Skocz do zawartości

Czesc


Lisowczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ave Bracia,

 

To moj pierwszy post wiec wypada sie przedstawic. Jestem przed 40tka, juz blizej niz dalej :)

Mam dziecko w przedszkolu i siedze za granica. Ostatnio ze zdrowiem fizycznym i psychicznym nie najlepiej, jednakze w zyciu bym sie nie osmielil mowic ze to zwiazane z sytuacja w domu ;)

 

Popelnilem szereg bledow, ale stwierdzilem ze juz czas przestac te bledy popelniac po obejrzeniu filmow Marka. Cos w glowce brzdeknelo i stwierdzilem ze nie chce byc kolejnym smutnym ziomkiem dyndajacym na sznurku na jakims struchu czy w piwnicy.

 

Obecnego zwiazku ratowac juz mi sie za bardzo nie chce. Mam taki zal do mojej slubnej ze nie wydaje mi sie zeby cos z tego bylo jeszcze, za duzo gnoju w tym wszystkim.

 

Szczescie w nieszczesciu ze nie mamy wspolnego kredytu ani mieszkania, konto mam osobne i chcialbym zeby mnie urocza malzonka nie pozbawila polowy albo i lepiej zyciowego dorobku. Dodam ze na dziecku mi bardzo zalezy i utrzymuje rodzine na wysokim wedlug mnie poziomie mimo ze malzonka mi sie nie odwzajemnia. Po ewentualnym rozwodzie dalej bede dbal o dziecko i matke, ale szlag mnie trafia na mysl ze zona mialaby mnie tak na kase wyharatac.

 

Pokierujcie Panowie jakos, bo dopiero co sie z matrixa czlowiek wyrwal, dzieki.

Edytowane przez Lisowczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Moro12 said:

dbal o Matke

:D z ta matka to dodalem po edycji, na poczatku napisalem ze tylko o dziecko, ale babie tez jednak cos rzuce. Ona nie zarobi na normalne mieszkanie, jedzenie, przedszkole itp. Wiec z troski o dziecko i jej sypne. Zreszta na ile sie orientuje, a orientuje sie slabo to i tak sad mi kaze cos jej doplacac za wyrownanie poziomu zycia czy co tam.

 

Gdzie moge poczytac jak sie finansowo obronic przed rozwodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2018 o 14:59, Moro12 napisał:

O Syna i siebie.

   Błąd, O siebie a później o syna!

 

Gdzie moge poczytac jak sie finansowo obronic przed rozwodem?

 

Załóż swój temat w 'świerzakowni', opisz swoją historię, na pewno doradzimy.

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.