Skocz do zawartości

Mamed Khalidov vs Tomasz Narkun - KSW 46!


Rekomendowane odpowiedzi

Ale gówno się zrobiło na temacie. Przypomnę jak wygrywał wszystko, każdy podniecony. Mówił że walczy dla Polski, ale przyszła przegrana. Fala krytyki jaka się wylała na niego była ogromna. Gwiazdy po walce, a jeżeli chodzi o podejście to przynajmniej język ma lepszy niż francuski znawca smaku.

 

 Ta walka była dla niego ciężką. Po pierwsze wiek, zasięg i waga Narkuna. Dla mnie wyjścia Mameda z opresji mistrzostwo. To że Narkun leżał na dupie parę razy. Albo jak uwalił się na niego, odbierając tlen swoją tuszą. Nie robiąc przy tym nic ciekawego. Sprawiło że walka dla mnie maks na remis. Z typem na Khalidava. Swoją drogą Solidic, KO pewne zawsze (maszyna).

Edytowane przez Szefito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

Aaaaa czyli co? Szerze na forum islamska religie pokoju? 

@Marek Kotoński Jeżeli uważasz tak jak brat, proszę o wilczy bilet :)

Czytaj ze zrozumieniem - napisałem, że islamski propagandzista wciskający zakłamane bajki o "religii pokoju", to dla ciebie "ziomek" i "normalny facet". Bo takich określeń użyłeś w odniesieniu do Mameda, autora słów "islam to religia pokoju i szacunku".

 

Ty natomiast szerzysz tu na forum, w tym wątku, lewacką ideologię poprawności politycznej, tolerowania islamskiej propagandy i udawania, że z islamem i muzułmanami wszystko jest ok, chociaż fakty jasno pokazują, że tak nie jest.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Czytaj ze zrozumieniem - napisałem, że islamski propagandzista wciskający zakłamane bajki o "religii pokoju", to dla ciebie "ziomek" i "normalny facet". Bo takich określeń sam użyłeś w odniesieniu do Mameda, autora słów "islam to religia pokoju i szacunku".

 

Ty natomiast szerzysz tu na forum, w tym wątku, lewacką ideologię poprawności politycznej, tolerowania islamskiej propagandy i udawania, że z islamem i muzułmanami wszystko jest ok, chociaż fakty jasno pokazują, że nie jest.

 

 

A jednak jestem lewakiem! ;)

Pokaż mi gdzie napisałem, że szerze lewacka ideologie i toleruje islamska propagande? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off top, Dobra Panowie. Nie widzę by temat był o wyzwaniach zawodników. Idziecie sobie na Religia/Ezoteryka. Ciekawe jak Niemiecka reprezentacja z muslimami. Jak Ozile podchodzą do repki. Ale tak jak mówię nie widzę tu dużo merytorycznych odpowiedzi. Tylko jakieś bzdety. 

Edytowane przez Szefito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Still napisał:

A jednak jestem lewakiem! 

Pokaż mi gdzie napisałem, że szerze lewacka ideologie i toleruje islamska propagande? 

1. Kłamliwe, oszczercze zarzucenie innym osobom "rasizmu" i "jadu", jest wręcz podręcznikowym lewackim zachowaniem w stosunku do krytyków islamu i muzułmanów.

 

2. Jeżeli nazywasz islamskiego propagandzistę "ziomkiem" i "normalnym facetem", to oznacza to, że ktoś taki jest dla ciebie fajną i normalną osobą. Z czego wynikałoby, że tolerujesz, akceptujesz zachowania tej osoby.

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still nie ma mowy o wilczym bilecie, ale pisząc że chłopaki pisząc o niebezpieczeństwie promowania przez Mameda islamu w Polsce są rasistami, to trochę przegiąłeś.

 

Chyba każdy kto widzi co się dzieje na zachodzie, dostrzega niebezpieczeństwo. A Mamed chcąc nie chcąc, swoimi wygranymi i postawą promuje Islam.

