Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

 

59 minut temu, tomekbat napisał:

Sądziłem że skoro piszesz tyle o wzroście u facetów to sama masz 180, a Ty jesteś taka mała i gość 178 był dla Ciebie niski? Jakim cudem skoro był 18cm nad Tobą?

Też tak myślałem. Mało atrakcyjnie musi wyglądać taka niska przy moich koleżankach 175+ Moja bratanica 12 lat ma podobny wzrost... 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vstorm napisał:

No tak.

W szpilkach w góry, w szpilkach na spacer po lesie. Ciągle chodzicie w szpilkach?

Nie dawaj się wciągać w te gierki. Wiesz gdzie jest haczyk?

Laska mówi, że lubi kolesi z brodą. 

Ty zapuszczasz brodę.

Ta sama laska potem Ci powie, że brody są obrzydliwe. 

Witamy w świecie gierek. Ty masz odgadnąć prawidłowy klucz.

Jaki jest klucz?

Wywalone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, bernevek napisał:

 

Ty zapuszczasz brodę.

Ta sama laska potem Ci powie, że brody są obrzydliwe. 

Witamy w świecie gierek. Ty masz odgadnąć prawidłowy klucz.

Jaki jest klucz?

Wywalone. 

Brody są obrzydliwe, to żadna gierka. Ty mowisz o zmiennym guście albo i braku tego gustu, skrywane pod przykrywką cudzych upodobań, a po czasie wyjawienie stanu faktycznego. To krętactwo. A nie jakas norma wsrod kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MalVina napisał:

Brody są obrzydliwe, to żadna gierka. Ty mowisz o zmiennym guście albo i braku tego gustu, skrywane pod przykrywką cudzych upodobań, a po czasie wyjawienie stanu faktycznego. To krętactwo. A nie jakas norma wsrod kobiet. 

Pomijając faktyczne preferencje czy zapatrywania. Ale może być tak i często tak jest, że kobieta wciska kit facetowi (świadomie lub nie).  To test na dojrzałość czy facet ma wyrobione swoje własne gusta, jw. preferencje, upodobania czy pójdzie ślepo za jej opinią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Boromir napisał:

No i co z tego, absolutne minimum to ile 170 cm ?

Nie ma czegoś takiego jak minimum. Każdej sie co innego podoba

16 godzin temu, bernevek napisał:

Laska mówi, że lubi kolesi z brodą. 

Ty zapuszczasz brodę.

Ta sama laska potem Ci powie, że brody są obrzydliwe.

Bo jeśli zapuścisz brodę i wyglądasz w niej źle to każda by powiedziała że brody są obrzydliwe. To że na początku stwierdziła że lubi kolesi z brodą tz że spodobal jej sie jakis z brodą ale nie koniecznie ty.

Jak powiesz że lubisz kobiety w leginsach na siłce a twoja gruba koleżanka założy leginsy w których źle wygląda to co też jestes niespójny?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

 

Bo jeśli zapuścisz brodę i wyglądasz w niej źle to każda by powiedziała że brody są obrzydliwe. To że na początku stwierdziła że lubi kolesi z brodą tz że spodobal jej sie jakis z brodą ale nie koniecznie ty.

Jak powiesz że lubisz kobiety w leginsach na siłce a twoja gruba koleżanka założy leginsy w których źle wygląda to co też jestes niespójny?

Z dołu raczej ciężko ci ocenić czy facetowi dobrze w brodzie czy nie. 

 

Wy chyba nawet nie jesteście świadomie tych swoich gierek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzimy panowie, panie mają zawsze jakieś usprawiedliwienie. Nie pójdzie na randkę z niższym chłopakiem, bo nie założy szpilek.

Szpilki zakłada się na jakiś imprezy okolicznościowe. A nie na co dzień. Więc niezłe wymaganie...

Więc mnie tak śmieszy te "argumenty" pań o wzroście. Jak kobieta "kocha" mężczyznę, to raczej powinna pójść na kompromis i założyć szpilki nie 15cm, tylko niższe.

 

 

Mnie, żeby panna na 15cm szpilkach przewyższyła musi mieć około 167cm wzrostu. A tak ogólnie to te szpilki są wygodne? Da się w tym biegać?

ps. Jaką wysokość ma standardowy but do garnituru?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Vstorm napisał:

Więc niezłe wymaganie...

Dla człowieka, który podarował sobie spełnianie wymagań pań, to słyszenie, że powinienem mieć pinć metrów bo jak nie to na mnie nie spojrzy, jest nad wyraz zabawne. 

Ta wieczna i niekończąca się lista niedorzecznych wymagań ?, niech spadają i kupują se wibratory. 

Normalny człowiek, który przejrzy na oczy tą szopkę, ma wywalone jajca na tą listę życzeń. A dodatkowo takie listy mają panie najczęściej, które same mają nie wiele do zaoferowania. 

Ja sam mam 186cm ale za to nie mam jednej z innych miliardowych cech, więc lipton :D 

 

Dajcie se spokój. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.