Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

@JudgeMe

.Z zasady nie mówię o takich sprawach ?

 

49 minut temu, Taboo napisał:

A Ty szukasz tutaj potwierdzenia czegokolwiek? U kobiet z rezerwatu??

A kto powiedział że szukam potwierdzenia?

 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hippie napisał:

Mhm, kiepski dowcip. 

Próbuj dalej.

 

To nie jest dowcip, a sama prawda.

Byłaś czyli już nie jesteś. No to mamy 2 możliwości:

- on rzucił - wina wzrostu, biedak nie wierzył w siebie oraz, że karakan może mieć TAKĄ kobietę,

- ty rzuciłaś - wina wzrostu, a cała reszta to pokrętna babska racjonalizacja.

 

quod erat demonstrandum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

To był shit test była Tobą zainteresowana i chciała skonsumować związek, oblałeś! :D ?

 

Ale nie wszystko stracone, kupić laptopa trzeba i powróci nutka zainteresowania! ?

12 godzin temu, JudgeMe napisał:

To ile masz tych centymetrów? 

?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zblazowanie Pań szczególnie jest widoczne na tinderze, opisy typu mam 165 czy 170 cm i 15 cm szpilki i lubię patrzeć w górę itd. Ja nawet lubię jak to piszą, bo wiem, że nie ma co tracić czasu, nawet jestem wdzięczny. Druga sprawa, że większość facetów lubi małe kobiety i nawet ci wysocy omijają kobiety 170+. Zatem większość z nich żyje we śnie czekając na swojego księcia, więc nie ma co się przejmować nimi.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To był shit test była Tobą zainteresowana 

Nawet jeśli, to ja nie byłem.

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

chciała skonsumować związek

A ja bym nie chciał.

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

oblałeś!

 

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

kupić laptopa trzeba i powróci nutka zainteresowania! 

Zapewne jest pełnosprawna, więc niech na niego zarobi.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bullitt napisał:

 

Panny marudzą, ale z drugiej strony mnie też bardziej podobają się kobiety od 168 cm, tak do około 176 cm. Długie nogi, nie jakieś niskie niunie.

Oto Brat Samiec przemówił. I nagle kobiety średniego wzrostu to niskie niunie ?

 

Zarówno ja, jak i mój partner mamy po 165cm wzrostu i jest super. Ale ja noszę tylko płaskie buty.

Nie lubię przebywać w towarzystwie dużo wyższych lub niższych osób ode mnie i facet 175cm to dla mnie max. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ewka napisał:

Nie lubię przebywać w towarzystwie dużo wyższych lub niższych osób ode mnie i facet 175cm to dla mnie max. 

 

Oh doskonale to znam, choć do Twoich 165cm brakuje mi prawie 15 :D Bywało, że stresowało mnie towarzystwo osób dużo wyższych, lecz musieli mieć już te 185cm, aby jakkolwiek to na mnie negatywnie wpływało. Dwójka mych poprzednich partnerów mieściła się w przedziale 175-180 i było idealnie gabarytowo, acz niższy mężczyzna nie byłoby żadnym problemem, mamy jako ludzie coś więcej niż centymentry. 

 

Doceniam swój wzrost, ordynarna filigranowość ma swoje zalety, lecz zupełnie nie dziwię się @Bullittowi, bowiem nawet moje proporcjonalnie długie, szczupłe nogi nie równają się ze smukłymi ciałami babek powyżej 170cm, c'est la vie. Wszystko ma swe plusy i minusy. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

Ja nawet lubię jak to piszą, bo wiem, że nie ma co tracić czasu, nawet jestem wdzięczny

Ziomek, masz jakiś kompleks jak na moje oko. Kompleks niższości, i dlatego komentujesz. 

Godzinę temu, Patton napisał:

Nawet jeśli, to ja nie byłem.

 

Ile Ty masz lat? 

15? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JudgeMe napisał:

Ziomek, gdyby się z Tobą związała na stałe, to byłby to powód do dumy.

Ale, że do łóżka z Tobą poszła? I to naprawdę jest dla Ciebie wystarczające, że Cię potraktowała jak rzecz? 
 

Błędnie zakładasz, że ludzie się nie rozchodzą z multum powodów. I mogą być z tego dumni lub nie bez względu ile mieli satysfakcji w związku czy jakie wnioski wyciągnęli z tej relacji.

 Tak, niektórzy faceci chcą tylko seksu. Ewentualnie czułości. To, że Ty szybko się przywiązujesz/ robisz nadzieje/ zakochujesz to nie znaczy, że jest to norma. Dojrzali ludzie potrafią oddzielić sfery życia. 

