Skocz do zawartości

Pierwsza randka - Dziwaki i Zakochane Kundle - Psychologia Uwodzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny program, który pokazuje różnicę w randkowaniu między kobietą , a mężczyzną.

Zdziwiłem się jak ta różnica jest ogromna!.

Prawdopodobnie takich mężczyzn jest 90%.

Zobaczcie jak kobiety reagują.

Panna ma 30 lat.

 

 

Tutaj dla porównania gość o znacznie wyższym SMV z w miarę normalną kobietą (sam koniec filmu):

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem program "zanim cię zobaczę". To jest dopiero festiwal żenady i piedestału. Trzech kolesi startuje i w popisach pręży się przed jakąś randomową laską, której nawet na oczy nie widzieli. Lacha jakaś nudna, podmarszczona, stleniona samotna matka - pardon, nowoczesna, silna i niezależna, a kolesie naprawdę coś ciekawego w życiu mają a płaszczą się przed mrs nobody. Jej reakcje też schematyczne (Włoch! Och!). Można się nabawić impotencji. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Nawet bym stwierdził, że większość z forumowiczów by nie dało jej rady, a nieliczni którzy by podołali, im by się nie chciało użerać z taką wredną kobietą.

Wybitnie wkurzająca kobieta. Przychodzisz do domu , a tu kolejne testy i ataki.

Ale trzeba przyznać, że jak na 30 lat trzyma się nieźle.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Rnext napisał:

samotna matka

Zauważyłem że do takich programów pchają się kobiety w różnym wieku , ale z dzieckiem. Bezdzietnych jest mało.

 

@realista Niestety, ale kobieta to mówi w ten sposób, że może to szybko w żart obrócić i wyjdzie że Ty się spinasz o jej "żart". Taka sprytna jest.

W sumie to chciałbym poznać gościa , który by ogarnął taką kobietę. Musi mieć mega umiejętności w relacjach z kobietami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PewnySiebie napisał:

W sumie to chciałbym poznać gościa , który by ogarnął taką kobietę. Musi mieć mega umiejętności w relacjach z kobietami.

Jest tyle mniej toksycznych kobiet i nie aż tak wrednych, że mężczyzna, który ma umiejętności i obycie z kobietami nie traci czasu i energii na taką, tylko robił NEXT. 

Edytowane przez realista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie one wszystkie są kurwa brzydkie :( 

 

Poszedłbym tam i powiedział. Słuchaj, najpierw zjem, a później porozmawiamy. I cały program bym w milczeniu przesiedział z mordą zapchaną pulpetem. 

 

A na koniec wziąłbym wszystkie ziemniaczki z talerza, wsadził do gęby i wypluł twierdząc, że tylko takie lubię, a ślina daje wiele dodatkowych składników odżywczych. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, realista napisał:

NEXT. 

Next, next, next, aż palec rozboli ?

 

Dziękuję wyjdę balkonem :), mało mam problemów, głód w Afryce, globalne ocieplenie, zaginiona bursztynowa komnata - wszystkie nieprawdziwe, to znajdę sobie prawdziwy tak?

Nie ma sensu, tracić czasu na takie "ktoś"...

Edytowane przez Johny_B
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Johny_B napisał:

Next, next, next, aż palec rozboli ?

Bez przesady, odsiewasz najbardziej toksyczne, żeby nie babrać się w szambie. Stosuj preselekcję. Ta ostatnia 27 latka z drugiego filmu (taka kobieca śmieszka) była już spoko do poznania i przetestowana na choćby krótką relację ;) Do dłuższego związku za stara. 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta Pani z pierwszego filmu, była suką dla tego pana ktory zachowywał się jakby wciągnął kilka krech kofeiny przed programem(ten pierwszy), natomiast ten drugi gdyby sie nie zachowywał jakby zobaczył kosmitę to ugrałby coś na spokojnie, bo była nim lekko zainteresowana.

 

Ogólnie swego czasu z Adepta dużo osób w internecie się śmiało, a ja uważam że jego rady są trafne w 80%, dzięki niemu pokonałem nieśmiałość i uprawiałem swój pierwszy seks. :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się tak czepiacie tej brunetki (zakładam, że ta z pierwszego filmu). Wygląd - kwestia gustu. Jak na to, co faceci wyczyniali to zachowała się bardzo w porządku moim zdaniem. Nawet próbowała kilka razy ratować sytuację. 

Poza tym - ubiera się w skóry, wali wódeczkę a pod wódeczkę tatarek. Kobieta (prawie) doskonała - czepiacie się na siłę ?

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko chodzi Tobie o panią z pierwszego filmu. Jest spoko, całe życie wokół takich się obracałem. Ona ciągnie ich za języki bo sama jest w desperacji, ale oni partolą wszytko. Fajnie ten typ opisuje te randki. Kto to jest? To normalna laska jest. Jakich wiele. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Cagliostro napisał:

Być może czeka mnie "randka" po kilku miesiącach przerwy. Fajne filmiki instruktażowe ;). Spokój i opanowanie plus sarkazm i jakie takie poczucie humoru... z tego wynika skutkują ;). Oczywiście jeśli nie idzie się z jakąś zołzowatą idiotką.

