Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Temat bliski memu sercu.

Mojemu też, bo pięknie tam :) Dlatego flaki mi się przewracają, jak czytam takie brewerie, które zatrzymały się percepcją na etapie Mahdiego i Lorda Kitschenera i W Pustyni i w Puszczy. To tak, jakby stwierdzić, że pod Białymstokiem pewnikiem bytują białe niedźwiedzie, a chłopi babami orają pole obok kurnych chat : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Obliteraror napisał:

Mojemu też, bo pięknie tam :) Dlatego flaki mi się przewracają, jak czytam takie brewerie, które zatrzymały się percepcją na etapie Mahdiego i Lorda Kitschenera i W Pustyni i w Puszczy. To tak, jakby stwierdzić, że pod Białymstokiem pewnikiem bytują białe niedźwiedzie, a chłopi babami orają pole obok kurnych chat : )

Częściowo to nawet prawda. Folklor dobrze się sprzedaje.

 

@Androgeniczna Twoja moralna zgnilizna i egocentryzm mnie powala. Pytałaś na cholerę wspierać Afrykę. Odpowiem Ci jako osoba, która uratowała kilka maleńkich żyć w Kongu i w Tanzanii przed śmiercią z głodu. Ale odpowiem CI na Twoim zaburzonym, obrzydliwym, faszystowskim, zgniłym poziomie, tak żebyś zrozumiała:

 

Bo to cholernie przyjemne. Cholernie przyjemne a dla ludzi nie takich, jak Ty, czyli zdolnych do empatii wręcz wzruszające. Zajebiście fajnie znać z imienia, nazwiska i daty urodzenia taką np. małą Repense urodzoną w Kongu, która żyje dzięki twojemu wsparciu. Dziś ta dziewczynka ma 7 lat. Może nawet poszła do szkoły. A to tylko jedna z wielu.

 

Spróbuj może kiedyś połechtać swój paskudny, obmierzły egocentrym i wpłacić gówniane 80 EUR. Ponoć prowadzisz firmę i sprzedajesz nieruchomości za miliony. Wnioskuję zatem, że stać Cię. Zobaczysz, że Twoja robaczywa czarna dusza poczuje się spełniona.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Bo to cholernie przyjemne.

No wlaśnie. Patrzysz na to emocjonalnie. Jest ci przyjemnie jak komuś pomagasz wiec robisz to nie dla niego tylko dla siebie zeby sie tak poczuc. Ja pytam o sens pomagania logiczny. Przesyłasz pieniadze przez jakas fundacje która też z tego bierze profity. Ta dziewczynka z Konga dorośnie i albo zarazi sie HIV albo zostanie zgwałcona albo będzie bita przez męża. Nie wiem czy taki dobry los ją czeka. Nie wiem czy nie lepiej umrzeć za młodu żeby później nie cierpiec wiele tak jako dorosły. 

Ja na pomaganie nie patrzę emocjonalnie bo nie czuje przyjemnosci z tego. Patrze czysto logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Androgeniczna napisał:

No wlaśnie. Patrzysz na to emocjonalnie. Jest ci przyjemnie jak komuś pomagasz

Ten przekaz był napisany tak, byś zrozumiała. Specjalnie pod Ciebie.

Blaszany bębenku.

 

@mirek_handlarz_ludzmi widzi że emocje to coś, czego nie rozumiesz, do czego nie masz dostępu.

Poczucie przyjemności, ten stan znasz i dlatego taka a nie inna narracja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 12:36, Androgeniczna napisał:

Dużo zależy od genów. Ja np w wieku 18 lat nie byłam wyjątkowo ładna. Dużo wiecej zainteresowania miałam kiedy skonczyłam 25 a teraz jestem w szczycie bo czesto jestem zaczepiana na ulicy i ktos pyta o nr. Tyle że ja wyglądam na dużo mlodszą bo nawet teraz często pytaja mnie o dowód. 

No też prawda.
Jednak zauważ, że wciąż jesteś przed 30-stką.
Ja widuję dużo atrakcyjnych dam w twoim wieku, ale widywałem też i zniszczone.
Co jest kompletną tragedią bo nie miały nawet jeszcze równej 30-stki!
Papieroski, wpierdalanie w macu, leniwe dupsko, alkohole, imprezy i mamy to co mamy.

