Skocz do zawartości

Załamana strefa komfortu


fischer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia, coś mnie dzisiaj złapał kac moralny dlatego kopnijcie mnie w jaja.

Ostatnimi czasy zacząłem się spotykać z dwiema pannami - jedna starsza - ma 33 lata druga młodsza lat 23 :D obie są wolne.

Ja mam 29. 

Problem jest tego typu, że dzisiaj stwierdziłem, że jest to nie do końca ok - jedna i druga jest nieźle nakręcona na mnie (panny jakieś 6-7/10 w zależności od ubioru ). Ze starszą był full contact(na bank liczy na coś więcej) z młodszą to kwestia jednego spotkania(ale pewnie też snuje plany w swojej głowie)

Jakoś tak przestała mi odpowiadać ta sytuacje bo w końcu jedna o drugiej się dowie a ja nie mam ochoty na jakieś dziwne frustracje. Dojdzie do sytuacji, że jestem z jedna to druga zadzwoni i będzie dziwnie.

Młoda by tylko pisała (takie pokolenie), ze starsza wygląda to inaczej - jedna wiadomość i ustawka na spotkanie. Czasem jakiś telefon wieczorem i jest ok.

Z góry dzięki za rady bo przez to wyszedłem ze swojej strefy komfortu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz starszą, młodszą mogę się zająć jak jeszcze nietknięta była (po bracie z forum to dziwnie by było...).

 

Tak serio to bierz tą która ma lepsze wypełnienie stanika.

 

Tak serio serio to ciężko stwierdzić, nie da się określić jednoznacznie bez większej ilości danych. Sam wiesz przy której czujesz się lepiej.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związków z nimi nie chcę. One pewnie chcą. Ja do tych znajomości mam luźne podejście ale jakoś dzisiaj przestałem się czuć z tym dobrze, że bajeruje z dwoma laskami.

Albo zacząłem bać się konsekwencji jakie z tego wynikną - czyli jak się dowiedzą to będzie - "oszukałeś mnie", "jesteś gnojkiem" itp. a ostatnio bardzo zależy mi na spokoju ducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fischer bracie to ja ci coś powiem..
Wyobraź sobie, że wybrałeś sobie tą 33-letnią kobietę jako partnerkę.
Budzisz się za 10 lat:
Ty masz 39, ona ma 43
Ty jesteś w sile męskiej atrakcyjności, ona już ma ostatni gwizdek, zaczynają się zmarszczki, a jeszcze gdy paliła i/lub ma słabe geny to skóra już stara :) 
Budzisz się, patrzysz na nią rano bez makijażu i jak myślisz? Co zobaczysz? ?

Jeżeli nie szukasz LTR-u to jechaj z dwiema.
Może udałby się trójkącik :D
Ja mam taką skromną fantazję:
Przygarnąć do łóżka dwie kobiety - jedną starszą powiedzmy te 33-35, a drugą młodszą tak z 20-25 :D 

Przed chwilą, fischer napisał:

dzisiaj przestałem się czuć z tym dobrze, że bajeruje z dwoma laskami.

Chłopie jesteś wolny!
Masz prawo przewijać towarem :)
Poza tym jeszcze niczego żadnej nie obiecałeś.
Masz czyste sumienie :) 


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Poza tym jeszcze niczego żadnej nie obiecałeś.

No tak nie do końca :D z tą starszą znam się trochę dłużej i kiedyś coś tam palnąłem jak zapytała czy jesteśmy parą. Powiedziałem jej że ja tego tak nie traktuje ale może kiedyś :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam Ci powiedzieć, z jedną mieszkam , a druga chce przyjechać. Dobrze że mi sie szykuje delegacja do Arabii :), może jakoś wybrnę. 

 

Na dłuższą metę nie ma co ciągnać dwóch srok za ogon...

Chyba że sprawe postawisz dla obu jasno - nie jesteśmy razem, możemy spotykać się z kim chcemy, to jest fair.

 

No ale ja nie jestem odpowiednią osobą do mówienia co jest fair. Najgorzej jak do obu się przywiążesz, co w cale nie jest takie trudne...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Johny_B napisał:

z jedną mieszkam , a druga chce przyjechać.

Odważny jesteś :D

Też miałem jakiś taki epizod i wyszło, że jestem draniem, skurwysynem itp.

No i właśnie o tym mówię, ja z żadną nie mieszkam i mieszkać nie chcę (każda z nich jest z innego miasta :D ) ale jednak wiem, że jak jedna dowie się o drugiej (a jest to kwestią czasu bo telefon może zapikać w nieodpowiednim momencie) to będzie dym i nie chodzi tutaj o to, że będzie foch, brak sexu tylko jakoś tak dziwnie. 

No a przecież im nie powiem sam od siebie, że poznałem jeszcze kogoś bo na bank będzie akcja...

Jakoś wcześniej nie miałem takich skrupułów, brałem, ruchałem i tyle - i właśnie dlatego potrzebuje kopa w jaja aby wrócić do tego :)

 

Edytowane przez fischer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wiesz jak się czuje kobieta, która ma kilku adoratorów... masz mętlik w głowie :D.

