Skocz do zawartości

Pracuje obecnie w domu.


Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger Albo Brajana :P 

No właśnie nie wiem co to miałoby być, mieszkam w niedużym mieście, tutaj nie ma za wielu atrakcji...

Tak Ci się tylko wydaje, praca w domu to trochę taki miecz obusieczny- masz spokój, ale z tej monotoni zaczynasz wariować.

@Lalka Mieszkam z rodzicami i rodzeństwem, myślę że mieszkając samej czułabym się jeszcze bardziej samotna, co innego mieszkać samemu i pracować na etacie i codziennie mieć kontakt z ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@deomi

No co? :D

Zgodnie za badaniami amerykańskich naukowców to najczęstsza przyczyna pierdolca.

 

@SzatanKrieger

Oj dana, dana, @deomi wyrwała nam Szatana :P

Tylko żebyś potem nowych tematów nie musiał tworzyć rodem z "Dlaczego Ja?" ^^

 

@Lalka

Chodzi o to, by miejsce zamieszkania nie przypominało obszaru po przejściu @Tornado? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Znajdź sobie pasję. :)

Nikt z nas nie powie Ci co masz robić, Ty masz to wiedzieć- znasz siebie. 

Jednak jak pójdziesz na swoje to nawet przy takiej pracy będzie to inaczej już na Ciebie wpływać. 

Na początku będziesz tęsknić ale to się da ogarnąć. 

 

Aż mnie zaczęło zastanawiać jak wygląda Twój dzień. Xd

@Messer Bardzo fajna postawa, dziękuję. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Ale ty jako introwertyczka chyba powinnaś sama zamieszkać.

A może jednak jesteś ekstrawertyczka?

 

A myślałaś jakby to było gdybyś mieszkała z facetem? Chociaż Ty chyba z kimś tam byłaś z jakimś alkoholikiem czy coś, co nie? Mieszkaliście razem wtedy?

Może jednak potrzebujesz kompana męskiego, pewnej stabilizacji Twojej psyche?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Lalka napisał:

 

@Messer Bardzo fajna postawa, dziękuję. :)

Jest różnica między tym słynnym nie byciem białorycerzem, coś a'la męskością, a pospolitym chamstwem.
Obie postawy się wykorzenia, a nie pielęgnuje, mając na to tysiąc i jeszcze jedno usprawiedliwienie.

@deomi ma pewne wady, jak zresztą wszyscy, co nie znaczy że powinno się tolerować "słuszne" buractwo względem niej, jak i kogokolwiek.

@Lalka to ja powinienem Ci podziękować! Też dzięki Tobie (inspiracja obrazami ;)) i Bobowi Rossowi zacząłem się bawić w rysowanie w wolnym czasie zamiast ślęczeć na FB, i to jest fantastyczna zabawa. ;) 

Edytowane przez Messer
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, deomi napisał:

Myślałam. Ale to już poważna decyzja pochłaniające wszystkie moje oszczędności.

I tak warto. Zmieniając środowisko "codzienne", zmieniasz tak naprawdę wszystko, stajesz się odrębnym bytem.

 

Praca z domu nie jest dla każdego, jeden się w niej odnajdzie a drugi nie. Nie ma w tym nic złego, jesteśmy różnie skonstruowani.

Żeby efektywnie pracować w tym trybie, trzeba być "poukładanym", mieć samozaparcie, umieć nie trwonić czasu a zamiast tego rozsądnie nim gospodarować.

Osobie dobrze zorganizowanej praca z domu da mnóstwo korzyści, osobie niegotowej może nawet spieprzyć życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SSydney napisał:

Mam pomysł, zarejestruj się na roksie. xD Dorobisz sobie w przerwach i nadrobisz braki w kontaktach z ludźmi ^^

Znam historię z życia wziętą gdzie 17 latka z dobrego dumu w którym niczego jej nie brakowało pod względem materialnym postanowiła zatrudnić się w agencji towarzyskiej. 

 

Znajomy taksówkarz rozwożący dziewczyny po zaufanych bogatych klientach pewnego razu zapytał młodej niewiasty w drodze do jej domu: ,, dziewczyno czemu ty to robisz? Pochodzisz z takiego dobrego domu i brakuje ci pieniędzy? Rzuć tą robotę w cholerę bo cie ona zniszczy albo trafisz w końcu na jakiegoś psychopatę. Po co to robisz?" 

