Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Still

Ślepnąć od świateł. Serial.

Recommended Posts

Jeszcze raz obejrzałem serial, moim zdaniem Dario to alter Ego Kubusia, coś na podobnej zasadzie jak w ''Fight Club'' w dodatku w ostatniej scenie Bóg wysłuchuje Kubusia, który w jednym z odcinków modlił się o deszcz, który zmiecie wszystko, w ostatniej scenie przed lotniskiem zaczyna padać :) .

Właśnie obejrzałem, nie ukrywam wessałem cały sezon w dwa dni.

Dario jako alter ego Kubusia myślę, że to totalna nadinterpretacja. Kubuś stara się być czysty w swojej nieczystości i spotkał na swej drodze kogoś, kto łamie wszystkie jego zasady. Dario jest nachalnym rozrabiaką wyjętym kompletnie spod jakiejkolwiek kontroli czyli wszystkim tym, czym Kubuś stara się nie być. Nie może być jego wyobrażeniem, jest zbyt dużo interakcji Daria z światem realnym.

W dniu 4.12.2018 o 11:39, Still napisał:

Mnie rozjebala scena z wyjebaniem psa :D

hYHY.

Ciapuś też tak skończył ^^

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.