 

Trochę pech, że włączyło Ci się sumienie idealisty i nie możesz się cieszyć sytuacją w pełni. Na 30stkę trochę uważaj bo jej zapewne już powoli się włącza tryb "stabilizacja" i one czasem bardzo się wściekają gdy odkryją, że są przygodą a nie kandydatką do zaobrączkowania. Oczywiście źle się to raczej nie skończy bo większość takich akcji, (nawet jak się dowiedzą) uchodzi płazem, więc luz. Plusy są takie, że pewnie obydwie nie znają Twojej rodziny, przyjaciół, kumpli z pracy więc nie masz się co bać - tym bardziej, że nic im nie obiecywałeś (oby) i niech to będzie twoja linia obrony na wszelki wypadek. Chyba, że serio boisz się, że któraś ucierpi (chociaż tutaj nie martw się - one też nie mają skrupułów, często same też grają na dwa fronty więc czemu Ty nie miałbyś prawa sprawdzić ewentualne kandydatki do związku? Masz do tego prawo).

 

Mimo tych paru szczegółów technicznych gratulacje, że działasz na wielu frontach Bracie. Życzę sukcesów w zarządzaniu własnym haremem :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Trochę pech, że włączyło Ci się sumienie idealisty i nie możesz się cieszyć sytuacją w pełni.

To może chwilowe i zaraz będę się znowu z tego cieszył

 

47 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Na 30stkę trochę uważaj bo jej zapewne już powoli się włącza tryb "stabilizacja" i one czasem bardzo się wściekają gdy odkryją, że są przygodą

No właśnie też się "boje" - lata lecą a ona jak się dowie, że źle zainwestowała swoją cipke to się wkurwi.

 

19 minut temu, Vstorm napisał:

A spałeś z tymi kobietami?

Ze starsza tak, z młodszą zaraz to nastąpi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza myśli, że jej obiecałem coś (one inaczej rozumują ) - i ona chyba "nas" traktuje jak związek.

I to będzie akcja rewelacja jak się dowie.

O młodą się nie martwię - młodą łatwo ułożyć. Tylko po prostu starsza wpadnie w szał jak się dowie...albo to oleje i będę ruchał dwie albo pomału wygaszę znajomość ze starszą, albo po prostu jak się wyda, że spotykam się z druga to porostu powiem, że mam prawo i obowiązek mieć koleżanki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fischer napisał:

jakoś dzisiaj przestałem się czuć z tym dobrze, że bajeruje z dwoma laskami.

A no tak....

 

TO ZACZNIJ Z 3,CIĄ!

 

BO NA TRZY ujowo się dzieli.

 

 

Nie bij piany, bierz ile dają, potem w stronę zachodzącego........

 

Na stagnacji masz czas, ale się napuszyłeś?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fischer napisał:

wyszło, że jestem draniem, skurwysynem itp

Największy komplement jaki można usłyszeć od modliszki, pfffuuu kobiety.

 

54 minuty temu, fischer napisał:

No właśnie też się "boje" - lata lecą a ona jak się dowie, że źle zainwestowała swoją cipke to się wkurwi.

No i ? Ma swój rozum? Ma.

I tak na samym końcu będziesz tym złym, bo ona miała inne wyobrażenie Ciebie i waszej "relacji". 

 

3 godziny temu, fischer napisał:

Albo zacząłem bać się konsekwencji jakie z tego wynikną

Jeśli boisz się konsekwencji obcowania z babą, to lepiej, dla własnego dobra odpuść je sobie. 

 

30 minut temu, fischer napisał:

O młodą się nie martwię - młodą łatwo ułożyć

Tak uważasz? Umiejętność "zapanowania" nad modliszką, to lata praktyki, a na samym końcu okazuje się, że i  tak się nie udało. Nie doceniasz przeciwnika. Żebyś jeszcze nie płakał, że to Ty zostałeś wydymany.

 

 

Edytowane przez giorgio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już lajków dla braci, bo prawdziwe rady dostałeś.

 

Utwierdź tego milfa, że ciepły domek z rodzinką to nie dla Ciebie, albo nie wiesz co czujesz i wtedy ona sprobuje Cię zmienić.

 

Jeśli jeszcze tego kopa w jaja nie przyswoiłeś to potrenuj samokopanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Di Carlo said:

Zdecydowanie bierz młodszą. Starsza prawdopodobnie miała wielu partnerów seksualnych, nie będzie Cie szanować, tylko wymagać, porównywać do byłych.  Dwie dziewczyny to zły pomysł. 


Ledwoś się zarejestrował, juz porad udzielasz. Szybki jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AR2DI2 napisał:


Ledwoś się zarejestrował, juz porad udzielasz. Szybki jesteś.

I to jeszcze takich kiepskich xD 
Chociaż dwie dziewczyny to rzeczywiście słaba opcja...
Trzy dziewczyny byłyby ok ;) 
Przebierasz towarem na rynku matrymonialnym i wybierasz najlepszą opcję.
Mogę się spotykać nawet i z 10-cioma, jeśli im nic nie obiecałem, a potem wybrać sobie jedną, a resztę na orbitkę wsadzić ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fischer napisał:

Powiedziałem jej że ja tego tak nie traktuje ale może kiedyś

Zachowałeś się tak jak było trzeba.... czyli jak baba.

 

@Ragnar1777 szczytem manipulacji i inteligencji byłoby umówić się na taki trójkąt i nakłonić młodsza do wylizania dupy starszej! ahhahaha

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.