Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ManBehindTheSun napisał:

tóra przez 2 lata twierdziła, że szuka faceta na podobieństwo ojca. 2 metry wzrostu brunet itp itd.

Mój biologiczny ojciec też ma 190. 

Papieros w gębie. Zawadiacka mina miejscowego chuligana. A na dłoniach trzyma mnie.  

Natomiast powiem tak, mojego ojca ogólnie każdy się boi, gdyż ma minę przestępcy, i nikt mu nie fika.

Zawsze moi ziomkowie się obawiali.  Łapy ma takie, że raz jak mnie złapał za nadgarstek, gdyż byłam do 18 roku życia niezwykle krnąbrna i pyskata, to ten uścisk czuję do dzisiaj, jak sobie przypomnę. 

Też kilka razy po dupie dostałam, i też mnie później piekło przez dobrych kilka godzin. 

 

Pewnie stąd mam te upodobania. ?

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz i 180 cm to jest ,,karzeł’’ Paniom rosną wymogi na tinderach i badoo. A im mniejsza tym bardziej rząda 190 cm. Takie czasy, galopującej inflacji „wartości rynkowej” faceta. Wypada mieć conajmniej 190 ale ja wolałbym jednak 185 cm...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bullitt napisał:

Poniżej 150 cm to już prawie liliput, więc nie mówimy o takich.

 

1486959269_oiyqlv_600.jpg

 

17 godzin temu, Adams napisał:

 to wychodzi, że faceci wolą niskie.

A co do mnie, to jeśli już, to najchętniej wolałbym wolał niską z małym biustem. Ale mała z większym też by była ok ?

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, NimfaWodna napisał:

z twojego obrazka wychodzi że jestem Hobbitem. Jak z tym dalej żyć ?

Nie przejmuj się. 

Gorzej, gdybyś była facetem. 

9 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

A im mniejsza tym bardziej rząda 190 cm.

Zależy od korzeni. 

Miałam dwa lata temu spotkanie z jednym kolesiem, w czerwonych trampkach byłam na tej randce, a on miał jakieś 194 albo 190, coś koło tego.  

Pomimo swoich centymetrów, i tak czułam się przy nim niska. 

Na następne spotkanie włożyłam już wysokie buty. Nawet nie odczułam różnicy, choć była jakaś tam. A wydał mi się mniejszy! Ogólnie mam zaburzoną percepcję niekiedy. Jeśli o mnie chodzi, to wydaje się sobie zawsze grubsza, a inni zawsze wydają mi się niżsi.  

 

Nigdy jeszcze nie zdarzyło się tak, żebym szła z niższym od siebie pod rękę (a zawsze chwytam się cudzego ramienia). 

No, zwyczajnie nie potrafię tego zrobić, coś mnie odpycha, żeby złapać za ramię takiego chłopaka. 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

 A im mniejsza tym bardziej rząda 190 cm. 

Żądać to sobie mogą XDD jebać (ale nie penisem) te atencjuszki internetowe same wyglądają jak gówno cycków zero , bioder zero , dupy zero,  mózgu też zero tylko tona tapety na mordzie i wymagania :D urodą tez nie grzeszą.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Analconda napisał:

Mając niewiele ponad 180 mogę tylko potwierdzić badania niżej. 176 jak w temacie to bardzo mało. I właściwie (moim zdaniem) wzrost jaki można uznać za normalny to +185 by czuć się normalnie w otoczeniu innych ludzi.

Z tego co pamiętam mieszkasz w Niemczech, zgadza się? Średni wzrost Niemca to 180cm, więc 5cm więcej niż Polaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Ewka said:

Z tego co pamiętam mieszkasz w Niemczech, zgadza się? Średni wzrost Niemca to 180cm, więc 5cm więcej niż Polaka. 

