Skocz do zawartości

Bracie zrób sobie prezent i bądź niczym dziecko :)


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz kolejny w tym chłodnym dniu ?️❄️ 

Spoglądam sobie na forum, w między czasie opierdzielam 2 opakowanie belriso i tak sobie myślę, jak tu siebie uszczęśliwić na święta ? fajnym prezenickiem dla siebie samego. W końcu człowiek tyra cały rok i warto siebie nagrodzić ?

Pomysłów wiele już się klebi w czelesci umysłu..... 

Nowa komórka? (choć stara daje rade) 

Voucher na strzelnice aby wyrzucić z siebie resztki złych emocji? 

Zostać pilotem Boeinga 737 na pół godziny w symulatorze ?

Nowy zegarek? 

Całodzienna wizyta w spa? A co, nam facetom też się należy!! ?

Może piękna diva pod choinka, ubrana w same szpilki i kokardke? ? Ciekawe czy pracują w wigilię? 

 

Pomysłów wiele.... Jakoś trudno się zdecydować.... 

 

A wy bracia, uszczęśliwiacie siebie samych w wigilię prezentami? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjem pizzę XXL (z rok, dwa lata nie jadłem xD), pogram w herosa 3 z ziąmalami (chyba najlepszy fun), pójdę na bibę z "przyjaciółką". 

 

No, a w międzyczasie uzupełniam bibliotekę gier. W końcu kurwa sobie pogram :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Still napisał:

A wy bracia, uszczęśliwiacie siebie samych w wigilię prezentami? 

Nie nazwałbym tego uszczęśliwianiem, raczej zrobieniem sobie miłej niespodzianki i od kilku lat regularnie na święta kupuje sobie jakiś prezent, a to książka, a to płyta, zdarzyła się też butelka ekskluzywnego trunku.

Pamiętajmy, że szczęście to nie kupiony sobie prezent, tylko nawyk, wypracowanie lubienia i zaakceptowania samego siebie:)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trunki... Kurde powiedziałem sobie kiedyś, że jak zostanę ojcem to kupię sobie zajebiste whisky. Jak syn to Johnny Walker niebieski albo jakiś 24yo tak do 1000zł a jak córka to czerwonego Grantsa na promo w Tesco. Chyba czas zalać pod korek moją obecną "koleżankę" :P. A tak serio to w tym roku sprezentuję sobie jakiś wypasiony masaż chyba. 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do telefonów nie przywiązuje uwagi, ale dobry zegarek...miła rzecz, jednak sramłocze to nie moja bajka.

Fajna sprawą jest zafundowanie sobie wyjazdu w góry, samemu albo z dobrym kumplem/kumplami - połazić aż pot poleje się po jajach a nogi do dupy wejdą powspominać, chlapnac coś dobrego... 

Dobra sprawa, można się odchamić, zresetować podładować baterię.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

wy bracia, uszczęśliwiacie siebie samych w wigilię prezentami

Jasne!

STARY NAWYK POZOSTAŁ.

W ŚWIĘTA WSZYSTKIE NARZĘDZIA MOJE BO NIKT NIE RABOTAŁ.

ZATEM.....

Otwieram zimową sesję spawalniczą przy Batlle Star Atena...

 

MODYFIKACJE BEZ KOŃCA....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.