A takich bab jest coraz więcej i będzie coraz więcej wraz z postępującymi poluzowanymi obyczajami i kulturą "róbta co chceta".
Zaraz będziemy mieli grube, sfrustrowane baby jak w USA.
Kwestia myślę dekady może dwóch, bo Polska to zawsze 100 lat za murzynami ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Obliteraror napisał:

To tak, jakby stwierdzić, że pod Białymstokiem pewnikiem bytują białe niedźwiedzie, a chłopi babami orają pole obok kurnych chat : )

 

A byłeś tam kiedyś? Kozłówek, te klimaty, kojarzy ci się coś.

Niedźwiedzie niedźwiedziami, ale oni tam doją wilki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Ja widuję dużo atrakcyjnych dam w twoim wieku, ale widywałem też i zniszczone.

Duża część kobiet jest atrakcyjna nawet po 40 o ile:

3 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Papieroski, wpierdalanie w macu, leniwe dupsko, alkohole, imprezy i mamy to co mamy.

Co do koleżanki, że niby jej SMV wzrosło, ponieważ więcej facetow zagaduje to może niekoniecznie tak być. Może miałeś tak wysokie smv w wieku 20 lat, że wielu nawet nie próbowało, ponieważ wychodzili z założenia "i tak nie mam szans". Teraz z wiekiem SMV spada i śmiałków mających odwagę zagadać przybywa. Wbrew pozorom do szprych "10/10" aż tak wielu gości nie zagaduje. Zwłaszcza, że społeczeństwo zaniza naszą wartość od małego. XD

Oczywiście nie znam jej i to tylko teoria, która z praktyką może nic wspólnego nie mieć. 

 

Co do tematu sam mam 173 i jakoś nie czuje się pokrzywdzony z tego powodu. Mam inne talenty. 

Najśmieszniejsze sa miny tych "silniych" 180+, którzy chodzą na siłownię kilka lat i widzą jak karakan po 2.5 miesiąca "opierdalajac się" (w ich perspektywie) biorę na martwy czy przysiad tyle co oni, w sumie 3/4 Z nich już przegoniłem. ? Oczywiście bez "bomby". 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pillsxp napisał:

Do autora tematu 176 cm wzrostu to norma, a nawet rzekłbym że powyżej normy czyli wzrost wysoki.

Sam mam tylko 160 cm, a znam i niższe osoby np. 140 cm i też jakoś dają radę mimo iż są niscy.

W 2015 przeciętny wzrost dla Polaka wynosił 180cm, tak że 176 to na pewno nie wysoki. 

Czy wzrost 140cm to już nie jest niskorosłość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani @Androgeniczna z takim podejściem to całe istnienie ludzkości jest niewarte podtrzymywania i doświadczenia. Naprawdę ten świat według ciebie to takie siedlisko złej woli? Po trupach do celu w wyścigu szczurów po najbardziej błyszczące kawałki metalu i blask światła? To wszystko jest ukartowaną grą, to twoja decyzja że bierzesz w tym udział, nie natura. Lew zabija tylko jak jest głodny albo zagrożony. Ale to prawda, że altruizm wywodzi się z pobudek egoistycznych co nie jest ani trochę niewłaściwe dopóki nie jest przyczyną manipulacji i przymusu.

Moim zdaniem Panowie za dużo się udzielają w rezerwacie. Kobiety często przyjmują właśnie ekstremalny pogląd, żeby wywołać burzę i przyciągnąć uwagę. Kobiety bardzo lubią jak im się dokucza i „ciśnie”. Kobieta to nie mężczyzna, zarówno biologicznie i psychicznie i koniec kropka, nie ma sensu je oceniać naszą miarą. Empatia, honor, logika to terminy które są przez nas zupełnie inaczej odbierane.

BTW - jeśli jesteś niski to wystarczy polować na niższe. Tego kwiatu jest pół światu. Uwolnijcie się z niewoli cyfrowej.

Edytowane przez Figurantowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:
14 godzin temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Bo to cholernie przyjemne.

No wlaśnie.

Tylko tyle z tego wpisu wyniosłaś?

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Nie wiem czy nie lepiej umrzeć za młodu żeby później nie cierpiec wiele tak jako dorosły.

Może poszerz trochę swój wpis, po co taka śmieszna imitacja faceta który ma poniżej 180 cm ma żyć? Po co ma cierpieć? Do pieca z nimi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał:

Ten przekaz był napisany tak, byś zrozumiała. Specjalnie pod Ciebie.

