Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.11.2018 o 13:38, deleteduser45 napisał:

Witam, mam pytanie do pań. Czy według was 176 cm wzrostu jest odpowiednie czy wg. was to mało?

Nie jest źle, gdybyś miał 160 cm albo poniżej 17 cm, to trochę mało, ale zawsze to możesz sobie czymś innym wynagrodzić, pieniędzmi i statusem społecznym, facet nie musi być piękny ma być zaradny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bassfreak napisał:

Ja czuję się jak robak więc 175 cm to mało, wygląda to tak jak bym był dla nich niewidzialny.

Czuj się tak dalej.

Albo podbijaj do niższych dziewczyn. Albo fake it.

Te wymiarówki są łajno warte o ile ona sama nie ma tych 176.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele innych ważniejszych i bardziej decydujących czynników, które przyciągają kobiety. 

Byłam z facetem który miał jakieś 173cm i jakoś ani razu nie wzróciłam na to uwagi. 

Serio, takie tematy mi jadą męską wersją kafeterii, pudelka czy innego wizażu... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku, zanim wjedzie tu Analconda albo ktoś inny z blackpillowym riserczem: mam takiego ziomka, no 170cm max, kumpel od czasów liceum. Nigdy się nie mógł opędzić od kobiet. Można? Można. Ale on coś sobą reprezentował, miał pewnego rodzaju magnetyczną osobowość - pewność siebie, wygadanie, humor, no i, last but not least, trochę tam przypakował i sporty uprawiał.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Patton napisał:

No to w takim razie o co?

A Ty szukasz tutaj potwierdzenia czegokolwiek? U kobiet z rezerwatu?? Masz wiedzę z forum, to korzystaj.

 

Serio że ten temat się ciągnie jeszcze, na dodatek podsycany przez tych samych userów, którym możesz pisać ale oni i tak swoje.

 

"Mam 179 cm to jestem pizda, ale 180 to już wszystkie laski moje nie ważne co"

 

Co za żenada.

 

Mam 171 cm wzrostu i aktualnie dokupiłem 3 opakowania Maxigra bo kurna nie wyrabiam. Ci którzy narzekają proszę przeorać forum jeszcze raz i czytać ze zrozumieniem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 172/173 cm wzrostu i będąc szczerym nie jest to dużo.

Ale biorąc pod uwagę wszystko tj. mój wygląd, charakter, sposób bycia pozwoliło mi to na bycie czy sex z  laskami, które były mojego wzrostu lub troszke wyższe. Najbardziej się śmiałem kiedy laska, mówiła, że nigdy się nie zainteresuje facetem poniżej 180-185 cm a finalnie np. poszła ze mną do łóżka.

 

Jednak zdaje sobie sprawę, że u niektórych lasek nie będę brany pod uwagę, nawet tych niższych ode mnie, a szczególnie tych wysokich powyżej 175 cm i więcej. Ale sam nie chciałbym laski wyższej od siebie na jakąś dłuższą relację.

Edytowane przez Szczery Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

 

Jednak zdaje sobie sprawę, że u niektórych lasek nie będę brany pod uwagę, nawet tych niższych ode mnie

No i żadna tragedia się nie dzieje, prawda?

 

Chyba że ktoś ma ambicję aby orać każdą laskę i się dołuje że nie może ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Najbardziej się śmiałem kiedy laska, mówiła, że nigdy się nie zainteresuje facetem poniżej 180-185 cm a finalnie np. poszła ze mną do łóżka.

Ziomek, gdyby się z Tobą związała na stałe, to byłby to powód do dumy.

Ale, że do łóżka z Tobą poszła? I to naprawdę jest dla Ciebie wystarczające, że Cię potraktowała jak rzecz? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.