Skocz do zawartości

Teksty i zachowania kobiet, których nie jesteście w stanie zdzierżyć.


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam założyć temat, w którym każdy z nas wymieni swoją listę fraz, tekstów, które zwykły mówić kobiety a nas drażnią i tylko psują nam humor.

 Zachęcam do udzielania się zarówno Panów jak i Panie. 

 

Moja lista tekstów, po których nie mam ochoty na dalsza dyskusję z koleżankami: 

-" nie odzywa się x czasu, nie wiem o co chodzi"

-" faceta trzeba umieć sobie wychować!" ( mnie się wtedy ciśnie na usta, " a co, on pies?"  )

-" dobra...weź przestań..."

-" nie jestem zazdrosna, tylko wku%&ia mnie takie coś"

-" co mam mu powiedzieć/ napisać?" 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawianie o jakieś losowej kobiecie, której nie znam a o której dowiaduje się cały jej przebieg życia i kiedy miała pierwszą komunię świętą.

"Domyślnie się"

"Od razu wielce mi chory bo gorączka"

 

Jest tego sporo ale jakoś trzeba żyć :D

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie teksty o tym, że kobiety są lepsze od mężczyzn, zazwyczaj to zawsze i wszędzie, w każdej możliwej dziedzinie.

 

Sytuacja sprzed paru tygodni. Dwie koleżanki, na około ponad 20 lat (jedna ~55kg i kolejna około 90kg) rozmawiają sobie o dojrzewaniu w miejscu publicznym, rozmowa podsłuchana. Mówią o tym, że dziewczynki dojrzewają szybciej. Nagle panna ~90kg z takim drwiącym tekstem, i to nie brzmiało jak żart: my szybciej dojrzewamy, w końcu ktoś musi być mądry na tym świecie. ??? Śmiech przez łzy.

I teksty, że mężczyźni nie myślą, albo myślą tylko tym mózgiem na dole. Takie wariatki też budzą politowanie.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrada w stosunku do Mnie - kwituję : " Ok, nara" i ucinam kontakt praktycznie do zera. Ale nie mam za złe, w końcu wylądowałem tu gdzie teraz jestem miedzy innymi przez takie akcje 

Obgadywanie innych - wprost mówię, że tego nie lubię - Sam staram się wyeliminować u Siebie.

A i tekst "Że kobiety są bardziej racjonalne od mężczyzn" - chyba bardziej Mnie śmieszy.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię u kobiet jak one mają inne wizje na pranie/ gotowanie/ ubiór czy cokolwiek i narzucają to komuś.

Sytuacja sprzed sekundy, rozsiadam się do malowania i wchodzi szwagierka. 

I mówi: czemu powiesiłaś sobie skarpetki na kaloryferze.

 

BO CHCIAŁAM...

 

@Messer Podeślij swoje prace. ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Profesor Zak napisał:

Albo nie mówienie nic.

 

Zabieranie kurwa kolegów z dupy tekstami i podejrzeniami o to że nie jest najważniejsza, a może kurwa nie jest!? Kumple byli przed nią do chuja pana 

True!
Mężczyźni zawsze powinni stawiać przede wszystkim siebie na samej górze!
W następnej kolejności przyjaciół, a potem dopiero łaskawie kobietę, która śmie uważać się za najważniejszą.
A nawet lepiej - hobby, a potem ewentualnie "jedyną" kobietę.

Priorytety się nieco zmieniają gdy pojawiają się dzieci.
Wcześniej, no to niestety koleżaneczko jesteś dopiero 4 na liście priorytetów.

Taki mały offtop.

Przechodząc do tematu:
Cóż mnie irytuje?
Musiałbym dłużej pomyśleć, ale póki co chodzi mi po głowie o to:

"Domyśl się" - Ech... tu po prostu zlewam i robię swoje. Nic tak kobiet nie boli jak olanie ciepłym moczem.

"Wiesz bo X nas podwiózł takim fajnym samochodem" - No, mokro w majtkach bo mercedesa zobaczyłaś, to się nazywa ta kobieca duchowość i głębokość emocjonalna :) 

"Gdzie pracujesz?" - Nie interesuj się dziewczynko, nie szukam materialistycznych kurew :) 


 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje jak kobieta wie lepiej co ja myślę i co będę robił.

 

Egoizm. Bo jak jesteśmy razem to powinniśmy robić to co ona lubi. A jak zrobisz to dla niej, to od razu myśli, że Ty też to lubisz i dlatego to robisz ??

 

A jak robisz coś dla siebie to stwierdza, że już nie będziesz mieć dla niej czasu ??

 

Matkowanie. Zrób to tak, załóż to tak.

 

I sprawdzanie: Co to było? Zamknąłeś dzwi? Wyłączyłeś to i to? 

 

No kurła... ?? a to pewnie nie koniec ??

Edytowane przez Bronisław
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bronisław napisał:

Mnie najbardziej denerwuje jak kobieta wie lepiej co ja myślę i co będę robił.

 

Matkowanie. Zrób to tak, załóż to tak.

Oooo tak.
Wypisz wymaluj moja mama.
Ona lepiej wie, co ja zrobiłem, jakie miałem intencje gdy to robiłem i o czym myślę :)
K*rwa Nostradamus XXI wieku :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StadoWilków

 

Dokładnie stary, te nagle zakończenia znajomości to jest majstersztyk. Ja muszę odcierpieć zawsze z tydzień czy dwa a babka ucina kontakt bez problemu jakby wywaliła stare znoszone gacie :D

 

Aż nie chce mi się wymieniać ale naprawdę kobiety mają ogrom wiele "specjalnych zachowań", zapewne tak jak i my faceci. Natomiast chociażby racjonalizacja jest czymś tak niesamowitym dla mnie, że ile razy o tym rozmyślam to jest dla mnie nie do przejścia.

 

Bardzo ciekawym aspektem jest również tłumaczenie sobie bezczelnych zachowań fazami księżyca czy jeśli mój znak zodiaku jest nieprawidłowy to - pozamiatana relacja.

 

Generalnie to książkę by można napisać o tych zachowaniach i cechach.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Ja nie wiem skąd się to bierze ale to jest tak zjebane... Ja dzisiaj usłyszałam milion rad jak żyć zaczynając od wieszania skarpetek na kaloryferze, a kończąc na tym co będę robić za 5 lat. 

W ogóle wiem już wszystko, gdzie iść na randkę co mogę, a czego nie mogę, jak zorganizować sobie czas, jak zainwestować kasę, a jak nie, co mam jutro ubrać bo zimno i jeszcze ciasto dostałam bo jutro jak będę pić kawę to będę mieć. W ogóle najlepsza margaryna do wypieków to ta z MURZYNKIEM inaczej Ci nie wyjdzie. 

Jak mnie to wkurwia. ????

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a mnie się jeszcze przypomniało... rozmowy miłosne z koleżankami :

" myślisz, że mu się podobam?" 

irritated.gif

i jeszcze:

" nie wiem w co się ubrać" - fakt, czasem sobie mówię to w myślach, może czasem też siena głos wypsnie, ale zaraz po tym jestem w stanie coś dobrać i nie robię z tego tragedii stulecia. ;) 

 

" no i widzisz? Wiedziałam, że tak będzie!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.