Tyle że ja nie jestem zbyt emocjonalna wiec nie zrozumiem takiego przekazu

Godzinę temu, Daenerys napisał:

Ja prdl, co ja ku%%a czytam ??

Poważnie uważasz że zawsze jest lepiej życ ? Że nie istnieją przypadki w których lepiej umrzeć lub w ogóle sie nie urodzic?

46 minut temu, Obliteraror napisał:

Chyba w SimCity.

Nie, w dużym mieście w Polsce :)

48 minut temu, SSydney napisał:

Oczywiście nie znam jej i to tylko teoria, która z praktyką może nic wspólnego nie mieć.

Raczej nigdy nie bylam 10/10. Jestem przeciętnej urody i zawsze byłam. Jednym sie bardzo podobam innym w ogóle. Zalezy kto jaki ma gust. Jednak z randkami nigdy nie miałam problemu. 

46 minut temu, wroński napisał:

Dokładnie, zmiana makijażu, stylu ubierania się i ciach. Wygląda na łatwą a z taką nie ma co się stresować.

Nie wyglądam na latwą. Wygladam na młodą. Chyba że ktoś młodość łączy z łatwością to wtedy wyglądam na łatwą.

40 minut temu, Ewka napisał:

Czy wzrost 140cm to już nie jest niskorosłość? 

Karlowatość zaczyna sie - u męzczyzn jeśli maja ponizej 160 cm a u kobiet ponizej 150 cm. 

36 minut temu, Taboo napisał:

Może poszerz trochę swój wpis, po co taka śmieszna imitacja faceta który ma poniżej 180 cm ma żyć? Po co ma cierpieć? Do pieca z nimi!

Napisalam czysto logicznie a wy emocjonalnie to odbieracie. Jakbym z jakas baba gadała że np nie lubie slodkich szczeniaczków a ona mi cisnie ze jak ja moge taka byc bez serca.... juz nie przeginajmy. Nie mówie ze ktos nie powinien zyc tylko ze czasami jakas pomoc pieniezna wcale nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Figurantowy napisał:

Ale to prawda, że altruizm wywodzi się z pobudek egoistycznych co nie jest ani trochę niewłaściwe dopóki nie jest przyczyną manipulacji i przymusu.

Altruizm to dojrzały mechanizm obronny.

http://www.fundacjaart.pl/bazawiedzy/czym-sa-dojrzale-mechanizmy-obronne/

 

Jeszcze nie osiągalny dla niektórych.

Ale jest też altruizm chrześcijański, on już ma inne podstawy niż egoistyczne pobudki. (Gwiazda powinna o tym wiedzieć)

Godzinę temu, Figurantowy napisał:

Moim zdaniem Panowie za dużo się udzielają w rezerwacie.

Ktoś musi ogarniać ten pierodlnik ?.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Poważnie uważasz że zawsze jest lepiej życ ?

Ale nie Tobie to oceniać. Jak połamiesz sobie paznokieć to możesz zdecydować że nie ma sensu dalej żyć, ktoś może być na tyle silny by dalej iść przez życie i czerpać przyjemność z tego. (oczywiście sytuacja tylko przykładowa, wstaw sobie tam jakikolwiek przypadek chcesz).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Poważnie uważasz że zawsze jest lepiej życ ? Że nie istnieją przypadki w których lepiej umrzeć lub w ogóle sie nie urodzic?

A kim ja jestem, żebym miała oceniać czy ktoś powinien żyć czy nie?

 

Piszesz, że za kilka lat dziewczynka, której życie uratował @mirek_handlarz_ludzmi, może zostać zgwałcona lub może zarazić się HIV więc nie widzisz logicznego sensu pomagania takim dzieciom.
Równie dobrze jutro Ciebie może potrącić samochód i możesz umrzeć więc jaki był logiczny sens tego, że Twoi rodzice inwestowali w Twoje wykształcenie?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Daenerys napisał:

Równie dobrze jutro Ciebie może potrącić samochód i możesz umrzeć więc jaki był logiczny sens tego, że Twoi rodzice inwestowali w Twoje wykształcenie?

Rodzice to co innego. Dziecko jest najważniejsze i w nie będę inwestować wszystko nawet jeśli miałoby umrzec jutro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.