Skocz do zawartości

Wezwanie na Policję.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że każdy kto słucha moich audycji, dobrze wie o co chodzi. Otóż jeden z moich hejterów, w przytoczonym przeze mnie liście do mnie (oczywiście już zgłoszony w prokuraturze, ponieważ zawierał pomówienia, kłamstwa, oszczerstwa i groźby wobec mnie), wymienił w nim postać Adolfa, bez szczegółów ale wiadomo o kogo mu chodziło. 

 

W związku z tym wiadomym się staje, że skoro tenże hejter wziął z jakichś nieznanych mi względów Adolfa na celownik, to zrobi mu dokładnie to samo co zrobił i mi, wg. swojego stylu działania. Czyli cała masa donosów gdzie się tylko da, i to z własnego nazwiska - czepiania się każdego, najmniejszego szczegółu jaki znajdzie, napuszczanie każdej możliwej służby na kogoś.

 

Przeszukiwał facebook Adolfa, znalazł coś i to zgłosił. Ankę prawie doprowadził do samobójstwa, zniszczył dziewczynie życie. Podaje się za różnych ludzi, napuszcza na siebie wzajemnie hejterów (i oni napuszczają jego na nas), i tak się bawi ten nasz koleżka.

 

@Adolf wczoraj dostałeś dwa ordery a dziś wezwanie na policję ?

EDIT - Musisz poznać autora donosu, zestawić z moim meilem i założyć tej osobie sprawę. I czekać na działania prokuratury. Oczywiście chętnie pomogę jako świadek i nie zostawimy Cię samego :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek. Dzięki za wyróżnienie.?

Takie życie, raz Las Palmas, raz gnojówka.?

 

   No nic, trza życie brać na klatę, jeżeli się potwierdzi że to nasz wspólny "kolega",

trza będzie się wspólnie zastanowić co dalej, do tej pory mi zwisał, ale nie lubię gdy zaczepia mnie się personalnie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz konto na FB, którego zawartość może każdy zobaczyć? Chyba, że coś skomentowałeś, ale też trudno ustalić dane osobowe na podstawie imienia i nazwiska tylko, lub tego, co pojawia się jako profil jeśli ustawienia prywatności są tak ustawione, żeby tylko znajomi mogli Cię oglądać.  Ciekawa sprawa wogóle, bo przecież zawsze możesz powiedzieć, że konta na FB nie masz i jak wtedy udowodnią, że jest inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf

Przeczytałem i nie wierzę...

 

Zaczynam się zastanawiać, gdzie lewactwo jeszcze się posunie. No ta osoba, która to zrobiła to zwykła świnia i konfident. 

Nie to, że coś kraczę. Ale osoby tutaj na forum, czyli my wszyscy, nie ukrywam jesteśmy zagrożeni. :) Pewnie wiecie dlaczego. Dlaczego lewactwu zależy, abyśmy zniknęli. Sprawa prosta; kobiety. Kobiety są bardzo potężnym narzędziem dla władzy zaraz po pieniądzach. Obecnie nasze społeczeństwo w większości stanowią biali rycerze. Biali rycerze, są manipulowani przez samiczki. Samiczki lubią pieniądze i lubią socjal z państwa. Jak i dzięki wielu rzeczom przyczyniają się do "powstawania" co raz to nowych zniewieściałych chłopców z białą zbroją. Im bardziej brak męskości w Ojczyźnie, tym łatwiej tym krajem manipulować. Mowa o UE. A wiadomo, że tam nie ma prawicy, króluje LGBT, muslimy, i lewica. Do czego to doprowadziło zachód, właśnie widzimy.

Może to chore i wygląda na teorię spiskową, nawet nie trzeba się za bardzo wysilać, aby samemu to stwierdzić.

Więc takie forum, tacy ludzie jak my, jesteśmy po prostu niewygodni. Bo po co nakierowywać mężczyzn na właściwy tor? Zobaczcie jak i dlaczego muslimy wszystko dominują? (prócz małego skrawka eurpy ;) ) U nich nie ma i nie będzie zniewieściały chłopców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wiadomosc dla milosnikow FB.

Zlikwidowanie konta na FB trwa 3 miesiace.

Zawiesic mozna od reki.

Jak chce sie zlikwidowac konto to trzeba naklikac sie a potem prze 3 miesiace nie mozna nawet sprawdzic czy konto juz jest zlikwidowane bo po "zagladnieciu" 3 miesiace startuja od nowa.

Pozdrawiam. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie się robi.

Z moich skromnych doświadczeń, to zależy na jakiego pracownika na służbie narodu trafisz,i tak go traktuj.

Jak normalny to pewnie się uśmiejecie napisze notatkę i po sprawie,jak debil to... że możecie porozmawiać przy Twoim adwokacie, bo nie kumasz o co im chodzi, to studzi zapędy karierowiczów i mundurowych z małymi fjutkami i wielkim ego.