Dyskusyjne; wg jednego badania średni wzrost mężczyzn w PL to 173, wg innego - 179. Obydwa były przeprowadzone poprawnie metodologicznie i są świeże (2000+). Badania dla DE podają 175-180, więc na moje oko te dwa kraje są bardzo zbliżone.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to EX marudziła że mógł bym być wyższy chyba była takiego samego wzrostu co ja czyli 175 cm  może ciut niższa , nie wiem czy tak gadała bo gadała czy może to że borderka no nie wiem była ze mną , sypiała , mieszkała więc ciężko to określić :P miałem przy niej mały niedosyt pewności siebie przez wzrost. Taka jedna co się z nią spotykałem w tamtym roku była akurat 167 cm jak założyła szpilki to prawie równa ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Dyskusyjne; wg jednego badania średni wzrost mężczyzn w PL to 173, wg innego - 179. Obydwa były przeprowadzone poprawnie metodologicznie i są świeże (2000+).

 

A to ciekawe. 

3 minuty temu, leto napisał:

 

Badania dla DE podają 175-180, więc na moje oko te dwa kraje są bardzo zbliżone.

W moim odczuciu Niemcy są średnio trochę wyźsi od Polaków. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ewka napisał:

Z tego co pamiętam mieszkasz w Niemczech, zgadza się? Średni wzrost Niemca to 180cm, więc 5cm więcej niż Polaka. 

No ta - ja mam niby ponad 180 więc wychodzi na to, że tu każdy to ma ponad 195.

 

Godzinę temu, leto napisał:

Dyskusyjne; wg jednego badania średni wzrost mężczyzn w PL to 173, wg innego - 179. Obydwa były przeprowadzone poprawnie metodologicznie i są świeże (2000+). Badania dla DE podają 175-180, więc na moje oko te dwa kraje są bardzo zbliżone.

Na ulicę wyjdź i zobacz ile ludzie mają. Tylko do średniej nie licz krasnali i olbrzymów.

Pa na 170 190 i wszyscy mają ponad tylko nieliczna grupa + oczywiście ja jest na minimum akceptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Żądać to sobie mogą XDD jebać (ale nie penisem) te atencjuszki internetowe same wyglądają jak gówno cycków zero , bioder zero , dupy zero,  mózgu też zero tylko tona tapety na mordzie i wymagania :D urodą tez nie grzeszą.

Mam podobne spostrzeżenia. Im mniej atrakcyjna, tym więcej "ale" do faceta xD Pewnie chodzi o projekcję. Typu, jak masz wielki brzydki nos i masz kompleks, to będziesz na to zwracał uwagę u innych ludzi xD Być może znienawidzisz ich za to, bo ci przypominają o twoim kompleksie. I tu jest tak samo xD

Jakoś miałem parę razy zainteresowanie od wysokich bab. Być może zaakceptowały swój wzrost i im ta cecha u innych nie przeszkadza?

48 minut temu, NimfaWodna napisał:

Uff ale ulga że mam cycki i cipkę ?

Ładne, kształtne piersi u Polek to rzadkość :D Co prawda, nie muszą być jak u Ewy Sonnet ale jak u Jessici Simpson (sprzed lat) - już ok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto @Patton

Się znowu wypowiem z perspektywy przykurcza. W pełni zdrowych dorosłych babek poniżej tych 150cm jest w rzeczy samej bardzo niewiele, z moimi 152 jestem w zdecydowanej mniejszości i prawie nie spotykam na tyle niskich kobiet, choć to pewnie też kwestia regionu. Natomiast już tych 155-160 całkiem sporo, co chyba w większości widzimy. Pomimo minusów, to cholera jednak bardzo doceniam, większość facetów i tak nade mną perfekcyjnie góruje tymi co najmniej 20cm :D 

3 minuty temu, bernevek napisał:

Im mniej atrakcyjna, tym więcej "ale" do faceta xD

Kwestia kompleksów i wiecznego porównywania się. Widzę tutaj też coś takiego, że jak mało atrakcyjna kobieta (choć nie widuję takich masowo) coś ze sobą zrobi, to nawet niewielka zmiana na lepsze, włożony wysiłek, ukazuje Jej, iż sama może wymagać bardzo zadbanego Adonisa. Cholenie głupie i naiwne, ale wytłumaczalne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.