Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Takiej pomocy w ogóle nie rozumiem.

Czego nie rozumiesz w pomocy charytatywnej ? :rolleyes:

Cytat

Widząc dwóch mężczyzn chce wybrac tego który wygląda na silniejszego i gwarantuje mojemu potomstwu wyższy wzrost w genach zeby mi też nie urodził sie niski syn. 

Polecam do tego zestawu cech dodać inteligencję, bo ona też może być dziedziczna i kształtowana w dziecku przez postawy rodziców. Skoro matka ma deficyt inteligencji, to niech chociaż ojciec go zamortyzuje, bo inaczej wielkość dziecka skończy się na jego wzroście.

Pisze, rzecz jasna, hipotetycznie i przykładowo. Nie odnoszę tego do ciebie, tylko tak mi się wydało, że do równania siły warto dodać sprawny umysł. W naturze przecież istnieją silniejsze i większe zwierzęta od człowieka, a to on jest gatunkiem dominującym na naszej planecie. Czasem bywa tak, że siła mięśni ustępuje sile rozumu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Androgeniczna said:

samica spojrzałaby na Putina pod kątem genów gdyby nie jego pieniadze.

Ty poważnie? Putin to dominujący samiec alfa, inteligentny, silny, wysportowany. Do tego ma coś ważniejszego od pieniędzy - władzę. Biznesmen może mieć pieniądze, władca ma ludzi z bronią ... . Myślę, że trudno by znaleźć kobietę która by mu się oparła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orybazy

Chyba żartujesz.... 

3 minuty temu, Infernal Dopamine napisał:

Czego nie rozumiesz w pomocy charytatywnej ? :rolleyes:

Jaki ma sens

4 minuty temu, Infernal Dopamine napisał:

cech dodać inteligencję

Kiedyś na to patrzyłam, poźniej przestałam i dużo lepiej na tym wyszłam :). Ale o tym pisałam w innym wątku, nie chcepowtarzac bo znowu bedzie ze ciągle piszę to samo.

5 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

Skoro matka ma deficyt inteligencji

Czemu uważasz że mam deficyt inteligencji? Nie znasz moich wyników testów IQ ani nie wiesz czym sie zajmuję w życiu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Androgeniczna napisał:

Co oprócz pieniedzy dałby mojemu dziecku Putin? 

No to naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nic nie pisałem o dziecku.

 

16 minut temu, Androgeniczna napisał:

Genetycznie nic. 

A co ty byś mogła genetycznie dać swojemu dziecku?

 

8 minut temu, Orybazy napisał:

Putin to dominujący samiec alfa, inteligentny, silny, wysportowany. 

Większym samcem alfa to był jedynie Stalin, i to pomimo tego że nie był inteligentny, silny ani nawet wysportowany, a co więcej był mały i brzydki. A i tak osiągnął gigantyczny sukces.

Edytowane przez Patton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _oliv2407 napisał:

@ewelina też o tym pomyślałam. Dlatego tak jak pisałam wcześniej, wzrost to tylko jeden element.

Wydaje się najsympatyczniejszy z tej świętej trójcy. 

A w życiu. Najsympatyczniejszy to się wydaje Pan po jego lewej z rozbrajającym uśmiechem. Tyle że jest za ciemny i za wysoki jak na mój gust.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patton napisał:

A co ty byś mogła genetycznie dać swojemu dziecku?

Wygląd, predyspozycje do szczupłej sylwetki, zdrowie, 

4 minuty temu, Patton napisał:

Większym samcem alfa to był jedynie Stalin, i to pomimo tego że nie był inteligentny, silny ani nawet wysportowany, a co więcej był mały i brzydki. A i tak osiągnął gigantyczny sukces.

Chyba dla mężczyzn oni są samcami alfa... Myślę że nieliczne kobiety pragną takich facetów. Władza imponuje kobietom lecącym na kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pierdololo? Nie mam empatii dla obcych? @Androgeniczna czy Ty wiesz, o czym rozmawiasz? Empatia to NIE współczucie do karwy nędzy! Wiem, spierdolina medialna tak właśnie wykrzywiła to pojęcie, podobnie jak "tolerancję". Co zarazem nie jest wymówką, aby sadzić takie kocopoły. Słownik w dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MalVina napisał:

A w życiu

Znaczy jeśli chodzi o mnie, żaden nie jest w moim typie ale z całej tej trójki bym wytypowała po środku ( chociaż jak dla mnie zbyt lalusiowaty). Jak widać kwestia gustu i jakoś nie wydają mi się ci po bokach sympatyczni ale może być to kwestią zdjęcia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czemu uważasz że mam deficyt inteligencji? Nie znasz moich wyników testów IQ ani nie wiesz czym sie zajmuję w życiu.

Wnioskuje na podstawie tego, że napisałem ci w dalszej części wypowiedzi " Pisze, rzecz jasna, hipotetycznie i przykładowo. Nie odnoszę tego do ciebie ", czyli wniosek jest taki, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a to jest jedna ze składowych inteligencji.

