Skocz do zawartości

Wezwanie na Policję.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A sami nie widzą w jakiej komunie żyjemy.

Ale to właśnie ta komuna, a przynajmniej jej przestarzałe metody represji, zostawiają nam dość przestrzeni i luzu na wolność.

Ktoś to opisał jak system blokowy, z parametrami "luz" i "opóźnienie".

Dziś powiesz na ulicy "Donald jest głupi", usłyszy to policjant (albo ktoś od Sorosa), i może uznać że mówisz o kreskówce - to właśnie jest "luz", pole interpretacyjne dość szeroko jeszcze otwarte.

Ponadto, jak powiesz "Donald ukradł kasę z OFE", to dostaniesz wezwanie na za tydzień na policję - i w tym czasie możesz opracować strategię uniku, zebrać dowody, albo możesz też pojechać na Kajmany - to jest "opóźnienie", bo system represji sądowo/prawnej zazwyczaj działa z dużym opóźnieniem (pomijam prewencję, oni walą od razu).

 

Różnica jakościowa w systemie SCS chińskim jest taka, że luz i opóźnienie są zerowe. Dosłownie. Maszyna interpretuje, maszyna natychmiastowo karze. Oczywiście, masz szanse się odwołać... jeśli udowodnisz jak dobrym człowiekiem (członkiem) partii jesteś. Na przykład kablując na sąsiada, który drukuje po nocach "bibułę" poza zasięgiem czujnych obiektywów kamer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kryss napisał:

Adolf w razie dalszych problemów daj znać,mam troche materiału który może być użyteczny do obrony. oczywiście autorstwa żydów z tamtego czasu.

   Dzięki @kryss, mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby. Jestem obcykany w temacie ale nie mam gadanego, ale będę pamiętał.

Obawiam się czego innego, sądzę że są tworzone listy ludzi myślących inaczej. I jeżeli eskimosi będą przejmowali polin, to będzie druga Piaśnica czy Palmiry.

Współpracujących w Polsce z eskimosami jest wystarczająco dużo. Normalnie jak przed 39.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał:

   Dzięki @kryss, mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby. Jestem obcykany w temacie ale nie mam gadanego, ale będę pamiętał.

Obawiam się czego innego, sądzę że są tworzone listy ludzi myślących inaczej. I jeżeli eskimosi będą przejmowali polin, to będzie druga Piaśnica czy Palmiry.

Współpracujących w Polsce z eskimosami jest wystarczająco dużo. Normalnie jak przed 39.

 

Stare metody w nowych czasach...."ciemno wszędzie głucho wszędzie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest prosta. Każdy kto się wyróżnia czymś na forum, jest czujnie obserwowany przez hejterów - i cokolwiek napisze, składają na niego donosy gdzie się da.

 

Tą taktyką wyeliminowali już niejednego człowieka z forum, chełpiąc się później że ludzie stąd sami odchodzą przeze mnie. Trzeba uważać i to mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 13.12.2018 o 12:59, Adolf napisał:

sprawa wraca do prokuratora w Gdańsku który został wyznaczony do prowadzenia tylko takich spraw

Okazuje się że wyprzedziłeś szereg :) Po ostatnich wydarzeniach w Gdańsku, o "internetowych szwadronach prokuratorskich" mówi się już otwarcie:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-oddelegowal-105-prokuratorow-do-scigania-polakow-za-co-pisza-w-internecie

 

... tu miał być komentarz, ale zawierał treści politycznie wrażliwe, oraz dane osób pełniących stanowiska publiczne, w połączeniu z wyrazami powszechnie uważanymi za obelżywe; a także odwołania do zakazanych ideologii nazizmu i komunizmu. Wykryto też zakazany zwrot "jest idiotą", użyty w sposób sugerujący zdradę tajemnicy państwowej. Komentarz został więc usunięty ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej nie mogę powiedzieć, historia zatacza koło...

Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie - powiedzenie (maksyma) z okresu PRL, przypisywane prokuratorowi ery stalinowskiej w ZSRR, Andriejowi Wyszyńskiemu[1]. Powiedzenie to zostało nazwane jednym "z najbardziej społecznie popularnych, przygnębiających i oddających powszechną bezbronność wobec niesprawiedliwego sądu powiedzonek charakteryzujących wymiar sprawiedliwości we wszystkich krajach rządzonych przez komunistów."[2]

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.