Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, JudgeMe napisał:

Ziomek, gdyby się z Tobą związała na stałe, to byłby to powód do dumy.

Ale, że do łóżka z Tobą poszła? I to naprawdę jest dla Ciebie wystarczające, że Cię potraktowała jak rzecz? 
 

A no poszła i to nie raz, bo trwało to kilka/naście tygodni. Związać na stałe też się chciała. Ale nie chciałem w to wchodzić na poważnie z uwagi na różnicę wieku (ja 25 a ona 32)

 

Zakładałem o tym swój temat nawet.

 

Także Twoim rozumowaniem mogę mieć jednak powód do dumy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, JudgeMe napisał:

Nigdy się z tym nie zgodzę. Musiałabym zwariować, i wstąpić do zakładu psychiatrycznego, żeby się z tym zgodzić. 

A więc jak to wyjaśnisz? To czym jest miłość chyba zostało poruszone milion razy na forum i każdy ciut inaczej ją definiuje. Mym zdaniem podstawą są tu sprawy biologiczne, ale i te duchowe, taka będę romantyczka:D Choć nie wykluczam, iż fajny związek bez tej mitycznej miłości jest możliwy, wręcz chciałabym relacji nieprzysłoniętej idealizacją, a polegającej na prostej sympatii, wzajemnym pożądaniu oraz szacunku. 

26 minut temu, bernevek napisał:

A taki profil wypracowuje się w dzieciństwie. 

Są ci, którzy poczucie bezpieczeństwa mylą z miłością. 

Owszem, za sprawą wzorców, ale dzieciństwo nie jest jedynym winowajcą. Swój profil można zmienić, temperament można zmienić. A mylenie bezpieczeństwa z miłością jest durne, bo bywa, że się wyklucza, ale nie wiem czy @JudgeMe to robi. Nie chcę wylatywać z takimi opiniami, bo mogą być dla niej krzywdzące. Fajnie jakby to rozgraniczyła i zdefiniowała. 

 

@Patton to antyłokciowe nakrycie głowy by mnie przygniotło i z przykurcza pozostałaby plama na chodniku ? 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hatmehit napisał:

to antyłokciowe nakrycie głowy by mnie przygniotło i z przykurcza pozostałaby plama na chodniku ? 

5 godzin temu, Patton napisał:

Zawsze można użyć hełmu górniczego. Jest lekki, i bardzo wytrzymały ?

i8fRmleA_82rtoFfCWONHJ0Jariy9BEgope1oLnP

Tak to widze.

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Zblazowanie Pań szczególnie jest widoczne na tinderze, opisy typu mam 165 czy 170 cm i 15 cm szpilki i lubię patrzeć w górę itd. Ja nawet lubię jak to piszą, bo wiem, że nie ma co tracić czasu, nawet jestem wdzięczny. Druga sprawa, że większość facetów lubi małe kobiety i nawet ci wysocy omijają kobiety 170+. Zatem większość z nich żyje we śnie czekając na swojego księcia, więc nie ma co się przejmować nimi.

Maja prawo pisać co chcą. Tak samo Ty masz takie prawo. Masz tez prawo wymagać pewnych rzeczy od kobiet. Co do tego, ze większość mężczyzn woli niskie kobiety, nie byłbym taki pewny. Postawmy dwie tak samo wyglądające i ładne kobiety. Jedna ma 162 cm, druga 172 cm. Obie maja piękne i zgrabne nogi. Moim zdaniem większość wolałaby te wyższa, ale albo kłamią, albo są zbyt niscy w porównaniu do niej (ona plus szpilki). Tak spójrzmy na sprawę a nie na to co faceci mówią. Mówią różne rzeczy. Ludzie w większości ściemniają. Nie ma niczego piękniejszego niż długie i seksowne nogi, do tego szpilki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, natomiast chyba wszyscy się zgodzą, że w głowach paniom się poprzewracało przez ostatnie lata. Wielkie światowe damy, napompowane ego, bo ja jakiś ciemniejszy na erasmusie czy wakacjach obrabiał i to ciągłe wyobrażenie wielkiej własnej wartości. Nadchodzący kryzys gospodarczy mocno pokaże to zblazowanie i kwik jak nie będzie za co pojechać na wycieczkę i zrobić zdjęć na fajsa czy insta. Teraz dopiero będzie wysyp desperatek, lepiej uważać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Gościu, oni nigdy nie wyjaśnią Ci miłości, bo się to wymyka metodom, którymi się posługują. 

