Skocz do zawartości

Mamed Khalidov vs Tomasz Narkun - KSW 46!


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Still napisał:

Jako, że Mamed, ziomek z mojego miasta jestem za nim!

 

:(

 

Ok, Mamed przeprowadził się do Twojego miasta, ale Narkun jest Polakiem. To pierwsze jest dla Ciebie ważniejsze od tego drugiego?  :(

 

Tak ogólnie to popularność Mameda jest negatywnym, szkodliwym zjawiskiem. Bo to jest facet z toksycznej kultury, który pokazuje jaki to on niby jest honorowy i fajny, a jednocześnie opowiada Polakom zakłamane bajki o tym, jak to islam jest niby "religią pokoju". Naiwni ludzie patrzą na niego i mają obraz "pozytywnego muzułmanina" - co jest nieprawdą, bo Mamed jest przykładem typowego muzułmanina, który wciska "niewiernym" islamską propagandę. Nie mówię, że trafiło to akurat Ciebie (choć jak widać, nie masz problemów z nazywaniem kogoś takiego "ziomkiem"), ale na tysiące fanów Mameda, przypuszczalnie jest jakiś odsetek osób, którym Mamed wyprał mózg, skutecznie wmówił swój kit o "religii pokoju".

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam to samo co, kolega @HodowcaKrokodyli

Generalnie to nie jest to samo KSW co kiedyś. To nie jest już sport, a potężna maszynka do zarabiania pieniędzy, głównie z PPV czy jakoś tak. Bardziej wygląda to na pokaz celebrytów.

Dlaczego nie słyszy się tak głośno, np. o mistrzostwach w muay thai? Czy innej sztuce walki, która dla mediów jest mało prestiżowa? I oby taką została.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW, czyli marna federacja której mistrzowie przegrywają z odpadami z UFC.

 

Mańkowski, wielki mistrz KSW, dali mu jak się wydawało ogórka do obijania w postaci Roberto Soldicia, które de facto tydzień przygotowywał się do walki, efekt był taki że Mańkowskiego znieśli z ringu, swoją drogą Soldić powinien uciekać do UFC, bo ten poziom jest dla niego za niski, co pokazał wczoraj...

 

Scott Askham, odpad z UFC robi świetną karierę w KSW, najpierw obił wielkiego mistrza Materle, ostatnio kolejnego mistrza :)

Taki to poziom tej organizacji.

 

Khalidov jest Czeczenem, osobiście nigdy mi nic nie zrobili, ale w drogę niech mi lepiej nie wchodzą, mieszkają od 25 lat kilkanaście kilometrów od mojego domu w ośrodku dla uchodźców, tak więc wiem jacy są ''świetni'' i fajni ziomale, to muzułmanie najgorsze nurtu- Salafici.

 

Trenuje z nimi w klubie, trzymają się swoich, nie integrują się za bardzo, są tacy nieprzewidywalni.

W moim mieście siedzą cicho, podnosili łeb swego czasu, ale szybko ten łeb wrócił na swoje miejsce.

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

W moim mieście siedzą cicho, podnosili łeb swego czasu, ale szybko ten łeb wrócił na swoje miejsce

A co? Za bardzo chcieli powtórzyć wyczyny kolegów z zachodu, którychAndżelika ochoczo przyjęła pod swój dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Motha napisał:

Okradanie ludzi, zaczepki słowne i brak szacunku do kraju który dał im dom.

Czyli chcieli rządzić na dzielnicy. Muzułmanom na zachodzie to się w wielu miejscach udało, teraz te miejsca są zwane no-go zones, gdzie nawet policja boi się podejść. Muzułmanie mają taką przewagę, że są scaleni religią i pogardą dla niewiernych, jest ich dużo, mają parasol ochronny od państwa, dużo z nich dba o kulturę fizyczną i często są gotowi do desperackich czynów (np. ataki samobójcze), a także mają wpajane zasady na temat tak zwanej władzy i wiedzy, na co mogą sobie pozwolić. Arabowie byli uważani za dobrych handlarzy, ponieważ potrafili wyczuwać na ile mogą sobie z danym klientem pozwolić i jak go podejść. A targowanie, czyli walka o nawet drobne kwoty, jest normą w ich kraju, głównie na bazarach. Więc od dziecka są programowani do zawziętości, testowania na ile mogą sobie pozwolić, czyli wyczuwania granic pomiędzy ludźmi, oraz walki. Jest to programowanie pozytywne, ponieważ jak jest status quo, to oni uczą się przechylać ten balans na swoją stronę. Przekłada się to także na interakcje między ludźmi, gdzie dążą do dominacji i testują społeczności, a w Europie, społeczeństwa boją się walki o swoje i ustępują coraz bardziej. Jak wybrano muzułmanina na burmistrza Londynu to muzułmanie poczuli się tak pewnie, że gwałty, morderstwa i napady wzrosły w kilkadziesiąt procent. W Szwecji lawinowo wzrosła liczba gwałtów dzięki temu, że sądy i rząd (sądy skazywały, ale wola polityczna była taka, by te wyroki były łagodne) zamiast ostro ukarać muzułmańskich gwałcicieli i tym samym postawić im granicę, to zaczęto ich bronić i dawać śmieszne kary. Muzułmańska społeczność od razu zauważyła, że granice są słabe, więc zaczęli małymi kroczkami przesuwać je na swoje korzyści, a Szwedzi im cały czas ustępują, zarówno w prawie, gdzie są zapisy broniące muzułmanów kosztem Szwedów, a także w życiu, gdzie Szwedzi są coraz bardziej spolegliwi. W końcu dojdzie do takiej sytuacji, że albo oddadzą im w końcu wszystko i dadzą się zdominować (bo do tego dążą muzułmanie), albo będzie wojna domowa o odzyskanie tych granic, które oddali kiedyś za darmo. Pewnie jeszcze jest czas by wyrzucić muzułmanów z kraju bez rozlewu krwi, ale im jest ich więcej, tym staje się to mniej prawdopodobne.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Beckenbauer napisał:

