Skocz do zawartości

"Mam HIV i nie chcę o tym mówić każdemu mężczyźnie, który chciałby ze mną pójść do łóżka"


Doggie

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, adam1992 napisał:

Fakt czy się spuścił nie ma chyba znaczenia, ale podczas seksu analnego ryzyko zarażenia się jest dużo większe.

Fakt, dużo większe, szczególnie w przypadku otarć. Analny jest bardziej ryzykowny, niż zwykły genitalny.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Black napisał:

To co takiego wydarzyło się po 2015 we Wrocławiu?

 

Ps. Wiem, że jakieś 15-20 lat temu zamiast Wrocławia był to Ostrowiec Świętokrzyski.

Przyjechało X set tysięcy Ukraińców. Są wszędzie: Żabkach, Biedronkach, kurierzy, poczta, kebaby, budki z żarciem, fabryki... 

To się stało :D 

Jak ten artykuł to nie fake, to coś takiego powinno być ścigane z urzędu.... albo tatuować takie osoby haha :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks tylko w gumie. Chyba, że jest to Twoja dziewczyna i już o niej sporo wiesz. Ale to też trochę mało. Najlepiej wysłać ją na badania krwi i moczu z Groupona i podać swój e-mail do wysyłki wyniku :lol: Tylko nie jestem pewien, czy z tego wyniku się dowiemy czegoś na temat HIV/AIDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Artykuł zmyślony.
Zacytuję tylko 2 fragmenty, które uważam świadczą o tym:
1) "Nim Monika wyszła za mąż, spotykała mężczyzn, którzy wiedząc, że jest seropozytywna, decydowali się na seks z nią" - już to widzę, jak po dowiedzeniu się o tym, ze kobieta jest zarażona śmiertelnym wirusem ustawia się do niej sznurek adoratorów. Jak trzeba być upośledzonym żeby uwierzyć w tę bzdurę?!

2) "Artykuł 161. paragraf 1. kodeksu karnego brzmi: „Kto, wiedząc, że jest zarażony wirusem HIV, naraża bezpośrednio inną osobę na takie zarażenie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”. Monikę oburza ten zapis." - "oburzona", czym? Tym, że musi powiedzieć o śmiertelnej chorobie partnerowi, którego może zarazić? Naprawdę? Myślę, że oburzenie autorki ma na celu normalizację sprawy, bo w dzisiejszym politycznie poprawnym świecie każdy ma swoje uczucia, każdy tylko nie (jego) ofiara, którą byłby mężczyzna zarażony śmiertelnym wirusem przez kobietę, która nie ma szacunku dla drugiej osoby, jej zdrowia i życia za grosz.

Nie ma sensu się nakręcać tylko mieć świadomość, że mamy do czynienia z propagandą pro-hiv anty-zdrowy-rozsądek.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemam, że pani która nie przejawia chęci do informowania o własnej przypadłości, zapewne z emfazą relacjonuje gronu psiapsiuł o swoich wyskokach w taki mniej więcej sposób;

- Wiecie dziewczyny co? ja to najlepiej lubię z facetem ostrą jazdę na rodeo,

Koleżanki na to:  a jak to jest na rodeo?

- Normalnie, zaczyna się od typowej pozycji na jeźdźca, a później jak partner się rozgrzeje, to mówię mu że mam hiva i wtedy dopiero jest jazda ...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Artykuł na pewno zmyślony, ale poczytaj sobie o łowcach robaka - "bug chasing". Jest to ewidentne promowanie, że wirus HIV to nie zagrożenie. Są jednostki, które łykną taki artykulik i potraktują to jako prawdę.

 

Za niedługo to pójście do prostytutki będzie bezpieczniejsze niż seks z nowo poznaną dziewczyną. Jedna cichodajka mi się ostatnio przyznała, że nie przyjmuje ukraińców, murzynów i wszystkich śniadych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

Myślę, że oburzenie autorki ma na celu normalizację sprawy, bo w dzisiejszym politycznie poprawnym świecie każdy ma swoje uczucia, każdy tylko nie (jego) ofiara, którą byłby mężczyzna zarażony śmiertelnym wirusem przez kobietę, która nie ma szacunku dla drugiej osoby, jej zdrowia i życia za grosz.

To mi nasunęło dwa przemyślenia: dlaczego w artykule jest przedstawiona kobieta? Bo mężczyznę w takiej sytuacji, od razu "feministki" by zjadły komentarzami. I słusznie, zresztą.

A drugie, ważniejsze: może "normalizacja" i pro-HIV-propaganda, zawiera jednak pewien pozytywny znak? Nie zwariowałem.

Dzisiaj, jeśli znany polityk, chory na AIDS, zarazi jakąś przygodnie poznaną Panią, to odpowiada karnie (w teorii). Nawet jeśli Pani nie miała nic przeciwko "przygodzie". Medialnie, opozycja mogłaby polityka "usmażyć". Po "normalizacji" postulowanej tu na ramach Onetu, taki polityk byłby już bezkarny, a nawet mogłyby go bronić przed "prześladowaniami" szwadrony Sorosa.

 

Jeśli więc jest potrzeba wprowadzenia takiej "normalizacji", to może znaczy to, że spory odsetek ludzi odpowiedzialnych m.in. za Onet, już się w ten paragraf łapie?

A to jest naprawdę ciekawa myśl. Freddie Mercury, Elton John, styk światów polityki, mediów, seksu i biznesu. Drogi zakażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rey napisał:

Przyjechało X set tysięcy Ukraińców. Są wszędzie: Żabkach, Biedronkach, kurierzy, poczta, kebaby, budki z żarciem, fabryki... 

To się stało :D 

Czyli tak jak sie spodziewałem. W sumie na Ukrainie jeśli chodzi o HIV to jest gorzej niż w niektórych afrykańskich krajach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, FranciscoFranco napisał:

To się posypało, że jak śmiem o coś takiego prosić, brak zaufania itd.

To samo jest jak z intercyzą. Nawet ostatnio rodzinka, się o mnie o to pytała. Kiedy dziewczyna itp.. Powiedziałem, że to nie możliwe. A gdyby nawet to intercyza byłaby podpisana, przed umową cywilną prawną. Wielkie oczy i powiedzieli, że głupi jestem. ;)

7 godzin temu, Perun82 napisał:

tak niedawno cnotki dawały ochoczo pewnemu Panu, który nie chciał z gumką, bo to objaw rasizmu.

Ogólnie pancie, są po prostu głupie i imają idiotyczne podjeście do życia. To co lewicowe, jest dobre. A to co od zawsze stanowiło jaką moralność, zasady to nazwą to objawem rasizmu i tych innych pierdół.

6 godzin temu, PanDoktur napisał:

Najwięcej zakażeń na tę chwilę szerzy się przez kontakty heteroseksualne.

No nic dziwnego. W dzisiejszej rewolucji seksualnej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia, Rosja, Ukraina to najgorsze w Europie kraje

 

file1001065.jpg (UK has now one of fastest growing HIV epidemics in Europe)

 

 

i faktycznie wygląda to jak Afryka.

 

HIVPrevalenceGlobal2006_000.gif (HIV infections and AIDS)

 

 

Tak że jak już się bierzecie za Ukrainkę, Rosjankę, to w gumie! A jak to coś poważnego to badanie.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.