Gościówko, a co się tak zagrzałaś? Czyżbym trafił w sedno? :D Miłość jest przywiązaniem, a nie każdy tego potrzebuje. Przecież potrzeba fizyczna jaką jest seks, to coś zupełnie innego niż miłość, czułość, bezpieczeństwo. Tak jak napisała @Hatmehit Nie potrafisz rozgraniczyć. 

Teraz słucham, co masz do powiedzenia o "ich metodach" i czemu zakładasz, że są złe. 

Tworzysz swój obraz jako osoby, która potrzebuje opiekuna a nie partnera. 

Edytowane przez bernevek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naleze do wysokich panien i prawda jest taka, ze ciężko mi sobie wyobrazic związek z niższym ode mnie meżczyzną - dla komfortu obojga. Te choć 5 cm więcej powinno być. Ale tym samym, gdybym miała 160cm, facet 165 byłby git :D W ogóle niskie kobiety mają większy „wybór”, podobnie jak wysocy faceci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

i ślubuję Ci: miłość, historical accuracy i uczciwość małżeńską....

No i mnie cholera przejrzałeś... Shit testuję ludzkość na znajomość faktów historycznych, trzeba to przełożyć na przysięgę małżeńską.

29 minut temu, sol napisał:

ciężko mi sobie wyobrazic związek z niższym ode mnie meżczyzną - dla komfortu obojga.

Tak, sporo w tym zwykłej racji. Już w oderwaniu od mojego wzrostu, to też trudno pewnie byłoby mi się przemóc do niższego faceta, optycznie by mi nie grało. Nie wiem jak Ty, ale lubię właśnie czuć się taka drobniejsza, delikatniejsza od mężczyzny. Bycie wysoką panną ma sporo zalet, ale rozmyślanie o swoim wzroście w kategoriach relacji jest niepotrzebne, co symbolicznie zaznaczasz :) 

48 minut temu, Patton napisał:

?.

eh- zakrztusiłam się na samą myśl o smogu i braku północnego wiatru

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bullitt napisał:

 Tak spójrzmy na sprawę a nie na to co faceci mówią. Mówią różne rzeczy. Ludzie w większości ściemniają. Nie ma niczego piękniejszego niż długie i seksowne nogi, do tego szpilki ?

Mnie nogi akurat nie robią różnicy. Chyba, że mówimy o bardzo niskiej lasce poniżej 150. Natomiast na zgrabność zwracam uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bullitt napisał:

Jedna ma 162 cm, druga 172 cm. Obie maja piękne i zgrabne nogi. Moim zdaniem większość wolałaby te wyższa, ale albo kłamią, albo są zbyt niscy w porównaniu do niej (ona plus szpilki).

Raczej się zgadzam. IMO. tutaj chodzi o proporcje ciała, a wzrost ma na to korzystny wpływ. Wysoka kobieta z długim tułowiem i krótszymi nogami nie będzie wyglądała tak seksownie, jak niższa z długimi nogami. Podejrzewam, że kobiety odbierają to podobnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek Poniżej 150 cm to już prawie liliput, więc nie mówimy o takich. 

@Kali(NIE)bakaOczywiście. Są i wysokie laski, które są kiepsko zbudowane i mają długi tułów. Mówię o klasycznych damskich proporcjach. Długie nogi. To wiadomo, że laska mająca 172 cm wygląda tu lepiej niż ta mająca 162 cm. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Bullitt said:

Co do tego, ze większość mężczyzn woli niskie kobiety, nie byłbym taki pewny. Postawmy dwie tak samo wyglądające i ładne kobiety. Jedna ma 162 cm, druga 172 cm. Obie maja piękne i zgrabne nogi. Moim zdaniem większość wolałaby te wyższa (...)

Dowodu żadnego nie mam, aczkolwiek skłaniam się ku teorii, że faceci lubią cycki, a że wysokie kobiety rzadziej mają pokaźny biust, to wychodzi, że faceci wolą niskie. Ale tak naprawdę to wolą takie z dużymi cyckami.

Jakbym miał do wyboru powyższe 162cm i 172cm to wybrał bym tę z większymi cyckami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.