 

Te opisy na portalach randkowych "Duża i piękna" oraz  " Kilka kilogramów za dużo" To już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Tak samo wy reagujecie na kawałek dekoltu  czy krótką spódniczke :D

Spoko tak natura to wymyśliła. Grunt, że nie zaprzeczasz realiom, bo nie jedna się oburza kiedy usłyszy, że kobiety kierują się emocjami.

Trochę Wam samiczkom współczuję, szczyt atrakcyjności macie kiedy w głowie pusto - 18 lat (trochę z wiekiem możecie się desperacko ratować operacjami plastycznymi), a atrakcyjność mężczyzny (świadomego, skupionego na rozwoju) rośnie z wiekiem i to bez operacji plastycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

176 dla babki z 180+ bedziesz niestety za niski ,moze sie czuc nieswojo na wypadach do galerii :)Na szczescie takich kobiet w spoleczenstwie jest tylko kilka  procent .Zapewne wieksza czesc z nich odrzuci twoja oferte z innych " trywialnych " powodow tak wiec glowa do gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Patton napisał:

Czy ty naprawdę myślisz że np mnie kiedykolwiek można było omotać za przeproszeniem cyckami i kawałkiem wystającego tyłka?

vs

20 godzin temu, Tomko napisał:

Nie no, nigdy. Tylko mało nie posikałeś się ostatnio jak cię zmatchowało z jakąś fajną blondi z Tindera

Nic dodać nic ująć...

23 godziny temu, Patton napisał:

Nawet nie będę mówił co mój dziadek mawiał o takich kobietach.

Niech mówił co chciał. Chyba mogę kogoś uważać za niemęskiego?

20 godzin temu, דניאל napisał:

Jak taka 160 cm i 80 kg wagi, stanie przy moich koleżankach modelkach, to dopiero wygląda komicznie. 

Zgadzam się w 100%

19 godzin temu, Lana07 napisał:

Mam go pogonić bo się nie mieści w mojej miarce?

A nie mieści sie? Uważasz że jeśli byłby wyższy to bylby lepszy ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czerwony napisał:

Trochę Wam samiczkom współczuję, szczyt atrakcyjności macie kiedy w głowie pusto - 18 lat

Dużo zlezy od genów. Ja np jak mialam 18 lat mialam mniejsze powodzenie niż teraz jak jestem juz prawie przed 30. Wyglądam na dużo młodszą bo często pytaja mnie o dowód w sklepie. 

5 minut temu, Tomko napisał:

@Androgeniczna Masz uważać wszystkich mężczyzn za męskich. Nawet tych ze 160cm wzrostu. Koniec. 

Hahaha. Dokładnie. To oni niech tak samo uważają za kobiecą i seksowną kobiete 160 kg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.