Skocz do zawartości

"Bezlitosne kobiety" - portal.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moje poszukiwania związane z innym tematem, zaprowadziły mnie na manowce Internetu, a mianowicie portal "Bezlitosne kobiety".

bezlitosne.pl

 

Przykłady jakże znakomitej twórczości obecnej na tymże portalu:

Co kobiety słyszą od mężczyzn chcących z nimi zerwać:

https://bezlitosne.pl/wpisy/12-klamstw-ktore-mowia-mezczyzni-gdy-chca-z-nami-zerwac/768/8

 

I perełka, przykład artykułu "z życia wziętego": Wyznanie: "Polscy mężczyźni to dno. Brudne śmierdzące lenie z wielkimi oczekiwaniami"

https://bezlitosne.pl/wpisy/wyznanie-polscy-mezczyzni-to-dno-brudne-smierdzace-lenie-z-wielkimi-oczekiwaniami/5896/1

 

Zastanawiałem się czy w ogóle reklamować tutaj te jakże reprezentatywne dziennikarstwo, ale potem dostrzegłem że ten "portal" ma ponad 400tys "like" na FB. Co cieszy się takim sukcesem? Może listy czytelniczek, a szczególnie " Regularnie kradnę i czuję się z tym dobrze." https://bezlitosne.pl/wpisy/regularnie-kradne-i-czuje-sie-z-tym-dobrze/3508/1

 

 

Tymczasem, wewnątrz można znaleźć takie wspaniałe teksty jak:

Cytat

Kiedy On mówi „Nadal chcę z tobą być, ale potrzebuję przerwy“, to ma na myśli „Chcę się rozejrzeć, czy nie ma lepszych od ciebie, ale ty jesteś moim planem B, gdybym nikogo nie znalazł“

Cytat

Nie wierzę w to, że robię coś złego. Nie okradam ludzi, nie kradnę też jedzenia. Nie jestem jakąś psychiczną kleptomanką. Biorę po prostu to, co mi się podoba, a na co mnie nie stać. Te sklepy i tak mają dużo wszystkiego i sprzedają wszystko 10 razy drożej. Przecież te dzieci z trzeciego świata, które to wszystko szyją są tak naprawdę okradane przez te sklepy. Poza tym sklepy mają ubezpieczenia i tak naprawdę nic nie tracą. 

Podkreślenie moje. Czyż nie jest to idealne zobrazowanie wszystkiego co zawarte jest w historiach ze Świeżakowni? Usprawiedliwienie, ustami kobiety. Tak wygląda podział majątku według kobiety - może cytaty "z ust kobiet" dadzą do myślenia następnemu Bratu, który zapuka o pomoc?

Wszystkie teksty które rzekomo kobiety słyszą przy rozstaniach, można usłyszeć i w naszych wątkach, z ust kobiet.

Cytat

 

Co mówi:
„Powinniśmy się spotykać z innymi ludźmi“
Co ma na myśli: 

„Sypiam z inną/innym i właśnie cię o tym informuję“.

 

Cytat

Naprawdę wolę być singielką niż utrudniać sobie życie z takimi leniami. A im większa niedorajda tym większe ma wymagania, zauważyłyście?

Wojna płci, polaryzacja, w nowej odsłonie. Nie widać wygranych, tak naprawdę przegrywamy wszyscy.

 

PS: Zwróćcie uwagę że układ portalu jest tak zrobiony, by jak najwięcej zarobić na reklamach. Dodatkowo jest sklep z książką, chociaż nazwiska autorek są głęboko ukryte.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest dokładnie to co myślą o mężczyznach kobiety.

Myślę, że to kopalnia wiedzy, np.:

Co mówi:
„Powinniśmy się spotykać z innymi ludźmi“

Co ma na myśli: 
„Sypiam z inną i właśnie cię o tym informuję“

To przecież typowo babskie jest. Facet tak nie mówi, ja przynajmniej takich nie znam. Może ci metroseksualni albo alfa-wyjadacze, którzy mają co tydzień inną laskę, ale czegoś równie niezrozumiałego i nielogicznego zwykły facet by nie wymyślił choćby się do Tybetu udał.

Także korzystać bracia, same się przyznają jakich "konstrukcji" językowych używają.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie! Takie portale to zbawienie dla nas. Nie wiecie czemu? Otóż już tłumaczę :)

Poznajemy pannę i dostajemy od niej fejsbuka lub numer telefonu. Prawie każda laska ma teraz fejsbuka a jakie lepsze miejsce jest żeby rozsiewać takie perły objawione kołczingowe typu "oczami mężczyzny" jak fejsbuk? Żadne :). Przecież każdy na fejsbuniu musi te mądrości znać :). Wchodzimy, obczajamy panny profil i jak pojawiają się tam takie cytaty lub odnośniki to ewakuacja i po problemie :)

Edytowane przez Tomko
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://bezlitosne.pl/wpisy/dorota-wellman-byla-ofiara-molestowania-seksualnego-zdradza-kobietom-co-robic-w-tej-sytuacji/5899

Na tym forum związki są na pierwszym miejscu,nie ma duchowości,rozwoju osobistego za to gównotematy i narzekanie.