Jeśli masz wysoki wynik testów IQ, to tracą jakąkolwiek wartość pomiarową w tym momencie, bo to nie pierwszy raz, w którym przekręcasz czyjąś wypowiedż albo pomijasz jej fragment. Poza tym obejmowały zapewne samą inteligencją matematyczną, bo z humanistyczną już gorzej. Brak umiejętności stawiania znaków interpunkcyjnych, czytania ze zrozumieniem i wyciągania oczywistych wniosków.

No ale i tyle dobrego z tego jest, że może liczyć potrafisz. Będziesz mogła prawidłowo ocenić wzrost dziecka na wadze kolumnowej. Jak się okaże, że natura zrobiła ci psikus i dziecko nie urosło do pokażnych rozmiarów, to przy okazji zaopatrz się w solidną porcję antydepresantów. Życie ci oczywiście, żeby wyskoczył z ciebie 2 metrowy noworodek i przy okazji nie zostawił ci wgłębienia między nogami wielkości Rowu Mariańskiego. No i żeby zdrowy był, posiadał przynajmniej przeciętną inteligencję i rozumiał na czym polega pomoc charytatywna, to może przynajmniej uczyni ten świat trochę lepszym oraz wytłumaczy matce na czym ona polega, bo mi się nie chce oczywistych pojęć tłumaczyć.

 

  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Widząc dwóch mężczyzn chce wybrac tego który wygląda na silniejszego i gwarantuje mojemu potomstwu wyższy wzrost w genach

Czy parę stron temu, nie przekonywałaś, że podczas wyboru partnera nie kierujesz się genami?

Edytowane przez Helena K.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Azizi napisał:

Danka, emerytura Cię czeka ;) I wymiana oplutego nagminnie monitora :P

@Azizi na starość psuje się też wzrok więc byłam zmuszona odsunąć monitor od siebie. Zrobiłam to na tyle daleko, że nie dopluję do niego, no chyba, że siadając do stołu potknę się o własne nogi i wyląduję twarzą na monitorze, ale śliniak już kupiłam więc podomka i papucie będą bezpieczne ?
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Helena K. napisał:

Czy parę stron temu, nie przekonywałaś, że podczas wyboru partnera nie kierujesz się genami?

Tam sprawa dotyczyła czegoś innego. Tego że jeśli ktoś ma idealne geny a nie czuje do niego pożądania to nie bede z nim w zwiazku. Czujesz róznice? 

 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Ciekawe czy @Androgeniczna sama ma najlepsze geny

Na pewno nie. Nikt ich nie ma. Tyle że dla jednego bede miała idealne a dla innego słabe. Naturalny dobór i dopasowanie 

12 minut temu, RealLife napisał:

A tu dyskusja jakby wzrost był kluczowy. 

Zgadza się. Wzrost to jeden z wielu czynników. Mężczyźni też nie wezmą ślubu z pierwszą lepsza tylko dlatego że np szczupła a nie gruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, Androgeniczna napisał:

Tam sprawa dotyczyła czegoś innego. Tego że jeśli ktoś ma idealne geny a nie czuje do niego pożądania to nie bede z nim w zwiazku. Czujesz róznice? 

To jednak nie ten wątek, ale cytując Twoją wypowiedź:

 

"Na wygląd patrzę pod kątem łóżka i wspólnego zycia a nie genetyki."

 

To nie, nie czuję różnicy, bo to sprzeczne z:

 

"Widzac dwoch mezczyzn chce wybrac tego ktory wyglada na silniejszego i gwarantuje mojemu potomstwu wyższy wzrost w genach"

 

 

 

Edytowane przez Helena K.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orybazy napisał:

 Myślę, że trudno by znaleźć kobietę która by mu się oparła.

Myślę, że nie trudno. Owszem są czynniki atrakcyjności na które kobiety patrzą podobnie ale jest grupa kobiet bardziej idących za pozycją i władzą, a są takie które idą bardziej za wyglądem. Także są kobiety które by nie chciały, mimo władzy Putina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem, że syn Brosmana (tego Dżejmsa Bonda z odcinka 423593284) wygrał na loterii genowej bo jest przystojny i wysoki. To ja sie pytam, czy jak mu zdiagnozują raka trzustki w wieku 35 lat, czego nikomu nie życzę, to dalej będzie wygranym na loterii genowej ? To by były zajebiste geny do przekazania. Współczesne media robią ludziom takie szambo w głowie, że ja pierdole. Poza tym tak na marginesie, kiedy ćwiczyłem karate zauważyłem, że najwiekszą sprawność i koordynację ruchową mają osobnicy w przedziale 170 - 175. To jest najlepszy balans siły i szybkości.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy (około 164-165 cm) nie uważam, że to mało. W moim bliskim otoczeniu jest np facet 177 i nigdy nie pomyślałabym o nim, że jest niski- to normalny, średni wzrost.

Niski jest facet który ma np 160-168. Duży wpływ (na postrzeganie faceta, szczególnie niewysokiego) ma też sylwetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.