Ładnie się teraz zaprezentowałaś i swoje problemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wzrost nie jest najważniejszy, przede wszystkim rozwój siebie, abyście nie byli nudnymi dla kobiet i mieli swoje zainteresowania, dieta aby mieć ładną prezencję, modne i dobrze dobrane ubrania, zawsze czyste buty, dbanie o fryzurę, dłonie, paznokcie, ładny zapach, regularne badanie uzębienia ewentualnie jakieś delikatne wybielanie i świat staje się od razu inny, wystarczy chcieć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Hatmehit napisał:

do Twoich 165cm brakuje mi prawie 15 :D 

150 cm brzmi zachęcająco ?

 

23 minuty temu, Hatmehit napisał:

175

Akurat tyle mam.

 

10 minut temu, JudgeMe napisał:

Ile Ty masz lat? 

15? 

Dokładnie 28, A co to ma do rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patton napisał:

150 cm brzmi zachęcająco ?

Tak, jak się ma dobry słuch, to może i zachcęcająco :D głośność mowy wprost proporcjonalna do wzrostu i wagi. 

20 minut temu, .LaRs napisał:

rozwój siebie, abyście nie byli nudnymi dla kobiet i mieli swoje zainteresowania, dieta aby mieć ładną prezencję, modne i dobrze dobrane ubrania, zawsze czyste buty, dbanie o fryzurę, dłonie, paznokcie, ładny zapach, regularne badanie uzębienia

Dokładnie, zwykle wystarczy być interesującym oraz zdrowym człowiekiem. Modne ubrania jedynie mi tutaj nie pasują, warto mieć swój styl ;) Ostatnia moda męska, jak i damska jest raczej średniawa, podstawą jest dobrze czuć się w tym, co na sobie mamy, walczyć z kompleksami poprzez zmiany lub akceptację.

9 minut temu, Ramzes napisał:

w jakiś sytuacjach czujecie się niekomfortowo?

Ciężko przytoczyć poszczególne  sytuacje, samo patrzenie wysoko w górę bywa stresujące:P Oraz kwestia tego, że zdarza, iż rozmówca nie słyszy z uwagi na odległość. Przeszło mi dawno to poczucie dosłownej niższości wobec reszty społeczeństwa, teraz jest to jedynie problem z praktycznością niskiego wzrostu. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hatmehit napisał:

Ciężko przytoczyć poszczególne  sytuacje, samo patrzenie wysoko w górę bywa stresujące:P

Dlatego lepiej utrzymać większy dystans. Poza chwilą gdy chce się kogoś zdominować. Ale zapewne umiesz również odwrócić dla siebie na plus. 

Często pewnie ludzie nie zauważają gdy przychodzisz. Raz mi się zdarzyło uderzyć koleżankę łokciem w głowę :( niechcący, w trakcie obracania się. 

Pytałem się właśnie ze względu na wskazówki by takie osoby czuły się dobrze w towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe @bernevek Nie warto chyba rzucać tą mityczną dojrzałością czy jej brakiem. To jedynie kwestia potrzeb, preferencji oraz indywidualnego temperamentu. W mojej ocenie wszystko się jakoś składa w życiu, w tym relacje głębsze i seks, ale co tu dużo mówić? Tak jak dla mnie oczywiste jest, że związek bez seksu jest słaby, jak i seks poza związkiem, tak nie wszystkich nas to dotyczy i dojrzałość nie ma z tym wiele wspólnego. 

5 minut temu, Ramzes napisał:

Dlatego lepiej utrzymać większy dystans. Poza chwilą gdy chce się kogoś zdominować. Ale zapewne umiesz również odwrócić dla siebie na plus. 

Często pewnie ludzie nie zauważają gdy przychodzisz.

I to są zalety- łatwość bycia zdominowaną oraz niezauważalność. A jak sprawiać, aby przykurcze dobrze czuły się w towarzystwie? Uważać na łokcie :D 

6 minut temu, Patton napisał:

Nie o to mi chodziło ?

Oj no domyślam się, lecz popisuję się przewrotnością! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit

Cytat

To jedynie kwestia potrzeb, preferencji oraz indywidualnego temperamentu. 

A taki profil wypracowuje się w dzieciństwie. 

Są ci, którzy poczucie bezpieczeństwa mylą z miłością. 

@JudgeMe

Żaden Scheler, tylko psycholodzy rozwojowi. 

 

Cytat

Nigdy się z tym nie zgodzę. Musiałabym zwariować, i wstąpić do zakładu psychiatrycznego, żeby się z tym zgodzić. 

I już wiemy, kto ma neurotyczną potrzebę miłości :D I pewnie jest kontrolujący. 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.