Skocz do zawartości

Seks w ciąży. Czasem tylko marzeniem.


brama85

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona jest w 10 tygodniu ciąży bliźniaczej.  Bardzo ciężko ją znosi, częste bóle, mdłości i osłabienie powoduje brak ochoty na jakiekolwiek zbliżenia. Mnie czasem nosi i czuję się mocno pobudzony i chodzę wkurzony. Zapewnia mnie, że kiedy się lepiej poczuje to będziemy działać. Nic. Pozostaje czekać na lepsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, brama85 napisał:

Bardzo ciężko ją znosi, częste bóle, mdłości i osłabienie

Ciekawe od czego to zależy. Bo niektóre kobiety śmigają w ciąży prawie do końca i nic im się nie dzieje.

Genetyka? Przypadek?

Inna sprawa że bliźniacza, ale na tym etapie to płody są malutkie i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, brama85 napisał:

Zapewnia mnie, że kiedy się lepiej poczuje to będziemy działać. 

Goooowno prawda!!!

 

Niestety ale musisz skumać 3 okresy podróży TIRaaaaaa ć Cię będzie niunia.

 

1 Kontakt z ginekologiem obowiązkowo prowadzącym aż nie minie okres wczesnoporonny.

 

2 CZAS kapuściany.....

Jest to bezpieczny okres kiedy działają burze wymiany, pani ma zachcianki A Ty robisz dileee. Ttttakie małe i te większe.

 

3 Widoczna ciąża, KOLEJNA obowiązkowa wizyta u doktoreeee.

I tu WEDŁUG zaleceń, Koło 7 miecha szlaban(gabaryty i fizyczna nie wygoda).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteś taki, że nie możesz wytrzymać to mogłaby przecież rozluźnić cię ręcznie, ustami itd No chyba, że też nie chce

16 minut temu, Tornado napisał:

I tu WEDŁUG zaleceń, Koło 7 miecha szlaban

Kumpel praktykował do ostatnich dni, również w celach rozluźniających,  żona po porodzie nie poszyta, sama się ogarniała, wstawała z łóżka wychodziła do toalety itp gdzie inne dziewczyny w kiepskiej kondycji nie mogły się nadziwić, że ona w takiej dobrej. Czy miało to wpływ na sytuację po nie wiadomo ale nie zaszkodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaxMen napisał:

Kumpel praktykował do ostatnich dni, 

Natomiast Misio odmawiał całe 9 miechów niuni.

Sraczki dostawała i się ginekologowi skarżyła oraz dopytywała czy można.

Pod koniec to nawet pocisnęła tekściwo o tym, że   to dla dziecka lepiej bo je buja w łonie!

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, brama85 said:

Moja żona jest w 10 tygodniu ciąży bliźniaczej.  Bardzo ciężko ją znosi, częste bóle, mdłości i osłabienie powoduje brak ochoty na jakiekolwiek zbliżenia. Mnie czasem nosi i czuję się mocno pobudzony i chodzę wkurzony. Zapewnia mnie, że kiedy się lepiej poczuje to będziemy działać. Nic. Pozostaje czekać na lepsze dni.

 

A jak to wyglądało przed ciążą ? Też były wymówki ? 

Moja żona miała tyło zgięcie szyjki macicy jak była w ciąży, zalecone leżenie a seks chciała cały czas. Tylko się położyłem obok niej a już zaczynała się wiercić. Ostatni stosunek na kilka godzin przed odejściem wód. Syn cudowny. Energii ma tyle co nas dwoje dorosłych. Dom trzeszczy od jego zabawy.

 

Tak więc ja mam odmienne doświadczenia. Zreszta zawsze widzę w takiej gadce jakies głębsze dno. Żeby tak tej twojej żonie na następne 2-3 lata nie zostało.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RealLife napisał:

 

A jak to wyglądało przed ciążą ? Też były wymówki ? 

Moja żona miała tyło zgięcie szyjki macicy jak była w ciąży, zalecone leżenie a seks chciała cały czas. Tylko się położyłem obok niej a już zaczynała się wiercić. Ostatni stosunek na kilka godzin przed odejściem wód. Syn cudowny. Energii ma tyle co nas dwoje dorosłych. Dom trzeszczy od jego zabawy.

 

Tak więc ja mam odmienne doświadczenia. Zreszta zawsze widzę w takiej gadce jakies głębsze dno. Żeby tak tej twojej żonie na następne 2-3 lata nie zostało.

 

Przed było zadowalająco. Nie narzekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, brama85 said:

Przed było zadowalająco. Nie narzekałem.

 

To nie wiem. Może i ciąża daje bardzo się jej we znaki. Ale seks to nie tylko penetracja. To przede wszystkim bliskość. Przytulenia, dotyku też unika ? Kobieta nie powinna unikać aktywności seksualnej w ciąży. Zachowanie bliskości działa na korzyść rodziców jak i przyszłych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RealLife napisał:

 

To nie wiem. Może i ciąża daje bardzo się jej we znaki. Ale seks to nie tylko penetracja. To przede wszystkim bliskość. Przytulenia, dotyku też unika ? Kobieta nie powinna unikać aktywności seksualnej w ciąży. Zachowanie bliskości działa na korzyść rodziców jak i przyszłych dzieci.

Nie unika bliskości. Chce być przytulana itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.