Jak kobieta jest na nie, można sobie żartować do .....śmierci. Ten ostatni czarny cokolwiek by nie powiedział dziewczyna by wpadła pod stół ze śmiechu, bo po prostu jej podpasował. Dobrze to rozegrał, ale i fory miał od początku. Z kolei jestem ciekaw czy jakikolwiek spec podrywu rozbroił by tę toksyczną nieuprzejmą. Gość przez całe spotkanie tłumaczyć się musiał, że nie jest wielbłądem, a na koniec pretensje, że pozwolił jej za siebie zapłacić. Rozsądnie się zachował, że ją odpuścił. Spotkanie nr 3 moim zdaniem pokazuje jak powinna wyglądać dobrze rokująca randka. Hi hi ha ha ha, drobne serdeczne uszczypliwości, bez niszczenia poczucia wartości drugiej strony (jak w przypadku żołnierza) na tę drugą to by mi się nie chciało tracić energii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta brunetka z pierwszego filmu za piękna nie jest i już dość stara, stąd ciągnięcie rozmowy na siłę z drugim gościem, po pierwszym niewypale. Co do jej zachowania, dwulicowość i chamstwo. Nabija się z tego pierwszego pytając czy nie mieszka z mamą, dominuje go i traktuje jak śmiecia. Do koleżanki tekst przed kamerami "Poczciwina w wypierdziszewa małego". Brak klasy w zachowaniu, taka śląska patologiczna Karyna z blokowiska z przerośniętym ego i 8 tatuażami.

Pierwszy mężczyzna strasznie nie ogarnięty z kobietami, nerwowy śmiech, itd. Tutaj chyba nie trzeba nic dodawać, dziwak.

Drugiego zamurowało i pokazał się jak jakiś desperat oszołomiony jej wątpliwą urodą.

 

Moim zdaniem celowo wybierają takie kontrastowe postacie na część randek na castingach. Większy show = większa oglądalność. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/5/2018 at 10:00 AM, Tomko said:

@PewnySiebie Hmm myślę, że wielu mężczyzn miało by problem z taką kobietą jak ta brunetka. Bardzo pewna siebie, zimna osobowość, zdegustowana mina. Serio, nieprzyjemna bardzo. 

Na moje oko to po prostu kobieta z mocnymi cechami dominującymi/samica alfa. Czy naturalne czy wyuczone to juz nieistotne.

Jej teksty to po prostu shit-testy tylko dużo mocniejszego kalibru niż przeciętnej kobiety i wyglądają na trochę chamskie powiedzmy. Dlatego też jak sam pisałeś, większość mężczyzn miało by z nią problem.

Zwróć uwagę, że to nie jest typowa "królowa lodu" i nie zlewa petentów tylko jednak ciągnie te randki sama w sumie, niejako im "pomagając".

Ta panna po prostu potrzebuje kolesia, który jest mocniejszy od niej psychicznie i tyle. Takich myślę może być mało.

 

Albo można rozbroić te jej szit testy np mówiąc "widzę, że chcesz mnie zdominować...poczekaj idę po smycz" lub coś w tym stylu. :P

 

No i wiadomo, kwestia taka czy by się chciało "bawić" w tą wojenkę aby ja ujarzmić...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TheFlorator napisał:

kwestia taka czy by się chciało "bawić" w tą wojenkę aby ja ujarzmić...

Do pierwszego pukanka, pozniej bym sobie odpuscil. Troche mam prze....ane. Ciagnie mnie do takich kobiet, takich z kurwikiem w oku,mowa o tej pierwszej. No ale,sporo mnie nauczyly,kochane suczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza dziewczyna z filmu nr 1 w miarę ok, ale widać, że bezpośrednia i pewna siebie dziewczyna, ale raczej w prosty, klubowy sposób. Łatwa do zagadania, aczkolwiek tylko do gadki, ironii nie sądzę, żeby kumała.

Natomiast ostatnia dziewczyna z filmu nr 2 bardzo fajna. Również pewna się siebie, ale sympatyczna, zdystansowana, gadatliwa - takich pań się szuka.

Reszty nie obejrzałem, więc nie ocenię.

Edytowane przez PanDoktur
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karhu

A to ciekawe. Mnie jakoś też ciągną kobiety (nie chodzi o kurwiki w oczach) tylko takie które są "nieszaremyszki" i które stanowią pewne wyzwanie. Niestety były to zwykle "księżniczki" które później psują mi krew i finanse.

Muszę kiedyś to przerobić w swojej głowie dlaczego akurat "takie mnie pociagają".

Chyba jednak lubię "polować" a nie mieć podane na talerzu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/5/2018 at 10:00 AM, Tomko said:

Hmm myślę, że wielu mężczyzn miało by problem z taką kobietą jak ta brunetka. Bardzo pewna siebie, zimna osobowość, zdegustowana mina. Serio, nieprzyjemna bardzo. 

Zimna i nieprzyjemna, ale bardziej tutaj pasują słowa "wredna i zgorzkniała", które to cechy wynikają z wyjebanego ego i oczekiwań, które się nie spełniają. Klasyczna "poprzeczke zawiesiła wyżej niż sama jest w stanie doskoczyć".

Poza tym w tej scenie widzimy co? Że jest zawiedziona zbyt nieprzystającym do jej wymagań kolesiem, który w dodatku nie potrafi jej konkretnie dać po łbie, to mu się stawia. 

Zdarzyło mi się spotkać kilka razy z takimi gwiazdami. I bywało tak, że jak feminizowała przy tym swoim spierdoleniu, to od razu na drzewo. A jak była tylko "silna i niezależna", to było łózko za jakiś czas. Ta poza siły to przykrywka słabości. Jak zlokalizujesz co ją "boli" to masz ją na tacy. 

 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.