Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

@bernevek

Ale ta dziewczyna jest POTĘŻNA :3 :3 :3 fajna jest. A co do ukraińców do racja. Oni są tacy hmm poważni. Może to przez biedę?

Potężna?! Jakieś 173-175, 

Też tak uważam, że to przez biedę. 

3 godziny temu, prod1gybmx napisał:

@bernevek Wygląda jak ofiara przemocy albo jak ciężkie stadium depresji. Emocjonalnie powściągliwi są raczej mieszkańcy skandynawi. Ten jest raczej dojechany przeż życie...

Ale ja nie mówię o emocjonalnej powściągliwości. To twarz to tzw. "war face". Czyli zobojętnienie na negatywne emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 12:36, NimfaWodna napisał:

Leworęczność stanowi dla mózgu wysiłek większy od praworęczności, dlatego też pozytywnie wpływa na jego sprawność. Według badań przeprowadzonych przez dra Alana Searlemana z St. Lawrence University, osoby leworęczne dysponują bogatszym słownictwem. Leworęczni często przez długi czas w dzieciństwie używają prawej ręki, nierzadko również pozostają oburęczni, dzięki czemu obie półkule ich mózgu są stymulowane w podobnym stopniu. W efekcie efektywność mózgu rośnie.

Mnie kręci leworęczność u mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NimfaWodna napisał:

skończył Ci się ban?

Tak a najlepsze że nie wiem za co go dostałam. Chyba za brak wpisów haha. Wyjechalam na weekend i przez dwa dni nie korzystałam z konta. Przyjeżdżam a tu ban otrzymany w dniu kiedy w ogóle nie włączałam forum :). Także ciężko powiedzieć za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Patton napisał:

To zawsze działa ?

Pomysł faktycznie znany i z powodzeniem stosowany od wieków i na bank bardzo skuteczny @Patton ?

sVgtRgqs7Z87hmC69TC57iRIoIS4Po8ncwdf_1Oc

W dniu 9.04.2020 o 15:56, prod1gybmx napisał:

Niech zgadne, średnio sobie radzisz z podrywaniem ? ?

Skąd ten wniosek @prod1gybmx? Ja tu nikogo nie podrywam. Daję jedynie dobre rady jak można się wydłużyć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.