 

- ,, Mi bardziej brakuje kontaktów z ludźmi, nie mam kolegów do rozmowy na poziomie, nie mam do kogo się przytulić, porozmawiać, wyżalić. Z klientami mogę to wszystko robić bo prócz seksu mam do rozmowy bardzo kulturalną rozmowę na poziomie z fajnymi facetami.

Zawsze brakowało mi tego kontaktu z ludźmi. Rodzice dużo pracują mało poświęcali mi czasu. "

 

Jak się później okazało ojca widywała średnio raz na 3 miesiące albo na święta. Samotna mamusia wychowująca ją szlajała się z różnymi kochankami żyjąc na koszt męża, mało interesowała się córką, bardziej podróżami i plotkami w gronie poddanych koleżanek w firmie męża którym pogardzała.

 

Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

W jaki sposób zaspokajasz potrzeby społeczne? Ja dziennie w ramach pracy wykonuje jeden lub dwa telefony i to wszystko ? Nie czujesz się wykluczony towarzysko?

Jesteś osobnikiem żeńskim gatunku ludzkiego stąd u Ciebie takie społeczne potrzeby. Ja tego nie potrzebuję. Gdy mam chęć z kim się spotkać, to się umawiam kiedy chcę. Mogę tygodniami nie zamienić słowa z nikim i jest mi z tym dobrze. Oczywiście mam pewne potrzeby, ale głównie są one związane z moją sferą uczuciową i seksualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie

Deomi ma około 24 lata więc to naturalne iż szuka mężczyzny. Szukała i znalazła!

 ? Ciężko było ale się udało jej mnie znaleźć ?

 

Nie no Deomi, ma naturalne potrzeby, nie ma co jej pociskać. Jest zagubiona jak wiele młodych kobiet w dzisiejszych czasach. Skoro jest z małej miejscowości to tym bardziej ciężko Arnolda jej znaleźć. 

 

Jak sądzisz Deomi czy mężczyzna, rozwiązałby dużą ilość Twoich problemów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Mieszkałam z nim, ogólnie było spoko,(początkowo cudownie) chociaż wiązały się z tym inne problemy, ale wtedy też miałam inne spojrzenie na życie, takie bardziej optymistyczne ( przynajmniej na początku)

Myślę że to nie jest kwestia faceta, myślę że to kwestia złego poukładania sobie w głowie pewnych kwesti.

@adam1992

Wiem, że jestes trochę lewym atencujesz zbierającym lajki pod te chamskie i nieśmieszne komentarze :D więc podpowiem Ci: jak najedziesz na mój nik myszką to wyskakuje opcja "ignoruj użytkownika" możesz mnie zablokować na każdym możliwym obszarze tego forum. Polecam. I wszystkim innym użytkownikom, którym przeszkadzają moje treści. Chyba że jesteście masochistami, ale wtedy zażalenia i skargi proszę zgłaszać do samych siebie :D

 

EDIT:

@SzatanKrieger ♥️ Tak sobie chyba trochę grabisz u innych użytkowników tym jawnym poparciem dla mojej osoby :P:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, deomi napisał:

Myślę że to nie jest kwestia faceta, myślę że to kwestia złego poukładania sobie w głowie pewnych kwesti.

 

Dokładnie. 

Poukładaj sobie, jeżeli brakuje ci kontaktu z ludźmi to stwórz te kontakty, jeżeli brakuje koleżanek to postaraj się poznawać nowych ludzi, może na forum jakieś dziewczyny mieszkają koło Ciebie.

9 godzin temu, deomi napisał:

najedziesz na mój nik myszką to wyskakuje opcja "ignoruj użytkownika" możesz mnie zablokować na każdym możliwym obszarze tego forum. Polecam. I wszystkim innym użytkownikom, którym przeszkadzają moje treści. Chyba że jesteście masochistami, ale wtedy zażalenia i skargi proszę zgłaszać do samych siebie :D

Zgadza się, dajcie na ingnore Deomi i gra muzyka. 

 

9 godzin temu, deomi napisał:

tak sobie chyba trochę grabisz u innych użytkowników tym jawnym poparciem dla mojej osoby :P:D 

Ahhh tam to nic :) 

Trudno, ja nikomu źle tutaj nie życzę.

Zawsze przecież w Twoich tematach jest wesoło, przynajmniej dla mnie ? 

Przecież gdyby było coś nie tak to modzi by dali Ci ostrzeżenia czy warny a póki co, możesz pisać więc pały nie przegięłaś. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.