Skocz do zawartości

Pracuje obecnie w domu.


Rekomendowane odpowiedzi

I dostaje już pierdolca. Ale szkoda mi z tego zrezygnować bo:

1. Płaca jest całkiem dobra

2. Mam nierenormowany czas pracy

3. Nie muszę wstawać wcześnie rano

4. Omijają mnie stresy związane z kontaktem z innymi ludźmi.

Minusy:

1.Brakuje mi kontaktu z ludźmi. Międzyludzkich interakcji. Czuje że zaczynam tracić osobowość ?

 

Znajomi raczej nie chcą się spotykać w tygodniiu. A i większość ma już swoje rodziny, małe dzieci i brak czasu.

Co mi radzicie? :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

31 minut temu, deomi napisał:

Co mi radzicie? :) 

 

 

29 minut temu, PrzemAss napisał:

Zmienić pracę i znajomych.

 

22 minuty temu, deomi napisał:

W innej pracy dostawałabym o jakąś 1/3 mniej pieniędzy.

 

18 minut temu, PrzemAss napisał:

No to nie zmieniaj.

 

14 minut temu, SławomirP napisał:
22 minuty temu, deomi napisał:

Po co mi kredyt?

 

Nie wiem, bierz.

 

31 minut temu, deomi napisał:

I dostaje już pierdolca. Ale szkoda mi z tego zrezygnować

????????

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, deomi napisał:

I dostaje już pierdolca. Ale szkoda mi z tego zrezygnować bo:

1. Płaca jest całkiem dobra

2. Mam nierenormowany czas pracy

3. Nie muszę wstawać wcześnie rano

4. Omijają mnie stresy związane z kontaktem z innymi ludźmi.

Minusy:

1.Brakuje mi kontaktu z ludźmi. Międzyludzkich interakcji. Czuje że zaczynam tracić osobowość ?

 

Znajomi raczej nie chcą się spotykać w tygodniiu. A i większość ma już swoje rodziny, małe dzieci i brak czasu.

Co mi radzicie? :) 

 

Obstawiam tak z 60 odpowiedzi w temacie.

 

@deomi że tak zapytam, jaki jest cel tego tematu? Czy masz jakiś konkretny problem, o którym chcesz podyskutować, czy poszukujesz po prostu samczej atencji?

 

Jest tyle możliwości zrobienia czegoś ze swoim życiem, że szkoda marnować je na spamowanie forum. Można pomóc w Szlachetnej paczce, zapisać się na kurs tańca albo robić dużo innych rzeczy. Ostatnio słuchałem w radiu o 80-letnim emerycie z Warszawy, którego ex-żona w wyniku podziału majątku dorobkowego wyrzuciła z domu. Człowiek jest bezdomny, nocuje w noclegowni. Jest czysty, schludny, nie pije. Odbiera emeryturę na poczcie. I teraz uwaga, najlepsze: jak stwierdził, chce czuć się sprawnym i przydatnym. Dlatego działa charytatywnie w stowarzyszeniu dobroczynnym wydającym posiłki chorym ludziom w podeszłym wieku. Ma w opiece trzy niepełnosprawne osoby w wieku 70 - 90 lat, którym nosi ciepłe posiłki. Oprócz tego od dwóch lat pomaga urządzać wspólne wigilie dla bezdomnych i chorych. Można? Można.

 

 

Weź się może lepiej zajmij czymś pożytecznym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki tu mamy typowy schemat kobiecego postępowania: mamy aż cztery plusy obecnej sytuacji zawodowej Autorki, moim zdaniem dość konkretne, przy tylko jednym minusie i nasza swojska, forumowa @deomi dostaje pierdolca. Współczesnej kobiecie nie ma jak dogodzić, zawsze jest źle i niedobrze, zawsze będzie czegoś brakować.

 

57 minut temu, deomi napisał:

Czuje że zaczynam tracić osobowość

Jako kobieta jaką Ty masz osobowość? Czyżby to jej brak, ponieważ wszystkie macie wgrane to samo oprogramowanie i tak samo postępujecie, jesteście do bólu schematyczne jak w tym wątku?

Tyle na dziś atencji ode mnie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deomi jest zajebista.

 

Naprawdę każdy dzień byłby oprawiony w humor najwyższego lotu, nie wiem czy to coś w mózgu mi się zrobiło ale jak Deomi walnie temat to jak babcię kocham od razu mi się humor poprawia :) 

Jeżeli brać żonę to tylko z poczuciem humoru jak Deomi :D 

 

W ogóle @deomi jakbyś szukała orbity to się zgłaszam na ochotnika!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger To nie poczucie humoru, to moje życie ? Ciągle narzekam und marudzę i jestem ciągle nieszczęśliwa ? Zakochana para? Deoma i Szatana? ?‍❤️‍? 

@Doggie W jaki sposób zaspokajasz potrzeby społeczne? Ja dziennie w ramach pracy wykonuje jeden lub dwa telefony i to wszystko ? Nie czujesz się wykluczony towarzysko?

@Ancalagon Hmmm :D ? 

@trop Tylko to by niczego nie zmieniło :P praca mi nie przeszkadza- (lubię to co robie),  brakuje mi codziennego kontaktu z ludźmi. Jakiś wspólnych celów, wspólnego narzekania, chwalenia się nową torebką, rozmów o pierdołach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Po prostu w taki sposób konstruujesz zdania, że mi naprawdę to humor jakoś poprawia :D 

5 minut temu, deomi napisał:

Zakochana para? Deoma i Szatana? ?‍❤️‍? 

Może zrobią kiedyś małego Alana? :D  ? 

 

Co do Twoich problemów.

Może po prostu jeśli brakuje Ci ludzi zapisz się na jakieś aerobiki czy coś, ludzie poznają się przy wspólnych zainteresowaniach, nie wiem co lubisz. Czy słuchasz metalu czy jeździć na wrotkach. 

I szczerze mówiąc zazdroszczę Ci, że z chałupy zarabiasz, fajnie masz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Mam pomysł, zarejestruj się na roksie. xD Dorobisz sobie w przerwach i nadrobisz braki w kontaktach z ludźmi ^^

To jest akurat niesmaczne. Bardzo. Żarty żartami, ale trzymajmy jakiś poziom.
To chyba nie samosia czy kafeteria?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.