Skocz do zawartości

Wymarzony facet dla współczesnej kobiety która nie reprezentuje sobą nic.


Profesor Zak

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, urodzony_w_niedzielę said:

Poza kilkoma drobnymi szczegółmi to jakby o mnie pisała. Kurde balans, czyżbym znalazł miłóść życia ?

A w czym tkwi różnica? 

3 hours ago, Profesor Zak said:

Witam! Dzisiaj w wersji Wish - na jednej z grup traktującym o prawie przyciągania 

 

Zaciekawiony tekstem poszukałem innych "świadectw" od pań i mamy takie cuda: 

 

 

Quote

LUDZIE! stało się!! :D Spotkałam meżczyzne moich marzen, z techniki!! :D dwa dni temu sie przez przypadek spotkalismy na mieście.. on mnie zaczepił bo pytał o godzine.. jak spojrzeliśmy sobie w oczy to od razu czułam ze to on... taki jaki chciałam.. :D :D wczoraj cały dzien z nim spedziłam, jestem taka szczesliwa ze to jest nie do opisania... spotkałam go!! :D i najśmiejszniejsze jest to ze ma wszystkie cechy jakie mówiłam w technice.. a napewno z wygladu i z charakteru niektore tez sie zgadzaja a na reszte musze poczekac aby powiedIec.. :D iiiii tak jak mówiłam w technice... jest milionerem... :D gdy zobaczyłam jego dom i po rozmowie z nimm gdzie wyszlo ze jest tym milionerem od razu wiedzialam ze to dzieki technice ze to ten ten jeden.. :D RÓBCIE TECHNIKE BO DZIALA! :D: :D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Najlepsze jest pogrubione przeze mnie. Gdy dowiedziała się że jest milionerem i zobaczyła jego dom to od razu wiedziała, że to  ten jedyny. Haba.

18 minutes ago, RealLife said:

A w czym tkwi różnica? 

 

Zaciekawiony tekstem poszukałem innych "świadectw" od pań i mamy takie cuda: 

 

 

 

Najlepsze jest pogrubione przeze mnie. Gdy dowiedziała się że jest milionerem i zobaczyła jego dom to od razu wiedziała, że to  ten jedyny. Haha.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej się uśmiałem przed poniedziałkiem :D Zadziwiające, że można być tak naiwnym człowiekiem. Cuda kurła powyciągała jak magik z kapelusza. Taki ma być i taki, idealny. No i ma kochać tylko mnie :D Zapomniała dodać, że ma być miliarderem i mieć dom na każdej egzotycznej wyspie. No co? Jak już z takim rozmachem, to co jej szkodzi dodać parę skromnych pierdół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, urodzony_w_niedzielę napisał:

Poza kilkoma drobnymi szczegółmi to jakby o mnie pisała. Kurde balans, czyżbym znalazł miłóść życia ?

 

Jesteś złodziejem i mordercą z owłosionymi plecami. To nie są "drobne szczegóły".

 

 

 

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Profesor Zak napisał:

Ma sowich zaufanych przyjaciół.

A ja mam tylko koty :( Idę zaprzyjaźnić się z jakimiś sowami. Będzie to lepsze, niż próba zaprzyjaźnienia się z taką Panią (chyba że jest finalistką konkursu Miss World, albo znajduje się w top 100 najbogatszych kobiet świata). A co, jak wymagać to wymagać. Sowy nie są tanie w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Każdy może mieć marzenia. Ja też czasami po nocach wymyślam sobie idealną partnerkę w rezultacie czego dłoń wędruje mi niejako automatycznie w okolice krocza...Ale tak już na poważnie, to niezła specyfikacja. Szczególnie urzekł mnie ten portugalski. Ilu Polaków mówi po portugalsku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.