Skocz do zawartości

Rozpinanie stanika - shittest


piratos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że kobieta, która rozpięcie stanika zleca obcującemu z nią facetowi, zamiast sama to zrobić, poddaję go testowi. Jeśli on będzie miał kłopoty z tą czynnością to w jej oczach wyjdzie na słabego. 

 

Co o tym sądzicie? 

 

Ps. Zawsze można jakiś poradnik obejrzeć ;)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się za pierwszym razem w życiu (kiedy jeszcze byłem prawiczkiem) udało ściągnąć stanik jedną ręką (druga była trzymana przez samice aby temu zapobiec). Po tym wyczynie ona popatrzyła na mnie z niedowierzaniem i jakimś takim dziwnym zadowoleniem. Zapewne musiał to być jakiś nieświadomy shit test. Sama nie chciała go zdjąć ale po fakcie jednak się okazało, że ta przeszkoda była fałszywa.

 

Co najlepsze kiedy indziej mi się już nie udawało. Pewnie zależy od stanika. Mają różne zapięcia, naprężenie i rozmiary.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, na 95% ściągnięcie stanika to twoje zadanie. Jeśli sama ściąga to musi być masakrycznie napalona. W zasadzie muszę przyznać, że nie pamiętam czy mi się zdarzyło, bo tylko raz, a w zasadzie przez jedną panią zostałem zaciągnięty do łóżka; resztę musiałem "zaciągnąć" sam. Wiem jednak na pewno, że rozpięcie jedną ręką jest w zasadzie bardzo proste, wystarczy użyć sprawniejszej, w moim przypadku lewej ręki, choć jestem praworęczny (Paradoks? To dłuższa historia...).

To żaden ST, większość dam oczekuje tego od ciebie, (tylko) niektóre zrobią to za ciebie.

Boże święty, nie traktujcie tego zbyt poważnie, nie wszystko jest shit testem. Na dobrą sprawę zdjęcie stanika nie jest konieczne żeby pannę/panią przelecieć, czasem nawet jest lepiej nie zdejmować, kwestia logistyki sytuacji.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, vand napisał:

Ja sam czasem właśnie korzystam z Twojej metody @marios27 i powiem szczerze, że potem doznania są ciekawsze, tak jakby ten proceder wzbudził jakieś naprawdę duże emocje w partnerce.

Lepiej na szybkiego nożyczkami przeciąć i jechać z koksem niż zgasić te chwilę uciążliwymi próbami rozpięcia staniku choc czasem i to się udawało raz dwa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak będę się męczył minutę ze stanikiem to mnie rzuci haha.

 

Jeśli tak to może trzeba by przepytywać kobiety na zasadzie "jeśli nie wiesz jak zrobić schabowego to nie jesteś prawdziwą kobietą, godną mych genów"  ? A co ja też potrafię shot testy robić :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piratos napisał:

Mam wrażenie, że kobieta, która rozpięcie stanika zleca obcującemu z nią facetowi, zamiast sama to zrobić, poddaję go testowi. Jeśli on będzie miał kłopoty z tą czynnością to w jej oczach wyjdzie na słabego. 

 

 

Granice absurdu jednak na forum zostały już przekroczone...

Panowie litości!

...

Ja tam żonie często rozpinam stanik, wystarczy pstryknięcie w odpowiednim miejscu dwoma palcami i już...

Zazwyczaj robię to dla żartów, gdy ma na sobie cienką bluzkę w zwykłych codziennych momentach, w kuchni czy podczas ogarniania domu...

Zawsze wtedy mówi, że w sumie to dobrze zrobiłem bo woli bez i pyta, czy chlipnę jęzorem po sutkach bo to lubi hihihihi....

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksander Kwaśniewski Należałoby uściślić gdzie są granice absurdu ;)

 

Może założycielski post brzmi nieco zbyt poważnie, ale to nie znaczy że trzeba od razu kij w dupę wkładać  :D

 

Tak czy inaczej, po akcji ze stanikiem zawsze panna może pewne wnioski wysnuć i nie chodzi mi o potencjalny materiał na męża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszy Dla osób praworęcznych, prawa ręka jest siłowa a lewa precyzyjna. Każdy chyba tak ma. Stanik z dwoma zapięciami się ściąga pyk, z trzema już gorzej. Raz widziałem na ulicy laskę z pięcioma zapięciami. Ale była brzydka więc pewnie jakaś dziewica. 

Co do shit-testu na rozpinanie stanika. Łolaboga, ludzie... W każdym razie pannie na pewno to dużo mówi, czy delikwent jest manualnie zdolny czy jest fajtłapą. Kobiety lubią jak się z nich ściąga ubrania, po prostu. Ktoś wyżej napisał, że tylko jak jest mega napalona to sama się rozbierze. To prawda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność i szybkość z jaką się to robi może świadczyć o doświadczeniu w temacie. Więc może jest to test polegający na sprawdzeniu ile przed nią staników rozpiąłeś, czy miałeś dużo partnerek przed nią i jakie masz doświadczenie, jak wiadomo trening czyni mistrza...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.