Skocz do zawartości

Pierwsza randka - Dziwaki i Zakochane Kundle - Psychologia Uwodzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.12.2018 o 19:34, PewnySiebie napisał:

Ale trzeba przyznać, że jak na 30 lat trzyma się nieźle.

Przecież równa 30-stka to jeszcze młoda, atrakcyjna kobieta...

Czas mija w okolicach 35-40 przeciętnie.

Te ładniejsze mogą sobie pozwolić do 40-stki dobić, może 42.

Już tak nie demonizujmy kobiet, ponieważ tylko sami sobie je obrzydzamy.

Skoro młoda 30-stka według Ciebie jest już pomarszczoną rurą jak między 40-50, to może należy brać 17-stki by jak najdłużej mieć ładną panią??

Tylko, że takie gówniary nie mają niczego w głowie i są ledwie legalne :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, AR2DI2 said:

bywało tak, że jak feminizowała przy tym swoim spierdoleniu

Ostatni wyjazd do klubu na lap dance, była tam tancerka go-go z poglądami feministki, przynajmniej tak mówiła, kopalnia beki tak bym określił ten wieczór...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że jeszcze tego samego wieczoru jeżeli to był weekend, wylądowałbym z nią na baletach i naprawdę dobrze się bawił z nią. Specjalnie na pierwszym spotkaniu nie starałbym strzelić gola. Z wiekiem u mnie pojawiło się takie cos, że zabawa ważniejsza od wszystkiego. Chcalbym miło z nią spędzić czas, jest wygadana nudno by nie było. 

 

 

Oczywiscie to tylko gdybanie, mógłbym jej nie przypaść do gustu wizualnie ja mam SVM na poziomie minusowym. Ale wspólny język szybko bym znalazł... jestem pewien, ona naprawdę może pytać gdzie są prawdziwi faceci... i myślę, iż trochę ja demonizujecie. Dwa ktoś tu napisał że robiła kąt rozwarty, a która nie robiła. Mi przypadła do gustu, mimo iż nie mój kolor włosów. Czasem trzeba zrobić cos na świeżo, ot tak. Na randkę z takim babolem pisze się nawet na jutro.  

 

Co do LTR to myślę, iż eee ja nie szukam LTR....

 

 

A co do tancerki to jej feminizm to objaw mody chciała zabłysnąć, ale nie było czym słodka idiotka... było śmiesznie jak mówiła coś,  czego do końca nie rozumiała. 

 

Ps. Nie jestem guru podrywu ale typiary z pierwszego filmu nie ma się co bać. Ona ma tylko dupsko i cycki. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.