Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

@Androgeniczna czy było by ci miło gdyby facet przy którym ci się nogi z waty robią, nazwał mało kobiecą sierotą? Ja serio rozumiem twoje wymagania, sama mam tak, że pewnymi facetami nigdy bym się nie zainteresowała. Ale nie trzeba ich chamsko obrażać, bo co ci to daję? Satysfakcję, że jesteś famme fatale, bo nie kontaktujesz się z facetem miesiąc, a on za tobą lata? Wcale nie uważam, że w życiu trzeba być potulną, jak najbardziej walczyć o swoje. Tylko po co kogoś obrażać, jeśli dana osoba nam nic nie zrobiła. 

Edited by _oliv2407
  • Like 4

@Androgeniczna nigdzie nie napisałam, że należy owijać w bawełnę, też nie lubię udawać, że rzeczywistość jest inna, ale we wszystkim zależy zachować kulturę, a tej najwyraźniej Ci brakuje.

Można komuś powiedzieć, że nie jest w Twoim typie, że nie jesteś nim zainteresowana, bez bycia chamskim. Zupełnie nie rozumiesz jak należy się komunikować. 

Ty zwyczajnie obrażasz ludzi, a to z mówieniem prawdy wprost nie ma nic wspólnego. 

Można wszystko powiedzieć z zachowaniem elementarnych zasad kultury. Twoja pycha i arogancja sięgają kosmosu.

Można się nie zgadzać z innym człowiekiem, można mieć różne zdania i dyskutować, zresztą między innymi po to jest to forum, aby wymieniać się doświadczeniami, aby poznawać punkt widzenia innych ludzi i w kulturalny sposób rozmawiać, ale Ty nie dojrzałaś do poważnych rozmów, nie masz bladego pojęcia jak wygląda komunikacja z drugim człowiekiem. Zachowujesz się jak niedojrzała panienka, która uważa, że wie wszystko najlepiej, a drugiego człowieka traktuje jak kogoś gorszej kategorii.

Zupełnie nie rozumiesz tego co piszemy.
Każdy ma prawo mieć inne zdanie, mieć inne upodobania, mieć inną wizję życia. Szanuję zdanie innych ludzi nawet gdy jest skrajnie odmienne od mojego, nie muszę się z nim zgadzać, ale to nie daje mi prawa do obrażania innego człowieka tylko dlatego, że nie ma takich samych poglądów jak ja. Nie mam prawa do traktowania go jak kogoś gorszego tylko dlatego, że jego życia wygląda inaczej niż moje.

Nie mam problemu z tym, że masz jakąś tam wizję świata, bo to Twoje życie i to Ty będziesz ponosić konsekwencje swoich czynów, a nie ja (dla mnie możesz akceptować tylko Panów powyżej 180, masz do tego prawo), ale nie podoba mi się (i zapewne wielu osobom tutaj), że obrażasz ludzi, że ich kategoryzujesz, że tych co mają inne życie jak Ty i tych, którzy nie pasują do Twojego świata traktujesz jak kogoś gorszego.

Pewnie niepotrzebnie się produkuję bo i tak nic nie zrozumiesz i odwrócisz, jak to masz w zwyczaju, kota ogonem.

• Like 5
  • Thanks 3

Do terminala i bankomatu sięgnie, zatem ujdzie :D

W kasie w banku służą pomocą, jak mają "przy czym". Jest ok! ;)

No chyba, że pytanie dotyczy "chodzenia" :D To nie wiem, ze mną nie trzeba chodzić :)

• Haha 3

4 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Czy według Ciebie lepiej być potulną, grzeczną i mówiącą zawsze to co inni chcą usłyszeć żeby przypadkiem kogoś nie obrazic?

Według mnie lepiej być przyzwoitym człowiekiem i mieć w sobie choć odrobiny pokory. Nie trzeba wpadać w drugą skrajność. Między białym, a czarnym są inne odcienie.

• Like 1

6 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Czemuuważasz że mam kompleks pieniedzy czy partnera? :) 

To proste. Silny i pewny siebie człowiek nie ma kompletnie potrzeby, by deprecjonować drugiego człowieka i dawać mu odczucie, że jest gorszym, głupszym, brzydszym, mniej ogarniętym czy biedniejszym. Postępując w taki sposób, sami dajemy świadectwo potężnych kompleksów, które IMO posiadasz :) Nawet na spotkaniu, gdy ktos urodowo odbiega od naszych oczekiwań i tak warto zawsze zachować się z klasą. Dlaczego miałbym kogoś ranić z tak idiotycznego powodu? Nie widzę w tym wartości dodanej ani krztyny sensu. Pisanie stałe o sukcesach, pisanie że się jest pewnym siebie wcale o tej pewności siebie nie świadczy. To tak jakby ciągle potwierdzać się w tym, czego wcale nie jesteśmy pewni.

Musisz pamiętać, że dla wielu to, co dla Ciebie jest sufitem dla innych jest podłogą. Ale Ci inni nie mają potrzeby w każdym wpisie udowadniać, że tak jest, świadczyć o swojej "zajebistości" . Czysta dziecinada.

Edited by Obliteraror
  • Like 2
  • Thanks 3

31 minut temu, Obliteraror napisał:

sami dajemy świadectwo potężnych kompleksów, które IMO posiadasz 

W punkt. Osoba prawdziwie pewna siebie nie musi nikomu wbijać szpilek. Jeśli ktoś komuś tak dogryza z powodu wyglądu, czy pieniędzy to oznacza, że ma w sobie dużo bólu wewnętrznego który chcę z siebie wyrzucić by poczuć się lepiej. 

Poznałam takie osoby w życiu, które przez swoje kompleksy dogryzały innym. W tych wrednych słowach było czuć też dużo niskiej samooceny, zazdrości i zawiści, bo kto mając dobrze w swoim życiu szuka na siłę wad u innych? Tylko osoba czująca się ze sobą źle. 

Miałam taką znajomą na uczelni która cały czas dogryzała koleżance będącej miss, że wcale się na nią nie nadawała (a swoją drogą dziewczyna ładna i miła przy okazji).  Też twierdziła, że jest pewna siebie ale tak na prawdę bolało ją to, że nigdy nie mogłaby być na jej miejscu. 

• Like 1