Nie dziwie się ze tym paniom nie układa się w związkach skoro całą uwagę na nie poświęcają przynajmniej podświadomie.

 

Poza tym one śmieją się,krytykują pizdeuszy nie nas.

 

EDIT:U mnie 39znajomych lubi ta stronę polubiła ją nawet znajoma która zaszła w ciąże w wieku 16 lat,niech wychowa syna na bezlitosnego mężczyznę to będzie dobrze.

Edytowane przez Pieter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wrotycz napisał:

Także korzystać bracia, same się przyznają jakich "konstrukcji" językowych używają.

Dokładnie, jest to zasób wiedzy którego nie sposób nie doceniać. Przyjdzie ktoś do Świeżakowni i powie "Ona chce poznawać innych ludzi, czy ja ją ograniczam?" a tu bach, link do kobiecego portalu okraszony komentarzem "popatrz o czym naprawdę myślała".

 

16 godzin temu, LiderMen napisał:

Ciekawe kto im tą stronę napisał? Programista, czy programistka?

Nawet Autorki "zapomniały" się podpisać, to dlaczego jakiś programista ma robić sobie wstyd w CV...

16 godzin temu, Pieter napisał:

Na tym forum związki są na pierwszym miejscu

Bardzo dobry wniosek. Na forum dla kobiet, 90% treści jest o związkach i mężczyznach. Chciałbym tylko, by Autorki też rozumiały dlaczego tak jest.

Bezlitosne kobiety, zaiste, bo nikt się nad nimi nie lituje? Nikt nie pomoże wymienić koła, nikt nie pomaluje sufitu, nikt nie dokręci uszczelki w kranie... nikt nie ożeni się, i nie odejdzie zostawiając dom eks-żonie...

 

16 godzin temu, Pieter napisał:

Poza tym one śmieją się,krytykują pizdeuszy nie nas.

Większość kobiet nigdy nie słyszała o Forum. One krytykują mężczyzn en masse, wszystkich. Zresztą, cytując "Polscy mężczyźni to dno".

Nasza opinia może nie zgadzać się z ich opinią, nawet może być dokładnie przeciwna, ale to pomaga w zrozumieniu zachowań innych ludzi, jeśli wiesz co o tobie myślą.

16 godzin temu, realista napisał:

Sądzę że większość tych lajków profilu jest kupiona na ich Fb. Teraz koszt 100 like to 2-4zł na Allegro.

Jest dowód przeciw tej teorii - jaka kobieta wydałaby 8000-16000zł na like-i, jeśli na stronie nie ma jej zdjęć i nazwiska? ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie finansowym to jest biznes, i teraz są dwie opcje.

- na który dostali/ły pieniądze i wytyczne

- na którym chcą zarobić

Obie opcje implikują zdobycie jak największej widowni, jak najlepszymi metodami - reklama w mediach, także, a zwłaszcza, społecznościowych a zakup lajków to jedyna sensowna i tania, tak naprawdę opcja bo żeby sobie stworzyć mir wśród gawiedzi trzeba mnóstwo pracy i czasu a tu bach, parę złotych, i po robocie, złudzenie popularności jest. A jak jest "popularność" to znajda się i fanki, które będą klikać bo kobiety jako urodzone społeczno- emocjonalne gąbki wchłoną wszystko co jest uznane za społecznie akceptowalne. A czymże są tysiące lajków? Dowodem społecznej akceptacji. Tyle, że fałszywym, tak jak badania opinii publicznej popełniane przez media głównego nurtu i lewicowe statystyki. Nie bez powodu Goebbels, minister propagandy rzeszy powiedział, że statystyki kłamią, zwłaszcza "statystyki" zrobione przez ministerstwo propagandy. Powiedzmy sobie szczerze - prawdziwe statystyki nie kłamią, ludzie, którzy je interpretują bądź robią na zamówienie, pod konkretną tezę kłamią. Tu jest to samo.

 

 

Technicznie - silnik tej strony jest podobny do innej, z pozoru równie bezsensownej i naśladującej demotywatory (niewprawne oko zobaczy o co chodzi przy pierwszym wejściu, albo jak skasujecie ciasteczka) zrobionej przez firmę, która im robi teraz aplikacje na telefony. Używają też tych samych skryptów, i nie mam na myśli jquery, tylko wykończenie inne, bo najwyraźniej trzecia ręka brała w tym udział.

 

Symbolicznie jeszcze jedno zauważyłem. W tym ich szyldzie są dwie ręce - jedna pokazuje 'L' i jednocześnie popularny symbol miłości a druga 'I' jeszcze bardziej popularny znak tawhid symbolizujący jednego boga w Islamie, szczególnie chętnie używany przez ISIL. Ewidentnie symbolizm jest twórcom nieobcy.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.