Skocz do zawartości

Załamana strefa komfortu


fischer

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

dwie dziewczyny to rzeczywiście słaba opcja...
Trzy dziewczyny byłyby ok ;) 

Nie słuchaj takich porad, śledzę różne fora od ponad 10 lat i z doświadczenia wiem, że takie teksty piszą zazwyczaj pryszczate prawiczki 160 cm wzrostu w okularach.

Spotykanie się z dwiema kobietami to oszustwo, nie popierajcie takich zachowań.

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Di Carlo

43 minuty temu, Di Carlo napisał:

Spotykanie się z dwiema kobietami to oszustwo, nie popierajcie takich zachowań.

ROTFL.

 

Ciekawe... Tylko, że gdy masz dziewczynę i spotykasz się z koleżankami, twoja luby mocniej obawia się stracić ciebie, co równoważy się z tym, że bardziej się stara w relacji. Dla mężczyzny oznacza to większy wybór i spokój ducha, a dla kobiety - dowód społeczny, że jesteś pożądaną osobą. Jak to pisał Rollo Tomassi w "The rational male" - taktyka obracania talerzami. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Di Carlo napisał:

Nie słuchaj takich porad, śledzę różne fora od ponad 10 lat i z doświadczenia wiem, że takie teksty piszą zazwyczaj pryszczate prawiczki 160 cm wzrostu w okularach.

Spotykanie się z dwiema kobietami to oszustwo, nie popierajcie takich zachowań.

 

Nie no chopie wyhoduj jaja... 
Bo obciąłeś sobie po same kule.

7 godzin temu, koksownik napisał:

@Di Carlo

ROTFL.

 

Ciekawe... Tylko, że gdy masz dziewczynę i spotykasz się z koleżankami, twoja luby mocniej obawia się stracić ciebie, co równoważy się z tym, że bardziej się stara w relacji. Dla mężczyzny oznacza to większy wybór i spokój ducha, a dla kobiety - dowód społeczny, że jesteś pożądaną osobą. Jak to pisał Rollo Tomassi w "The rational male" - taktyka obracania talerzami. 

Święte słowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/2/2018 at 10:17 AM, Di Carlo said:

Spotykanie się z dwiema kobietami to oszustwo, nie popierajcie takich zachowań.

Też jestem za ROTFL.

Obiecywałeś którejś wyłączność?

Prawdopodobnie tego wymagała.

A sama obiecała wyłączność?

Rozpacz mnie ogarnia jacy faceci są naiwni.

Sami sobie stawiają ograniczenia nie wymagając tego samego od kobiet z którymi są.

A one mówią tak jak jedna z "moich":

Nic ci nie obiecywałam.

Owszem, spotykanie się z dwiema to minimum.

Lepiej jest mieć 3-4-5. Więcej nie da się opanować.

Wtedy statystycznie którejś z nich nie będzie boleć głowa gdy będzie potrzebna.

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, JoeBlue napisał:

Obiecywałeś którejś wyłączność?

Wiecie jak to jest - człowiek im nic nie obiecał ale same jakoś sobie dopowiedzą odpowiednią wersje.

PS.

Starsza się sama odezwała i dostałem teksty, że jestem niedojrzałym gnojkiem i że mam sie do niej nie odzywać...Schemat - najpierw dzwoni i mówi, że to koniec kontaktu - jak ja milczałem to się odezwała sama i mnie zwyzywała :D

Czuje, ze gdybym chciał to jeszcze nie raz wylądowalibyśmy w łózku tylko czy warto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, fischer said:

1. Wiecie jak to jest - człowiek im nic nie obiecał ale same jakoś sobie dopowiedzą odpowiednią wersje.

 

2. PS.

Starsza się sama odezwała i dostałem teksty, że jestem niedojrzałym gnojkiem i że mam sie do niej nie odzywać...Schemat - najpierw dzwoni i mówi, że to koniec kontaktu - jak ja milczałem to się odezwała sama i mnie zwyzywała :D

Czuje, ze gdybym chciał to jeszcze nie raz wylądowalibyśmy w łózku tylko czy warto..

1. Typowe pozwolenie na poddanie się babskim wyobrażeniom o relacjach dwóch płci.

Domyślnie - baba rządzi. A niby czemu?

2. Napisz jej że chcesz ją pieprzyć i to wkrótce a nie za rok bo nie masz czasu na sentymenty.

Masz coś do stracenia?

To co ona pisze to 110% shit test.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rey napisał:

jak jesteś z jedną to wycisz telefon - powiedz, że miałeś w szafce na siłowni

Nie chciałbym się im tłumaczyć.

Ale mamy problem...przez te zagrywki starszej jakoś tak mam poczucie winy, że powinien do niej jednak zadzwonić - tak wiem, że ona miała to na celu. 

Muszę to przetrwać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2018 o 11:42, fischer napisał:

Problem jest tego typu, że dzisiaj stwierdziłem, że jest to nie do końca ok 

 Ja bym znalazł trzecią lepszą od tych dwóch ?