Arabowie byli uważani za dobrych handlarzy, ponieważ potrafili wyczuwać na ile mogą sobie z danym klientem pozwolić i jak go podejść

Semici tak mają, ich bracia Żydzi jeszcze lepsi w tym fachu.

 

9 minut temu, Beckenbauer napisał:

Przekłada się to także na interakcje między ludźmi, gdzie dążą do dominacji i testują społeczności, a w Europie, społeczeństwa boją się walki o swoje i ustępują coraz bardziej.

Islam od wieków jest tak sami, to Europa zniewieściała.

 

9 minut temu, Beckenbauer napisał:

a Szwedzi im cały czas ustępują, zarówno w prawie, gdzie są zapisy broniące muzułmanów kosztem Szwedów, a także w życiu, gdzie Szwedzi są coraz bardziej spolegliwi.

Bo system w którym żyją jest przeciwko rdzennym obywatelom, nie działają bo się boją, a Islam t religia siły.

9 minut temu, Beckenbauer napisał:

W końcu dojdzie do takiej sytuacji, że albo oddadzą im w końcu wszystko i dadzą się zdominować (bo do tego dążą muzułmanie), albo będzie wojna domowa o odzyskanie tych granic, które oddali kiedyś za darmo

Jedno z drugiego wynika, myślę że dojdzie do wojny bo pewne grupy ludzi nie dadzą się zdominować.

Europa jak by chciała to zrobiłaby porządek z Islamem w tydzień, niestety kraje te są związane rożnami chorymi kruczkami prawnymi, medialnymi i tego typu głupstwami, przez co nie mają pola manewru...do czasu.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Motha napisał:

myślę że dojdzie do wojny bo pewne grupy ludzi nie dadzą się zdominować.

Dadzą się zdominować - taktyka salami, albo  żabci we wrzątku. To jest powolny proces. Nikt  znimi nie cche walczyć bo potrzebni są robotnicy. 

 

W Polsce też wszyscy antyimigranci, a od 2015 roku mamy tutaj przedpokój, a szykują się posiłki z Azji płd wschodniej - ktoś protestuje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał:

Dadzą się zdominować - taktyka salami, albo  żabci we wrzątku. To jest powolny proces. Nikt  znimi nie cche walczyć bo potrzebni są robotnicy. 

Tak myślisz? cholera wie, może masz racje.

2 minuty temu, Perun82 napisał:

W Polsce też wszyscy antyimigranci, a od 2015 roku mamy tutaj przedpokój, a szykują się posiłki z Azji płd wschodniej - ktoś protestuje? 

I nikt protestować nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, The Motha napisał:

Tak myślisz? cholera wie, może masz racje.

Nie chodzi o rację, tylko moją ograniczoną percepcje. Cały czas w głowie mi siedzi okno Overtona.  To widać szczególnie w mediach. Porównaj sobie filmy z lat 90. do tych obecnych. Zobacz na ile pozwalali sobie twórcy. Ludzie przejmuje wzorce i je naśladują by nie wypaść z kręgu znajomych. 

 

3 minuty temu, The Motha napisał:

I nikt protestować nie będzie

A we Francji ludzie mają dość. Ci z klasy średniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Perun82 napisał:

Porównaj sobie filmy z lat 90. do tych obecnych. Zobacz na ile pozwalali sobie twórcy.

Serial ''Świat według Bundych'', teraz coś takiego by nie przeszło.

4 minuty temu, Perun82 napisał:

A we Francji ludzie mają dość. Ci z klasy średniej. 

Polacy się smieją z Francuzów że pedały i lewaki ale potrafią walczyć o swoje, w Polsce ceny paliwa nie wiele mniejsze, zarobki o wiele mniejsze i wszyscy siedzą cicho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khalidow to jak dla mnie taka naoczna emanacja zachowań muslimów w Polsce i w Europie. Tak jak ktos wyżej napisał - pokazuje jaki to jest honorowy i fajny, a po cichu z innymi muslimami obgadują jak to będzie wspaniale wyrżnąć tych naiwnych białych na chwałę Allaha. Znamy jego foty dzihadowe z bronią, nie?

To samo widać w knajpach, w których muslimy sa właścicielami. 

