Skocz do zawartości

Kanada pachnąca...


Maliniak

Rekomendowane odpowiedzi

On 12/7/2018 at 1:35 PM, SzatanKrieger said:

Masz coś konkretnego na myśli? 

Po piwresze, daleko, nie wpadniesz na weekend do rodziców w PL.

Po drugie, pierwsze kilka lat to bardzo cieżka praca na swoją pozycję.

Generalnie wyjazd na stałe do obcego kraju nie zawsze konczy sie sukcesem i sporo ludzi teskni.

 

On 12/7/2018 at 6:07 PM, Red_Pill said:

 

W niezbyt wyrafinowany, czy nawet zawoalowany sposòb namawiasz Braci do orzenku w CA.

 

 

Jakiś zprzykład?

 

A teraz odnosnie wyjazdu jako specjakista wysokiej klasy spełniający wymagania.

Obawiam sią, że spora cząść ludzi piszących na tym forum, niestety nie zakwalifikuje sie na program o którym piszesz choćby z powodu jezyka, a na program o którym ja pisze wymagań jezykowych nie ma.

Dodatkowo, przeciętny urzytkownik tego forum to młody okolo 24 letni człowiek po szkole z minimalnym lub bez doświadczenia zawodowego.

Jak już pisalem wcześniej, można przyjechać na rok i zobaczyć.

On 12/7/2018 at 7:19 PM, Obliteraror said:

@Maliniak, dzięki za wpis. Co to znaczy sporo, swoją drogą? Dla mnie sporo to powyżej 500k PLN rocznie.

Wybacz, ale nie czuję sie komfortowo aby pisać tutaj o swoich dochodach.

Jak masz ochote to na priv prosze.

 

Pozdrawiam,

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Maliniak said:

Dodatkowo, przeciętny urzytkownik tego forum to młody okolo 24 letni człowiek po szkole z minimalnym lub bez doświadczenia zawodowego.

A skąd masz takie dokładne dane ?????

Ciekawe, bardzo ciekawe.

 

Zaczynam rozumieć dlaczego tak gorąco polecasz "work and travel".

 

Tylko naiwne, łatwowierne, zdesperowane osoby bez wykształcenia uwierzą i złapią się na "handlowanie kiełbasami" i  "jak sie podoba to szukamy żony ktòra pozwoli dalej ..... handlować kiełbasami?" i nie jest tak źle .... bo nawet na piwko stać ...."

 

I mòwi to osoba (z wielką uwagą czytam twoje posty ?) ktòra po 30 latach w CA, po polsku już zapomniała, a po angielsku jeszcze nie umie!

 

Nie mam się zamiaru z tobą sprzeczać, poprostu mamy zupełnie inne zdanie na temat "większości czytelnikòw forum" w zupełnie inne uszy szeptamy ?.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Red_Pill @Maliniak Mam pytanie. Czy jeśli skorzysta się z jednego programu to można wziąć udział w drugim ? 

Bo chciałbym sprawdźć na własnej skórze jak tam jest, tylko mój angielski jest do bani i muszę go podszkolić ( a najlepiej się uczy języka jak już nie masz wyboru i musisz go umieć). No i moje doświadczenie zawodowe jest małe i chciałbym je zdobyć. Co mi polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mr. Arioch,

Program Pracuj i Podróżuj (Work and travel in Canada) jest doskonałym sposobem na rozpoznanie i sprawdzenie się w „boju”, jest to moja prywatna opinia.

Potem, jeśli Ci się spodoba i będziesz spełniał warunki na inne programy to nie ma przeszkód, żeby w nich wziąć udział.

Program, który opisałem trwa rok i musisz wyjechać z Kanady, w innym przypadku odetniesz sobie drogę do ponownego legalnego wjazdu tu z powrotem.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.