Skocz do zawartości

Po co Wam konto na Facebook?


Maliniak

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Perun82 napisał:

Masz, tylko nieaktywne. Nie pamiętam który Brat o tym pisał. Podziękujmy naszym znajomym, którzy mają biegunkę fotograficzną i przy okazji oznaczają wszystkich, którzy są na zdjęciach.

 

Święta prawda.

Są znajomi i „znajomi". Niektórym głąbom w głowie się nie mieści, żeby spytać osoby na zdjęciu, czy może to zdjęcie opublikować na Facebooku. Tak ze zwykłej grzeczności. Nieważne jak kto wyszedł, może ktoś sobie nie życzy, ważne że wrzuci na fejsa i będą lajki.  I jeszcze Cię baran/koza oznaczy z imienia i nazwiska. No ręce opadają!

 

Kiedyś miałem konto na fejsie, potem je usunąłem i po jakimś czasie założyłem fejkowe tylko po to, żeby przeglądać interesujące mnie grupy.  Tamto konto również usunąłem bo poziom merytoryczny niektórych wypowiedzi był żenujący. Irytowało mnie to.

Na chwilę obecną nie mam tam konta (oficjalnie; patrz wpis kolegi Perun82), bo po prostu informacje, które stamtąd czerpałem mogę znaleźć w innych miejscach korzystając z bardziej wartościowych źródeł.

 

Z kont, które mam aktualnie to: 3 w banku, kilka na forach branżowych/tematycznych i tutaj. Mi do szczęścia wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.