Skocz do zawartości

Samotna matka chce wykastrować 8-letniego syna, bo woli mieć córkę.


Imbryk

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na taki temat w internetach, niestety po angielsku, może komuś się chce znaleźć polskie materiały.

 

Samotna matka ma 6-letniego syna, ale woli dziewczynkę, więc ma plan wykastrować chłopca chemicznie jak ten skończy 8 lat.

Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem, ale oto historia w 3 zdaniach:
Sprawa jest w sądzie w Teksasie.

Ojciec się nie zgadza.

Jeśli matka wygra proces, wykastruje syna a ojciec będzie musiał za to zapłacić.

 

Link do strony ludzi chcących uratować chłopca przed kastracją:

http://savejames.com

  • Like 1
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, m4t napisał:

Zastanawiające jest na jakiej podstawie sąd wymaga żeby to ojciec sfinansował tą cała zmiane płci i leczenie hormonalne w przyszłości.

Wiesz, nie jestem pewien co dokładnie stoi w dokumentacji. Trzeba by zgłębic.

@Strusprawa1, @SzatanKrieger, @Ksanti Wy jesteście bardziej na czasie z internetami ide mnie, może wyszperacie jakieś artykuły/więcej danych, jak macie czas i ochotę oczywiście ?

 

Zjawisko samo w sobie niepokojące. 

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na kanałach Red Pill, jak wyglądają rozprawy w USA. Tam mężczyzn się gnębi niemiłosiernie. Najbardziej mnie bolało wewnętrznie, jak ex żonka i jej adwokatka się po prostu śmiały, kiedy męża zamykano, bo na pół etatu pracował. Powiedział tylko, że w obecnej sytuacji u pracodawcy nie jest w stanie wymusić pełnego etatu. Za takie słowa gościa zamknęła sędzina. Dosłownie, za takie stwierdzenie. A laski na sali się śmiały przy ładowaniu w kajdany. Tam to tylko forever alone, do tego z kamerą w krawacie. 

 

Inna sytuacja, kiedy gość wraca z wojny w Iraku, widzi pozew rozwodowy, a przy rozwodzie jest oskarżony o to, że jest mordercą, bo był na wojnie. I sędzina przyklepuje. To jest dopiero absurd. Kraj wysyła typa na wojnę, a później żonka nazywa go w sądzie mordercą i wygrywa.

 

Kiedyś się wkręciłem, cały dzień oglądałem, ale już od tamtej pory zero. Nie chcę już wiedzieć. Za dużo negatywnych emocji. W Polsce bardzo, a to bardzo blisko podobnej sytuacji. Będzie tylko gorzej. Mężczyzna jest zaszczuty totalnie, nic nie może w systemie prawnym. Dosłownie nic. A jak wygra, jakimś cudem okupi to gigantycznym koszem finansowym i psychicznym, nie wspomnę już nawet o utraconym czasie. I to co piszę nie jest żadnym wymysłem, tylko przykrą rzeczywistością, z którą i nam się przychodzi, przyjdzie zmagać. 

 

Kobiety realnie mają bekę w sądach i za nic tam nie odpowiadają. Jedna typowi psa zabiła na jego oczach i nic :D Bo chciał zabrać przyjaciela. A ona zabiła. Świetnie, co? :D 

 

Tam chce wykastrować to to zrobi. Mnie to raczej nie zdziwi w tym momencie. Wystarczy, że się popłakała w sądzie i już po sprawie.

 

Na niektóre świństwa bym nawet nie wpadł, a dla kobiet to na porządku dziennym, więc dla mnie bestie w ludzkiej skórze, które wykluczam ze swojego życia w pełni świadomie. No niestety ;) 

  • Like 9
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczna uwaga: Matka chce zmienić jego płeć, a chemiczna kastracja to tylko część procesu.

 

O ile wiem to w Stanach zmiana płci jest możliwa jak osoba ma 18 lat. To by było złamanie tego prawa ale cholera ich tam wie - prawnicy są sprytni.

Piszą, że ojciec nie ma pieniędzy na prawnika. To skąd matka ma?

Zawsze istnieje też prawdopodobieństwo porwania przez nie-znanych sprawców.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wyszło na jaw, że mamusia krzywo patrzyła lub dała klapsa, wtedy to przemoc, odebranie praw i do bidula. 

Ale  chemiczne wycięcie jaj, okaleczenie fizyczne i psychiczne do końca życia to prawa człowieka którejś tam generacji. Wszystko gra. 

Postęp postępuje, oby tak dalej. Niesamowite, jak niewyobrażalną degrengoladę przeżyła cywilizacja białego człowieka nawet za  na mojego życia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kleofas napisał:

prawdopodobieństwo, że syn po skończeniu 18 roku życia

Jakieś prawdopodobieństwo jest, ale również tego że syn zapomni że był synem, bo będzie już córką. Plus chłonny mózg dziecka i nastolatka, prany przez matkę i społeczeństwo każdego dnia przez długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Meg4tron napisał:

Jak to forum otworzyło mi oczy na to że kobiety mogą być bestiami w ludzkiej skórze.Myślenie tylko o sobie ,nawet synowi spieprzy życie bo tak sobie wymyśliła.

Prawdę powiedziawszy to człowiek jest problemem... Mężczyzna czy kobieta, co to za różnica kiedy mowa o łajdactwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk

 

Niestety za bardzo nie wiem co poradzić w tej sprawie. Chłopak powinien natychmiastowo być skierowany do psychologa ale FACETA.

Kobieta urodziła chłopaczka ale chciała dziewczynkę więc sobie z niego nią zdobi. To jest dramat, takie coś nie powinno mieć miejsca w cywilizowanym świecie... No ale, że upadamy to nie ma co się dziwic, wszystko jest już możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.