 

Byłem za Narkunem, Polakiem, to oczywiste. Wolę żeby wygrał swojak, a nie kto ktoś kto z racji religii uważa mnie za niewiernego.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off top. Ja sądzę, że razem za przeproszeniem "ch*a" wiecie. Naczytaliscie się głupot, kilka wywiadów z nim omineliście. I wyszedł wam wynik dla Was prawidłowy. Jest dużo więcej fanatyków. U niektórych jutro będziecie jeść kebaba i mówić dziękuję. Chłop ma żonę Polkę. Chciał walczyć(w sporcie) dla Polski nie wyszło. Islam to jego pierwsza religia, nasza też jest super sam Marek pięknie ją opisuje. Więc beka że przywiązujecie do niej takie znaczenie. Powodzenia dla was wszystkich z takim podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, HodowcaKrokodyli napisał:

 

2. Jeżeli nazywasz islamskiego propagandzistę "ziomkiem" i "normalnym facetem", to oznacza to, że ktoś taki jest dla ciebie fajną i normalną osobą. Z czego wynikałoby, że tolerujesz, akceptujesz zachowania tej osoby.

Poznalem Mameda w jednym z klubów w moim mieście. Rozmawialiśmy na temat MMA, sportu, sztuk walki. Zero tematów o ideologii jakiej kolwiek. 

Podziwiam go, ile serca włożył w to aby tak umiejętnie walczyc. 

Ile poszło krwi, potu, bólu aby stać się dobrym zawodnikiem MMA. 

Nazywając go ziomkiem, miałem na myśli czlowieka z mojego miasta. 

Znam Adriana Mierzejewskiego i też nazwę go ziomkiem.

Dalej Sylwester Czereszewski, człowiek strzelajacy gola Bułgarii z zamkniętymi oczami. 

Wracając do MMA.

Joanna Jędrzejczyk. 

Dziewczyna z mojego miasta. Zaczynała w Arachionie Khalidowa. Tam uczyła się kunsztu walki. I co? Ma w dupie Mameda? Nie. Podziela jego poglądy? Nie. To jest sport! 

Bywa w Polsce to ćwiczy na tej samej siłowni co ja. Również ją poznałem, jest otwartym człowiekiem. Złego słowa na niego nie mówila. To jak to jest? Jędrzejczyk popiera pokojowa religie islamu, no bo kurde przebywała z Mamedem. I również mówi ziomek!? 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Chyba każdy kto widzi co się dzieje na zachodzie, dostrzega niebezpieczeństwo.

Na tym właśnie polega problem, że nie każdy. :(

 

Zachód właśnie tak się "załatwił", że zbyt wielu ludzi dało się zindoktrynować lewackiej propagandzie. W Polsce takich ludzi mamy mniej, ale też mamy.

 

5 minut temu, Szefito napisał:

Chłop ma żonę Polkę.

Jeszcze dodaj, że żona Polka przeszła na islam i wychowują dzieci na muzułmanów.

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Jeszcze dodaj, że żona Polka przeszła na islam i wychowują dzieci na muzułmanów

Zdziwisz się..... Ale nie. To, że poleciała na kasę i pozycję Mameda inna bajka. Znamy te schamaty. 

12 minut temu, Marek Kotoński napisał:

nie ma mowy o wilczym bilecie, ale pisząc że chłopaki pisząc o niebezpieczeństwie promowania przez Mameda islamu w Polsce są rasistami, to trochę przegiąłeś.

