Skocz do zawartości

Jaki rodzaj seksu kochają kobiety?


deleteduser45

Jaki typ seksu uwielbiacie?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ seksu uwielbiacie?

    • Dużo gry wstępnej, pełen namiętności przy odpowiedniej muzyce i romantycznym otoczeniu, pełen miłości i bliskości
      7
    • Ostry seks np. w miejscach publicznych lub w domu np. w kuchni
      24
    • Seks typowo tantryczny
      3
    • Inne (napisz jakie)
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie Panie.

Zakładam ten temat, ponieważ ciekawi mnie i przypuszczam, że innych mężczyzn również, jaki typ seksu kobiety uwielbiają.

Czy jest to seks pełen miłości, namiętności, może seks tantryczny a może ostry i brutalny? Zakładam do tego ankietę byście mogły poczuć się w 100% anonimowo. 

Proszę o szczere odpowiedzi.

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zagłosuję, bo dla mnie nie ma czegoś jednego, można wszystko, sporo możliwości.

Nie wiem jak u innych, ale u mnie w moim mniemaniu, seks określam jako drugie życie (nie doświadczyłam wielu rzeczy, a czy doświadczę - nie wiem). 

Podstawą jest rozmawiać, bo w seksie się obnażamy.

Wspierać, nie oskarżać.

A jeśli świadomość w seksie i w związku jest zgodna, to ma moc porażającą.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj mózgu a nie ankiety.

JESZCZE nie wiesz, że nie pyta się kobiet czego chcą?

One NIE WIEDZĄ czego chcą.

 

Jak sądzisz?

Czemu 50 twarzy Grey'a sprzedało się w 50 milionach egzemplarzy?

BO TAKI sex kobiety lubią.

Jeśli miałbym go jakoś określić - najlepszym słowem byłoby - NIEPRZEWIDYWALNY.

Ma nie wiedzieć co zdarzy się za chwilę.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 8
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostry, intensywny, tak, że po nim nie mogę złapać tchu ale to też zależy od dnia. Czasem namiętne sofciki z dużą ilością dotyku, masażu też potrafią być ... mmmmmm przyjemne :D  

A najbardziej lubię spontany, niespodziewanki od tyłu czy cokolwiek oryginalnego. ;)  Jestem kreatywna i u partnera też to cenię. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JoeBlue napisał:

Czemu 50 twarzy Grey'a sprzedało się w 50 milionach egzemplarzy?

Ponieważ panu grejowi się onegdaj wypsnęło: I don't make love, I fuck.

 

Myszki lubią miliarderów, którzy nie pierdolą się w tańcu, tylko ostro zabierają się do vaginalnej (i nie tylko) penetracji.

 

Aha, trzeba najpierw przed spółkowaniem zawsze spisać kontrakt. A rejent musi to przyklepać, inaczej nie wolno wchodzić do 'bawialni'.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Każda moja partnerka lubiła na ostro. I 90% kobiet lubi na ostro pewnie. Stąd popularność badboyów; kobity zakładają (w większości przypadków chyba słusznie), że ostry  w życiu to ostry w łóżku.

Szkoda tylko, że nikt tego nie uczy od szkoły podstawowej. Młodym chłopcom wmawia się od małego, że kobiety trzeba traktować delikatnie. I później niektórym sporo czasu zajmuje odkrycie, że jest inaczej,..a niektórzy to do końca swojego życia nie kumają o co chodzi...

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, darktemplar napisał:

90% kobiet lubi na ostro pewnie.

Pewnie nie.

Szczerze wątpię,  żeby ostry seks miał stanowić wyraz jakichkolwiek uczuć wobec partnera. 

Seks,  który jednoczy,  to seks bardzo delikatny i tkliwi.

Nie mówię oczywiście, że tylko taki kobiety preferują,  bo to uzależnione jest u nich od wielu czynników,  i to się zmienia u jednej kobiety. 

A to,  że trafiałeś na takie kobiety ,  to nie wiem w ogóle,  ciekawe skąd je brałeś. Może z Internetu,  gdzie rzeczywiście kobiety godzą się z pierwszym lepszym na ostrzejszy seks,  bo same traktują swoje ciało jak przedmiot.

 

 

Dnia 3.12.2018 o 14:32, JoeBlue napisał:

milionach egzemplarzy?

BO TAKI sex kobiety lubią.

Jeśli miałbym go jakoś określić - najlepszym słowem byłoby - NIEPRZEWIDYWALNY.

Ma nie wiedzieć co zdarzy się za chwilę.

Nie.

Głupi wniosek. 

Przypuszczam,  że bardziej kobiety pociąga wizja tego bogatego faceta,  który pokochał szarą myszkę. To zawsze działa na kobiety. Na tym polega fenomen tych wszystkich książek  typu Zmierzch,  itp. 

Kobiety się z nimi utożsamiają.

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cuba Libre napisał:

Pewnie nie.

Szczerze wątpię,  żeby ostry seks miał stanowić wyraz jakichkolwiek uczuć wobec partnera. 

Seks,  który jednoczy,  to seks bardzo delikatny i tkliwi.

Nie mówię oczywiście, że tylko taki kobiety preferują,  bo to uzależnione jest u nich od wielu czynników,  i to się zmienia u jednej kobiety. 

A to,  że trafiałeś na takie kobiety ,  to nie wiem w ogóle,  ciekawe skąd je brałeś. Może z Internetu,  gdzie rzeczywiście kobiety godzą się z pierwszym lepszym na ostrzejszy seks,  bo same traktują swoje ciało jak przedmiot.

 

 

 

No nie były to laski z internetu wyobraź sobie. Zresztą co to w ogóle, że z internetu? WTF? byłem  poważnych związkach panie tam preferowały ostry seks. Nie na pierwszej randce może, ale przy większym zaufaniu do partnera już tak.

A Ty z jakiej wioski jesteś żeby takie tu prawdy głosić? Ja pisze o swoim doświadczeniu i tyle. Może Ty jesteś w tych 10% i tyle.

I to że ktoś kogoś klepie po tyłku, ciągnie za włosy i szepcze różne niegrzeczne rzeczy do ucha nie znaczy, że nic nie czuje do partnera. Może warto trochę poszerzyć horyzonty i wypowiadać się na trochę już poznane tematy?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, darktemplar napisał:

to że ktoś kogoś klepie po tyłku, ciągnie za włosy i szepcze różne niegrzeczne rzeczy do ucha nie znaczy, że nic nie czuje do partnera. Może warto trochę poszerzyć horyzonty i wypowiadać się na trochę już poznane tematy?

 

 

Akurat znam tematy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.