Skocz do zawartości

Teksty i zachowania mężczyzn, których nie jestescie w stanie zdzierżyć


Rekomendowane odpowiedzi

Nasza kochana ulubiona feministka pragnęła przekazać:

(Fit Daria, Sara)

"Obsesja na punkcie seksu, nie kontrolowanie popędu i przedmiotowe traktowanie kobiet."

 

Czyli standard.

A teraz jak to czytasz fit Daria to mam u Ciebie buziaka! ?

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bronisław napisał:

To z kumplem tak miałem. Zamiast przechodzić do meritum to gadał i gadał i gadał....

Bronisławie, nie idź tą drogą. Przywołuję Cię do porządku. Ja ... jestem inna, taka insza niż wszystkie.?

 

Mimo że dużo gadam, to ze mną nie ma nudy. Mówię o rzeczach, o których żadna laska nigdy nie słyszała. O nondualizmie, o Wereszczaginie, transerfingu, o zderzaczu hadronów, cząstce higgsa, kwarkach i gluonach, reinkarnacji, o pięknej Lakshmi, medytacji, czakrach, o długich czaszkach z Peru, o antygrawitacji, o Tesli. To nic, że laska ma mnie za oszołoma. Ale słucha, bo do tej pory janusz pod wąsem mówił jej tylko jak Kustosza kupił w promocji w biedronie.

 

Czy robię to na pokaz? Nie. Ja się tym interesuję no i opowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaczenie w grupie,

pajacowanie, 

pieskowanie wokół dupy swojej Pani,

gloryfikowanie kobiet i stawianie ich ponad mężczyznami,

upijanie się ponad poprzeczkę po której włącza się tryb SAMCA ALFA (ja tu rządzę, ja jestem najmądrzejszym i w ogóle to zamknij morde bo dostaniesz)

znęcanie się zaczepianie młodszych/słabszych (25 latek do 16 latka widzę bardzo często)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) brak cierpliwości wobec innych;

2) przesadna surowość wobec ludzi;

3) hipermądrowanie się/torpedowanie zdania innych

 

Nie generalizuję! Po prostu większość facetów, których znam, często ma problem z powyższymi zachowaniami.

Wiem, że te cechy u mężczyzn są często konieczne do nabycia w celu przetrwania i by nie zostać najsłabszym ogniwem w sensie społecznym lub/i te zachowania służą do dodania dobie animuszu; wyładowania stresu. 

 

No i z racji gadziego - latanie za ładną samiczką. Ale to cecha u obu płci - latanie za atrakcyjnym osobnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Magician napisał:

Mimo że dużo gadam, to ze mną nie ma nudy.

 

8 godzin temu, Magician napisał:

Oczywiście, że nie, ale laska patrzy się na mnie jak w obrazek.

Jasne...

 

Tych zachowań nie lubię, czyli myslenia, że inni uważają mnie za zajebistego ale często patrzą z politowaniem. Ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię u facetów:

- ich niezdecydowania. Jeżeli umawiam się z kimś na konkretną datę i godzinę tzn. że nie robiłam innych planów, a facet nagle zmienia zdanie

- kiedy nie powie wprost o co mu chodzi tylko liczy na to, że się domyślę, nie potrafię się domyślać i oczekuję konkretów takich jakie daję ze swojej strony

- kiedy ciężko mu zostać choćby 5 minut dłużej, jeżeli go o to poproszę, a on nie ma poważnych powodów wyjścia

- brak profesjonalizmu kiedy załatwia się z nim interes

- brak dotrzymywania obietnic, czy danych słów

 

;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-cwaniactwa i takiego poczucia wyższości nad innymi ludźmi- tego chyba nie lubię najbardziej,

- szpanowania kasą i przekonanie, że dzięki niej można zaimponować każdej lasce i ma się ją na zawołanie,

- przesadnej zazdrości i robienia pretensji o wszystko,

- zainteresowanie tylko sobą samym, taki trochę narcyzm, mówienie tylko, albo głównie o sobie i nie słuchanie tego co druga osoba ma do powiedzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, calandra napisał:

- kiedy ciężko mu zostać choćby 5 minut dłużej, jeżeli go o to poproszę, a on nie ma poważnych powodów wyjścia

 

Ale mnie to wkurwia u lasek, "zostań jeszcze chwilkę", "chwila Cię nie zbawi" itd. odpuścisz i z 5 min zrobią się 3 godziny :) w dodatku standardowe hasło u matki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, azagoth napisał:

@calandra - scharakteryzowałaś 80% Pań ?

Charakteryzowałam przede wszystkich panów, których spotkałam i których zachowania mnie denerwują lub drażnią.

Możesz to oceniać jak Ci się podoba, ale starałam się być naprawdę szczera w tym co piszę.

 

@radeq ja wiem, że Ciebie 5 minut to zbawi, ale jeżeli facet był zdolny choćby raz zostać 5 minut dłużej to dla mnie to bardzo wiele znaczyło.

Przede wszystkim, że nie zostałam olana, że też coś dla niego moje towarzystwo znaczy.

Zawsze mnie wkurza to, że jeżeli mnie ktoś o coś poprosi, np. o zostanie dłużej to staram się, ale w drugą stronę to już nie działa.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Nasza kochana ulubiona feministka pragnęła przekazać:

Bez urazy, nic osobistego i sorry za offtop, ale co to ma być? Robisz za jej osobistego posłańca?

Z tego co kojarzę ma dłuższego bana, gdyż podobno sama chciała, a teraz prosi jednego z nas o przekazanie czegoś od siebie. Na dodatek pewnie jeszcze to czyta.

 

@Fit DariaSkoro faktycznie chciałaś bana na życzenie, to po jakiego grzyba coś takiego odstawiać? Dziecinada i brak odpowiedzialności za własne decyzje. W dodatku z pomocą jednego z nas:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand

Też jej pisałem, że niech założy nowe konto fit Daria 2.0 albo odblokuje sobie konto ale w sumie korona mi z głowy nie spadnie, także tego :P

 

Ja dodam jeszcze wkurzająca cechę Panów - cykanie. Ten kto chlejd jest nasz a ten co nie piję to jakiś co najmniej debil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.