A nazywając mnie lewakiem, jest w porządku? Bo znam człowieka? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Still napisał:

Zdziwisz się..... Ale nie. To, że poleciała na kasę i pozycję Mameda inna bajka. Znamy te schamaty. 

https://natemat.pl/64063,zona-khalidova-na-celowniku-internautow-bo-przeszla-na-islam

 

"Ewa Khalidov przeszła na islam. - Najpierw wzięliśmy ślub cywilny, później drugi w meczecie. Od wielu lat żyłam jak muzułmanka, a dopiero 7 miesięcy temu zdecydowałam się przejść na islam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, HodowcaKrokodyli napisał:

https://natemat.pl/64063,zona-khalidova-na-celowniku-internautow-bo-przeszla-na-islam

 

"Ewa Khalidov przeszła na islam. - Najpierw wzięliśmy ślub cywilny, później drugi w meczecie. Od wielu lat żyłam jak muzułmanka, a dopiero 7 miesięcy temu zdecydowałam się przejść na islam."

A bywa w kosciele.... ? Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując. To łatwa osoba do walki na temat Islamu. Ale tak jak mówię już bardziej fanatyczni są kebabiarze. Tam nawet nie myślą by nauczyć się Polskiego. Chodzą i zamykają się we własnych klitach. Otoczenie Mameda to dobry temat na zagwostki mafijne. Co do wiary 2 strony wpisów na forum maks. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Still napisał:

A bywa w kosciele.... ? Tyle w temacie.

Ty tak twierdzisz - a dałeś się poznać w tym temacie jako osoba mało prawdomówna.

 

Swoją drogą:

 

1. Czy zamierzasz przeprosić za swoje kłamstwa, za oszczercze zarzucenie innym użytkownikom w tym wątku "rasizmu" i "jadu"?

 

2. Czy zamierzasz przyznać, że z Mamedem jest coś nie tak, że jest on nieszczerym człowiekiem, skoro wciska on Polakom zakłamane bajki o "religii pokoju"?

 

16 minut temu, Szefito napisał:

Ogólnie rzecz ujmując. To łatwa osoba do walki na temat Islamu. Ale tak jak mówię już bardziej fanatyczni są kebabiarze. Tam nawet nie myślą by nauczyć się Polskiego. Chodzą i zamykają się we własnych klitach. Otoczenie Mameda to dobry temat na zagwostki mafijne. Co do wiary 2 strony wpisów na forum maks.

 

Mamed jest o tyle niebezpieczny, że jest sławny, popularny, sprawia dobre wrażenie - i przez to ma nieporównywalnie większe możliwości prania mózgu, skutecznego wciskania ludziom bajek o "religii pokoju".

 

Natomiast co do mafijności, to np. w Rosji jest to "specjalność" ludzi z Kaukazu, w tym z Czeczenii - i normalni Rosjanie mają tam z tym poważne problemy. Ale to jednocześnie nie wyklucza problemów z islamem, bo w praktyce tworzy się z tego "mafijno-islamski" mix. Zresztą tak ogólnie jest z muzułmańskimi imigrantami - w mediach słyszymy najczęściej o zamachach terrorystycznych i ewentualnie "wojnie kulturowej", ale innym aspektem tego jest drobna i mafijna przestępczość, której dokonują muzułmanie.

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze wiemy i wiedzą to wszyscy co mają tu biznesy arabskie. Wystarczy jeden zamach w Polsce i mogą się zamykać. Jako sportowiec jest dobry, wątpię by głównym jego celem było przekonywanie nas do Islamu. Chciał po prostu, by jego rodzinie tu się dobrze żyło. No niestety my dmuchamy na zimne. Bajki o ich dobroci zostawiamy dla Francji i Niemiec. Florencje też ładnie ostatnio rozjeba**li, a chciałem te rejony zwiedzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo o co chodzi. Promowanie multi kulti i  to robią w każdej dziedzinie i także a nawet w szczególności w sporcie.

Nie powinno być tak np. w 38mln. Narodzie Polskim nie potrafimy wytrenować piłkarzy którzy potrafią wygrać tylko z San Marino czy Andorą.

Jest jakąś dziwną ideą  tego sportu gdzie do reprezentacji Polski która ma reprezentować naród Polski wynajmuje się, przywłaszcza obcokrajowców. Skoro nie umiemy wytrenować to wychodzi że nie nadajemy się w danej dziedzinie.