Polecam zapamiętać/zapisać kilka cytatów napisanych przez "eskimosów"napisanych na potwierdzenie tego co napisałeś.

No i wolność słowa wg konstytucjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może premia we firmie, taka świąteczna?

I zapomnieli zadzwonić bo nie masz telefonu?

 

Kartki na mięso żucili?

 

Kumple się stęsknili.

 

NO Padre,  zdejmować bambosze i w kamasze po kaszę.

 

Chleb  z brzeszczotem i cebulą do tego?

 

.....a tak serio...... to mogą Ci skoczyć...

 

Powodzenia.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Normalny napisał:

A skąd ktoś wie, że @Adolf stąd to jakiś np. Jan Kowalski na FB?

Druga sprawa - coś wkleiłeś na FB, coś skomentowałeś?

(nie odpowiadaj jeśli nie można dla tzw. "dobra świadka")

Ktoś mógł mu haknąć kompa. Kiedyś też wstawił filmik/ zdjęcie udostępnione z fejsa chyba. Nawet mu mówili, żeby schował, ale chyba zapomniał, albo było za późno.

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Endeg napisał:

Wczoraj wieczorem był w niezłej formie, bo gadałem z nim pa tieliefonu.

Ale przez szybę, to niewyraźnie widać :P 

 

 

@Adolf dostałeś pismo w charakterze świadka, więc nie przejmuj się zbytnio, mnie też kiedyś ścigała dochodzeniówka, ale nie dościgła, bo temat wyparował, i sam do dziś nie wiem o co chodzi, oni maja tam potworny burdel, 5 lat temu dostałem mandat, potem zapomniałem go opłacić, a niedawno mi się przypomniało że taki mandat był, teraz to już po ptakach, bo mandat stracił ważność.

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2018 o 16:48, AR2DI2 napisał:

Masz w charakterze świadka, nie podejrzaneo, wiec po co sie martwisz.

 

Teoretycznie tak, tylko, że w praktyce jako oskarżony/podejrzany składasz wyjaśnienia i możesz ściemniać a jako świadek możesz co najwyżej odmówić zeznań bo się boisz czy coś.

I lepiej żebyś to dobrze uzasadnił bo się dojebią.

A ze świadkowania do bycia oskarżonym niedaleko.

 

Właśnie dlatego dobrze mieć żółte papiery z wbitymi "skłonnościami do konfabulacji". Tego nie przebiją.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2018 o 15:13, Adolf napisał:

Art. 254. § 1. Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

    41913187_2358421047718542_4435599652145856512_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=fc5eb0b935b4096f5c5ff2bf9d6002ab&oe=5CB2286D

 

    Jakaś organizacja czy fundacja do walki z mową nienawiści doniosła na mnie do prokuratury za udostępnienie powyższej grafiki na pejsie.

Dzisiaj byłem przesłuchiwany na Policji w tej sprawie, w charakterze świadka. Policjant uprzejmy, pytania czy ta ja udostępniłem, czy mam poglądy prawicowe, anty semickie, czy sam stworzyłem tą grafikę. Zostałem poinformowany że sprawa wraca do prokuratora w Gdańsku który został wyznaczony do prowadzenia tylko takich spraw, i on zadecyduje czy do umorzenia, czy zarzuty dla mnie.

 

    Pomimo tego że wiem że sprawa na 95% pójdzie do umorzenia, odczuwam dyskomfort i obawę. Przed czym, zapytacie. Bo kurwa nie żyję w wolnym kraju, teraz usuwam te gówna ze swojego pejsa bo nie chcę mieć kłopotów, zamknęli mi mordę i tyle! 

 

Ps. Do moderacji, jeżeli uważacie że ta grafika nie powinna tu być, to proszę o  usunięcie, zaznaczam że udostępniłem tylkodo celów poglądowych,  związanych z tym tematem.

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holokaustu dokonano rękami Żydów i przy czynnym ich udziale, to prawda, ale przy bezpośrednim zagrożeniu ich życia i bezpośrednim przymusie Niemców. Trzeba o tym pamiętać. Bez tej uwagi treść pod obrazkiem uważam za co najmniej niepełną, a faktycznie wprowadzającą w błąd.

 

Istnieli oczywiście kolaboranci żydowscy - agenci gestapo, szmalcownicy, część Judenratow i policji żydowskiej, ale w porównaniu z masą zabitych było ich niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adolf napisał:

sprawa wraca do prokuratora w Gdańsku który został wyznaczony do prowadzenia tylko takich spraw

To jest naprawdę katastrofalna wiadomość. Wracają "sądy gumowych pieczątek", gdzie liczy się liczba wydanych wyroków a nie merytoryczność sprawy. Trzymam kciuki aby umorzyli, i skończyło się na zastraszaniu wezwaniami.

32 minuty temu, Adolf napisał:

Bo kurwa nie żyję w wolnym kraju

Część pochodna zapłaty za ustawę o IPN? Zadośćuczynienie?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.