Skocz do zawartości

Rozpinanie stanika - shittest


piratos

Rekomendowane odpowiedzi

Umiejętności w zakresie rozpinania stanika są częścią codzienności dla jednych, a dla drugich elementem święta. Nie każdy jest w tym biegły, ale na podstawie umiejętności może zostać zaklasyfikowany w jakiś sposób. 

 

Pierwszy wpis to był dość mocny skrót myślowy i charakter baitowy miał mieć. Nie ma co się specjalnie spinać panowie ;)

 

 

Edytowane przez piratos
Kropka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich lal z przeszłości popatrzyła na mnie z szacunkiem gdy odpiąłem biustonosz jedną ręką gdy druga była zajęta ważniejszymi rzeczami.

Niejeden z poradników mówi żeby iść do babskiego sklepu i obejrzeć 10 typów zapięć tego elementu babskiej garderoby.

Jest w tym jakiś sens, owszem.

Mówi że masz inicjatywę i podejście do tematu.

Już nie mówiąc ze to jest proste jak p-dolenie ale nic nie jest proste gdy to robisz pierwszy raz.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aleksander Kwaśniewski napisał:

Granice absurdu jednak na forum zostały już przekroczone...

Panowie litości!

 

Forum jest po to by się o coś zapytać i dostać odpowiedź, a nie szyderstwo i sugerowanie że ktoś pyta głupio. Ja np. wcale nie uważam takiego pytania za głupie, i sam jestem ciekawy dyskusji. Proszę nie poniżać innych użytkowników forum.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ksanti napisał:

Mi się za pierwszym razem w życiu (kiedy jeszcze byłem prawiczkiem) udało ściągnąć stanik jedną ręką (druga była trzymana przez samice aby temu zapobiec). Po tym wyczynie ona popatrzyła na mnie z niedowierzaniem i jakimś takim dziwnym zadowoleniem.

hah to ja pamiętam jak miałem na warsztacie dziewicę to nawijałem jej makaron na uszy że kobiety zasypiają obok mnie ze stanikiem a budzą się bez. Śmieszki heheszki i rozpiąłem jej stanik jedną ręką za pierwszym razem - jej mina bezcenna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Forum jest po to by się o coś zapytać i dostać odpowiedź, a nie szyderstwo i sugerowanie że ktoś pyta głupio. Ja np. wcale nie uważam takiego pytania za głupie, i sam jestem ciekawy dyskusji. Proszę nie poniżać innych użytkowników forum.

 

Trzeba było lekko dyskusję naprostować i już jest dobrze :) 

Dziękuję.

 

Swoją drogą, niektórzy haczyk połknęli głęboko :D

Edytowane przez piratos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2018 o 20:43, Marek Kotoński napisał:

Forum jest po to by się o coś zapytać i dostać odpowiedź, a nie szyderstwo i sugerowanie że ktoś pyta głupio. Ja np. wcale nie uważam takiego pytania za głupie, i sam jestem ciekawy dyskusji. Proszę nie poniżać innych użytkowników forum.

Co takiego?

Teraz oto została przekroczona granica absurdu... Przypomniał mi się kawał o wykładowcy, który stwierdził, że należy pytać, ponieważ nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...

No cóż, jak widać gdy jest się u kogoś w gościnie nie bardzo można wychylać się poza główny nurt...

Pora zatem zawijać stąd żagle....

 

 

@piratos

...Że to niby taka prowokacja....Jasneeeee.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksander Kwaśniewski to wypier@alaj jak Ci się nie popdoba wizja uprzejmego i życzliwego miejsca w internecie. Notabene gdzie każdy samiec mniejszy czy większy, z większymi jajami lub mniejszymi znajdzie swoje fajne miejsce i akceptację innych braci, pomoc, wsparcie na duchu i cenną męską podpowiedź.

Masz rację, wypier@alaj, nie potrzebujemy tu takich ignorantów, bo jakieś pytanie jest głupie w mniemaniu jakiegoś zarozumialca.

 

Na miejscu Marka bez zająknięcia pomógł bym temu jegomościowi  'zawijać stąd żagle' i to w podskokach, w trybie natychmastowym. Jeszcze łaskę jakąś będzie tu robił, że się tu raczy udzielać, a 'paszoł won mi stąd' !!!

 

Odnośnie tematu, lepiej umieć to zrobić niż nie, chociaż kwestia jak do tego podejdziemy. Jak do zmysłowego rozpakowywania prezentu, jak to @Ramzes słusznie wskazał to spokój i delektowanie się tą chwilą jak najbardziej wskazane :)

Edytowane przez Feniks8x
dopisek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No niektóre panny coś mają z tym ściąganiem stanika. Moja ostatnia ex była szczerze zadziwiona jak jej pierwszy raz rozpiąłem, w parę sekund po ciemku. Ja w ogóle na to nie zwróciłem uwagi, co to ma za znaczenie, ale fakt że to nie był zwykły stanik tylko jakiś taki super wypaśny z zapięciem do którego bez doświadczenia w rozbrajaniu bomb nie podchodź ;) nie wiem, może taki sobie sprawiła żeby mężowi utrudnić zadanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.