 

 

Dnia 1.12.2018 o 15:26, fischer napisał:

Ze starsza tak, z młodszą zaraz to nastąpi

Tego nie doczytałem. Jak już będziesz miał dość seksu, bo rano z jedną, a wieczorem z drugą to dopiero zakończ znajomości ?? polecam trzecią, ale to jak już trochę odpoczniesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2018 o 10:17, Di Carlo napisał:

Nie słuchaj takich porad, śledzę różne fora od ponad 10 lat i z doświadczenia wiem, że takie teksty piszą zazwyczaj pryszczate prawiczki 160 cm wzrostu w okularach.

Spotykanie się z dwiema kobietami to oszustwo, nie popierajcie takich zachowań.

 

O kurwa! 

Doświadczenie widocznie Cię do niczego nie doprowadziło.

Czytałeś 10 lat - widocznie za mało. Zainteresuj się bardziej teorią talerzy. Może przejrzysz na oczy i wyjdziesz z Matrixa.

 

Podaję Ci red pilla, bierzesz? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Rey napisał:

Zakaz białorycerstwa! Twoja chorągiew jest czarna! 



Dobra shit test chyba zdany ale nie mam ochoty na kolejne. Nic do Panny się nie odzywałem. Na drugi dzień jej pierdolenie, że jestem gnojem, zmarnowałem jej czas itp. 

Więc powiedziałem lali grzecznie, żeby dupy już nie zawracała i to koniec naszych spotkań a ona do mnie za parę godzin pisze wiadomość czy wpadnę do niej na weekend...? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, fischer said:

Dobra shit test chyba zdany ale nie mam ochoty na kolejne. Nic do Panny się nie odzywałem. Na drugi dzień jej pierdolenie, że jestem gnojem, zmarnowałem jej czas itp. 

Więc powiedziałem lali grzecznie, żeby dupy już nie zawracała i to koniec naszych spotkań a ona do mnie za parę godzin pisze wiadomość czy wpadnę do niej na weekend...? 

 

Jeśli jej powiesz, że wpadniesz, to będzie to znaczyło że jesteś FRAJER, że Twoje słowo jest GÓWNO warte, że wystarczy że panna do Ciebie pomacha, a Ty z merdającym ogonkiem lecisz do niej bez względu na to co powiedziałeś wcześniej, a więc zrobisz ze swojej gęby dupę. Powiedziałeś "A" (i zakończyłeś znajomość), to teraz się kurwa tego trzymaj!!! PS> Bierz się za młodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2018 o 17:41, Rocco napisał:

Zruchaj teraz młodą! Będziesz miał porównanie :)  ..i chuj się przejmuj, co starsza myśli. Jej problem (NIE TWÓJ!) że sobie taką projekcie w głowie stworzyła.

Właśnie, może z tą młodą nie będzie ok, bo wiadomo co doświadczenie to sex lepszy.

Więc sytuacja może sama się wyklarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rocco napisał:

Powiedziałeś "A" (i zakończyłeś znajomość), to teraz się kurwa tego trzymaj!!

No i na razie sie trzymam i mam nadzieję, że tak zostanie 

6 minut temu, Brat Jan napisał:

Właśnie, może z tą młodą nie będzie ok, bo wiadomo co doświadczenie to sex lepszy.

 

Jak nie będzie ok to znajdzie sie inna - do starej już nie wróce

 

1 godzinę temu, Di Carlo napisał:

Ja ledwo z jedną daję radę, sex raz dziennie i mam dość,  jak Wy kuźwa zaspokajacie po 5 lasek??

To one nas zaspokajają :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Di Carlo said:

Ja ledwo z jedną daję radę, sex raz dziennie i mam dość,  jak Wy kuźwa zaspokajacie po 5 lasek??

Lucky you.

Moja kalkulacja jest taka - stan na chwilę gdy czas iść do łóżka:

Laska 1. Była zaganiana cały dzień, stress w pracy, klient napyskował a szefowa objechała - sex to ostatnia rzecz która jej teraz chodzi po głowie.

Laska 2. Coś palnąłem nie tak albo zapomniałem o urodzinach jej mamy - 3 dni wstrzemięźliwości żebym się nauczył o czym pamiętać.

Laska 3. Ma ciotę.

Laska 4. Wyjechała do rodziny albo w delegację.

Laska 5. WOW!!! Wreszcie coś co można wziąć w ręce i nadziać.

 

I tak dookoła. Rotacja w/w wydarzeń.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2018 o 11:25, fischer napisał:

To one nas zaspokajają :D

To musi działać w obie strony.

Dnia 5.12.2018 o 21:31, JoeBlue napisał:

Laska 1. Była zaganiana cały dzień, stress w pracy, klient napyskował a szefowa objechała - sex to ostatnia rzecz która jej teraz chodzi po głowie.

Laska 2. Coś palnąłem nie tak albo zapomniałem o urodzinach jej mamy - 3 dni wstrzemięźliwości żebym się nauczył o czym pamiętać.

Laska 3. Ma ciotę.

Laska 4. Wyjechała do rodziny albo w delegację.

Laska 5. WOW!!! Wreszcie coś co można wziąć w ręce i nadziać.

Laska 6.  Pieter, wstawaj kurwa szybko, bo cie gimbus odjedzie! :)

Edytowane przez Di Carlo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.