Skocz do zawartości

Wrocław z ex


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Za tydzień jadę z przyjaciółmi i ex na weekend Wrocławia. Jesteśmy dla siebie dosyć neutralni choć niektórym może to się wydawać chore, jesteśmy 3 miesiące po rozstaniu (nie mam z tym problemu, forum i książki dużo pomogły)  i utrzymujemy oboje kontakt z resztą paczki. Temat jest trochę z dupy ale chciałbym usłyszeć co na ten temat sądzicie i w jaki sposób byście sobie umilili ten pobyt. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie masz w sobie emocje w stosunku do niej - masz ją gdzieś (w miły, obojętny sposób) czy "masz ją gdzieś" (ale tak naprawdę się z niej nie wyleczyłeś). Po prostu sobie policz czy przyjemności, na które się szykujesz we Wrocławiu są warte ewentualnych nieprzyjemności z ex. Dziwnie postępują twoi znajomi, że biorą obydwoje z jednej byłej parki...

 

Po tym, że książki i forum musiały pomagać wnioskuję, że gładko tego rozstania to nie przeszedłeś.

 

Z drugiej strony - czemu miałbyś sobie odpuszczać na jej korzyść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

To zależy jakie masz w sobie emocje w stosunku do niej - masz ją gdzieś (w miły, obojętny sposób) czy "masz ją gdzieś" (ale tak naprawdę się z niej nie wyleczyłeś). Po prostu sobie policz czy przyjemności, na które się szykujesz we Wrocławiu są warte ewentualnych nieprzyjemności z ex. Dziwnie postępują twoi znajomi, że biorą obydwoje z jednej byłej parki...

 

Po tym, że książki i forum musiały pomagać wnioskuję, że gładko tego rozstania to nie przeszedłeś.

 

No tutaj wielu rzeczy o kobietach stąd się nauczyłem i wiem nad czym pracować.. Już ex odeszła do lamusa a ja przebieram sobie w kobietach bez problemu 

9 minut temu, JoeBlue napisał:

Chyba mój pogląd to nie zaskoczenie:

Dymaj wszystko co się rusza a "była" to wręcz obiad podany na talerzu.

Wymagań mieć nie może bo wie że jest była, zna cię do szpiku kości i wie co lubisz i umiesz.

Fair play.

 

Aaa wiesz, spróbuje wybadać czy będzie chętna na taką przygodę.. są ku temu warunki ale Ja tez ją znam trochę i wiem że dosyć mocno trzyma się swoich zasad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko zaleczone w kwestii byłej to wal śmiało. Nie masz też co wokół niej tańczyć czy się nad nią spuszczać, bo twoja atencja jest cenna i mądrze się nią posługuj. A ona co najwyżej przy okazji - jak zauważy, że się dobrze bez niej bawisz to możliwe, że tylko na tym skorzystasz w wiadomy sposób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszaj byłej:

- po co wchodzić do tej samej wody?

- a jak coś sobie ubzdura?

- a jak coś zaplanuje i Cię wrobi?

 

Tyle innych fajnych kobiet, możesz mieć, a się zastanawiasz nad czymś co niby jest przeszłością?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, inferno9669 napisał:

Za tydzień jadę z przyjaciółmi i ex na weekend Wrocławia.

Cała paczka będzie spała w jednym hotelu czy jak macie dogadane noclegi?

 

Ja bym byłej nie ruszył nawet za hajs staram się nie wracać do przeszłości nawet jak było miło to rodzi poniekąd dziwne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Cała paczka będzie spała w jednym hotelu czy jak macie dogadane noclegi?

 

Ja bym byłej nie ruszył nawet za hajs staram się nie wracać do przeszłości nawet jak było miło to rodzi poniekąd dziwne problemy.

Mamy osobne 3 pokoje. No właśnie druga strona medalu jest taka że mogą być później jakieś problemy.. chyba wybiorę dobrą zabawę i po prostu spędzenie czasu ze znajomymi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/1/2018 at 7:10 PM, Johny_B said:

Nie ruszaj byłej:

1. - po co wchodzić do tej samej wody?

2. - a jak coś sobie ubzdura?

3. - a jak coś zaplanuje i Cię wrobi?

 

4. Tyle innych fajnych kobiet, możesz mieć, a się zastanawiasz nad czymś co niby jest przeszłością?

1. Bo można.

2. To jej kłopot.

3. Użyj głowy. Nie daj się. Czytając to forum znasz wszystkie sztuki "byłych".

4. Jasne. Pchają się drzwiami i oknami i masz obawy że cię zgwałcą.

 

Ale jeśli masz nadzieję że wrócą stare dobre chwile - posłuchaj Johnyego_B.

SPI-DALAJ.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.