I uważam że z tym zgadza się a co najmniej 70% ludzi ok 15% jest nie zdecydowanych a ok 10% się temu sprzeciwia.

I właśnie to "LEWACTWO" te 10% jest promowane w  radiu, tv, prasie, A ludzie czytają słuchają oglądają noo i uważają że taak jest. Skoro takie niemcy przyjmują Murzynów itd. to dlaczego My nie możemy. Tak dział PROPAGANDA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Ważniak said:

Rasizm to co innego.

 

Ksenofobia to co innego.

 

Stwierdzanie faktów to jeszcze co innego.


No właśnie. Ponadto:
 - rasizm to według definicji nienawiść do ludzi innego koloru skóry. Tyle, że obecnie nie wolno murzynowi zwrócić uwagi ze wyrzuca śmieci na ulicę, bo to już według lewaków jest rasizm.

- ksenofobia to lęk przed obcymi. Tyle, że według obecnych lewackich standardów kaźda wzmianka sceptyczna na temat syfu jaki robią "przybysze" jest uznawana za ksenofobię. Na marginesie, każdemu lewakowi mogę udowodnić w jednym zdaniu, że jest ksenofobem. I nie da rady się z tego wytłumaczyć.

- stwierdzenie faktów w sytuacji obecnej to podłe, rasistowskie, ksenofobiczne akty nienawiści. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still ma rację - komentarze szanownych Braci były rasistowskie. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Do Mameda nic nie mam, szanuję go za to co osiągnął. Szczerze mówiąc to chciałbym, żeby każdy z uchodźców się integrował i np. tak dobrze mówił po polsku ja on.
Do tego nie wyciąga ręki po socjal tylko działa, zarabia, studia chyba nawet jakieś skończył w PL.

A że jest muzułmaninem ? No cóż, przypomnę, że muzułmanie w Polsce mają piękną tradycję od kilku wieków. Polscy Tatarzy niejednokrotnie bohatersko stawali w obronie Rzeczypospolitej.

 

Także jak szukacie obiektu na hejt to nie trafiliście najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mój brak zgody i brak tolerancji dla osób, społeczności, struktur, które jawnie zagrażają mojemu bezpieczeństwu nazywacie rasizmem to tak, jestem rasistą!

 

A wiarę w bajki o miłych i serdecznych muzułmaninach słyszałem wiele razy ale niektórzy zapominają, że islam to nie jest religia kierująca się zasadą "wierzę lub nie wierzę jeśli nie chcę". To jest cały system społeczno - polityczno - religijny. To jest "must have" dla ciapaków.  Nie można z tego tak po prostu się wypisać albo wybrać z koranu to co się muzułmaninowi podoba a co nie. Zresztą niektórzy użytkownicy już to wyżej pisali ale widać mass media wciąż sprawnie kreują poprawny obraz islamu dla masy.

Ich siła zależy tylko od ich ilości. Jak jest ich mało to Ci w dupę wejdą, tacy sa mili jak nikt inny (o tym jak mają to robić są zapiski w koranie + program w nich wciska się mocno).

I kontynuując mamed to zwykły fałszywy muslim, amen!

Edytowane przez Maarcin_05
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, GurneyHalleck napisał:

@Still 

A że jest muzułmaninem ? No cóż, przypomnę, że muzułmanie w Polsce mają piękną tradycję od kilku wieków. Polscy Tatarzy niejednokrotnie bohatersko stawali w obronie Rzeczypospolitej.

 

Także jak szukacie obiektu na hejt to nie trafiliście najlepiej.

Własnie chciałem poruszyć kwestię, jak reszta rozpatruję sprawę Tatarów, którzy również wyznają Islam, a żyją u nas już parę stuleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GurneyHalleck napisał:

@Still ma rację - komentarze szanownych Braci były rasistowskie. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

 

Nazywając rzeczy po imieniu - zwyczajnie kłamiesz. Bo islam to nie rasa, o czym zresztą była już mowa w wątku.