A najdokładniej to widać jak się jest pod meczetem po ichnich gimnastykach na dywanikach. Kiedyś przechodziłem pod meczetem na Wiertniczej z kumpelą, która miała psa na smyczy. Trafilismy tak akurat ze się wysypali z meczetu muslimy, i stali jeszcze pod, bo się żegnali. My weszlismy miedzy nich idąc chodnikiem. Od razu były zaczepki i wrogość. I hasła ze to ich teren i ze tu się z psami nie chodzi ( publiczny chodnik). Na szczęscie ten pies to był pitbull więc respekt zachowali. 

Te zachwyty nad Khalidowem uważam za takie naiwne, nieswiadome wspieranie typa, który bez zająknięcia swoim fanom chętnie będzie podrzynał gardła, jak zajdzie taka okoliczność. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Motha napisał:

Polacy się smieją z Francuzów że pedały i lewaki ale potrafią walczyć o swoje, w Polsce ceny paliwa nie wiele mniejsze, zarobki o wiele mniejsze i wszyscy siedzą cich

Bo jeszcze nikt im nie powiedział, żeby wyszli na ulicę:) Widać gdzie jest większa mentalność niewolnicza.

 

5 minut temu, The Motha napisał:

Serial ''Świat według Bundych'', teraz coś takiego by nie przeszło.

Tak jak 13.posterunek (wiem humor niskich lotów, ale dzisiaj ten serial miałby pod górkę)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khalidov rok temu został wygwizdany za swoje "uczone" wypowiedzi na temat Polaków i Muzułmanów. Ci pierwsi mieli się edukować jak kochać tzw "uchodźców":

Trzeba w końcu ludziom otworzyć oczy! Ja naprawdę przeżywam bardzo tę falę nienawiści do imigrantów, muzułmanów. 
Toczyłem niejedną dyskusję na moim fan-page’u, żeby Polacy zaczęli się edukować ...

 

W Polsce jest prawie 100 tys Czeczenów i wciąż ich przybywa. Nikt nie tamuje tej powodzi i nikt wprost o tym nie mówi. Polacy o tym nie mają pojęcia. Nie tylko sie nie integrują ale się panoszą wszędzie gdzie tylko się znajdą. Nawet w szkołach, a policja na to ani me, ani be...

 

Jego poglądy były/są szkodliwe ale dobrze się stało, że to wypłynęło - przynajmniej ludzie zwrócili uwagę na to ilu ich jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, The Motha said:

Europa jak by chciała to zrobiłaby porządek z Islamem w tydzień, niestety kraje te są związane rożnami chorymi kruczkami prawnymi, medialnymi i tego typu głupstwami, przez co nie mają pola manewru...do czasu.


Dokładnie tak. 
Kraje Europy mogłyby muslimów u siebie spacyfikować w tydzień przy pomocy armii i policji, a kolejne 3 tygodnie sprzątać bałągan po pacyfikacji. Jedynie Francja nie miałaby już teraz tak łatwo, o ile w ogóle to tam możliwe. 

Nie robią jednak z tym nic, syjonizm polityczny nie po to ściaga muslimów do Europy, żeby ich uczyć pokory i wyrzucać z powrotem. Są aktualnie pod ochroną, i są hodowani do innych celów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, The Motha said:

A kiedy cel osiągną, podobnie jak i inne grupy, czyli feminizm, LGBT zostaną kopnięci w dupę, ewentualnie napuszczą jednych na drugich :)

Absolutnie tak. Wszak rewolucja zawsze zjada własne dzieci, a poza tym, im się w swojej naiwności wydaje, że to z troski o nich to wszystko się dzieje. Że ktoś tam u góry jest strasznie zatroskany wygodą zboczeńców czy idiotek feministek. Albo muslimów. 
Mają ich w dupie, i gardzą nimi. Brzydzą się.  

Problem w tym, że za jakiś czas trzeba będzie walczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Perun82 said:

Na razie rozmieszczenie pionków, uczenie się ról przez poszczególnych aktorów, pytanie kiedy premiera?

Jak widać, jeszcze trwa faza nasycania Europy wrogim elementem. Ja myślę, że przejście do kolejnej fazy poznamy po tym, że zdumieni, usłyszymy w mediach, że pieniądze na socjal muszą być zredukowane ze względu na (sprokurowany) kryzys. Do tego, poluzowanie kagańca poprawności politycznej, aby społeczeństwa europejskie mogły głośno mówić co myślą o tym syfie robionym przez dzicz z Azji i Afryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, ile w was jadu i rasistowskich poglądów! Poznałem Mameda osobiście, Normalny facet, życzliwy, pomocny. 

Cenie go za to, nie jakim jest człowiekiem ale jakim jest sportowcem.

Czapka z głowy za to ile osiągną w Polskim MMA. Miał iść do UFC, ale moim zdaniem trochę się przestraszył a tłumaczenia za mało kasy dawali jakoś mnie nie przekonywało. Ale rozumiem go. Działa tam ile da z siebie najwięcej. Jego czas minął. Ładnie pokazał rzucając rękawice na mate! 

Materla czy inny by tak zrobił? Wątpię. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.