Skocz do zawartości

Apel - bądźmy dla siebie życzliwi


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem każdy z nas ma gorszy dzień, kogoś ugryzie chichuacha, ktoś nadepnie na rozsypane klocki lego a komuś innemu gołąb zostawi "awizo" na głowie.

Jednak coraz częściej a może wydaje mi się, że częściej, bo po prostu bardziej zwracam na to uwagę, można zauważyć agresywne zachowania wobec innych.

Bardzo często ma to miejsce ze strony osób nowych, które tu dopiero się "oswajaja" z klimatem forum. Niestety, starsi doświadczeniem, rangą oraz bytnościa na forum również od takich przytyków nie stronią, dlatego chciałbym, aby każdy z nas zamiast coś napisze złośliwego 3 razy się zastanowił, czy chciałby usłyszeć takie słowa.

 

Idą święta a wtedy ludzie zazwyczaj stają się wobec siebie mili na jakiś czas (i nieważne z jakich pobudek), trwa to krótko ale jest inaczej.

Osobiście chciałbym aby u nas taki klimat panował stale, dlatego darujmy sobie jakieś złośliwości i docinki wobec siebie.

Na szczęście sytuacje, które opisałem to jest margines na forum ale chciałbym wszystkich uczulić na to, bo po co potem się gniewać i dostawać warny?

Więcej życzliwości, zrozumienia i postawienia się w czyjejś sytuacji.

 

37124634_648977265458894_644444614528755

 

I starczy ? Nie róbcie moderatorom dodatkowej pracy, jest jej i tak wystarczająco ?

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są jacy są i raczej nie zmieni tego Twój apel, ale moim zdaniem na forum braciasamcy.pl całkiem niezły poziom trzymają chłopaki.

Czasem zdarzy się jakiś wyjątek, lub jest to celowy atak na forum pieniaczy pod wezwaniem Burczymuchy.

 

A warny będą lecieć srogo, sam dostałem z dwa, jak pisałem np. bez polskich znaków czy nie napisałem zdania z dużej litery :P.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Martwi mnie że czasami na forum trafia gimbaza z wykopu. Kiedyś to był świetny portal, rzeczowa dyskusja.

Teraz nic na temat, nic merytorycznego, same kurwa jakieś wciny z dupy wzięte.

Nie bądźmy jak wykop!

   Coraz częściej, z pewną taką nieśmiałością zaglądam na SamiecWeb, na razie jest kultura, nie ma co prawda zbyt dużo dyskusji, na razie jak sądzę,

ale jest kultura.

 

Pozdro.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?, bardzo mądry apel. Bravo.

 

3 godziny temu, PewnySiebie napisał:

całkiem niezły poziom trzymają chłopaki

Nie zawsze. Ktoś wyższy stopniem czasem olewa młodego forumowicza albo spuszcza mu bęcki. Nie powinno tak być. Zapomniał wół jak cielęciem był. Każdego należy traktować należycie. Takie jest moje zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.