 

Cytat

Do Mameda nic nie mam

 

I nie widzisz nic złego w tym, że gość wciska Polakom kłamliwe bajki o tym, że islam to niby "religia pokoju i szacunku"?

 

Cytat

Szczerze mówiąc to chciałbym, żeby każdy z uchodźców się integrował i np. tak dobrze mówił po polsku ja on.

 

Czyli twoim zdaniem islamski propagandzista, wciskający Polakom kłamstwa o "religii pokoju", to przykład kogoś dobrze zintegrowanego?

 

Gdyby faktycznie był dobrze zintegrowany, lojalny względem Polaków, to nie wciskałby nam muzułmańskiej propagandy.

 

Cytat

A że jest muzułmaninem ? No cóż, przypomnę, że muzułmanie w Polsce mają piękną tradycję od kilku wieków. Polscy Tatarzy niejednokrotnie bohatersko stawali w obronie Rzeczypospolitej.

 

To była inna sytuacja i inne czasy. Oni żyli głównie na Litwie/Białorusi, z dala od innych muzułmanów. A do tego wiedzieli, że jeżeli coś przeskrobią, to zostanie im wymierzona dotkliwa, krwawa sprawiedliwość, a nie tylko kilka lat odsiadki. Ale co najważniejsze - byli nieliczni. Przecież to nie tajemnica, że gdy muzułmanie są nieliczni, słabsi, to uśmiechają się i udają przyjaciół - ale gdy są liczni i silni, to robią się roszczeniowi i agresywni.

 

BTW Warto też wspomnieć o tym, że Tatarzy z Krymu napadali na I Rzeczpospolitą, brali w niewolę, "jasyr" tysiące ludzi, których potem wykorzystywali lub sprzedawali jako niewolników.

 

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/2/2018 at 11:49 AM, Still said:

Bracia, ile w was jadu i rasistowskich poglądów! Poznałem Mameda osobiście, Normalny facet, życzliwy, pomocny. 

Bracie. Daliśmy ci próbki jego "twórczości" a ty dalej swoje. Możesz sobie wierzyć, że on jest inny niż wszyscy, oni wszyscy tak mówią. Wszak wiara czyni cuda. Możesz wierzyć w to, że on jest superziomalem ale to go nim nie uczyni, tak jak możesz wierzyć, że Ziemia jest płaska ale to jej płaską nie uczyni.

Nigdy nie poznałeś muzułmanina, nie mieszkałeś z nimi nie miałeś bliskiego spotkania z tą arcy pokojową kulturą to nie wiesz, nie rozumiesz. Do tego dochodzi dysonans poznawczy - przecież ja go osobiście znam, taki spoko ziomek. Wimy, rozumimy. Sęk w tym, że fakty mówią same za siebie. Pan Chalidow uskutecznia proislamską propagandę i za to został wygwizdany. Teraz jeszcze pokazał jaki z niego kozak - jak tylko dostał jeden (słownie 1) wyprask to od razu koniec kariery. To się nazywa bohaterska, odważna postawa.

 

--

On 12/2/2018 at 11:57 AM, Still said:

A jak inaczej nazwiesz to co niektórzy bracia pisali? Konstruktywna krytyka, człowieka pochodzącego z innego kraju? 

A co to jest jak nie konstruktywna krytyka? Podałem ci na tacy cytaty z Chalidowa a ty nazywasz mnie (generalnie nas) rasistą? Bo odważyłem się przytoczyć niewygodny fakt? I żeby to jeden... No ale widać, że nie masz żadnych argumentów na jego obronę a więc nas atakujesz, typową lewicową śpiewką - "rasista!". A wiesz że to słowo wymyślili sowieci? Tak komuniści w Związku Radzieckim po to by łatwo sprowadzić do parteru każdego krytyka systemu. Rozumiem, że pobierałeś nauki u samego źródła.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.