Skocz do zawartości

Młodzi, oglądajcie i uczcie się jak wygląda prawdziwe życie, a nie bajeczki z telewizji!


Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie - dobry chłopak poświęca się rodzinie, znudzona mężatka zostawia córkę i idzie w tango z bandytą - narkomanem. Teraz już nie wytrzymuje katowania i bicia, dobry chłopak przyjmuje żonę (nie mają rozwodu) pod dach.

 

Biedna kobieta prosi o pomoc i współczucia, bo przecież wina ZAWSZE leży po obu stronach...

 

Dobry chłopak, czy człowiek bez godności osobistej z zerową samooceną, że przyjmuje pod dach kobietę, która go zdradziła i upokorzyła?

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 9
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Dobry chłopak, czy człowiek bez godności osobistej z zerową samooceną, że przyjmuje pod dach kobietę, która go zdradziła i upokorzyła?

Za dobrych czasów polerowanie swojej okazałej zbroi pewnie bym ocenił męża jak honorowe i oznaka prawdziwego mężczyzny.  Na szczęście zbroja okazała się dziurawa i życie mnie dosięgło. Dzisiaj bez dwóch zdań dla mnie ten człowiek powinien dostać nagrodę antysamiec 2019.. Samica myślała, ze pokorne ciele ssie dwóch facet..popieprzyły mi się cytaty. 

 

Dać na sciane hańby, albo stworzyć specjalny dział gdzie będą wszystkie zebrane przez braci materiały - oczywiście bez komentarza. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam 100 zł, że była, obecna żonka, poszła do łóżka z mezulkiem w tą samą noc, w ramach rekompensaty i podziękowań za dobre serducho.... 

A na koniec powiedziała, nie ważne kto zrobił, ważne kto wychowa. Mój ty, prawdziwy mężczyzno! 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu, żeby odczuwać cokolwiek wobec bohatera filmu. 
Każdy jest kowalem swojego losu i ustala zasady gry - słabi zawsze są prędzej czy później eliminowani lub eksploatowani na różnych polach i to się nigdy nie zmieni.
Przede wszystkim do cholery ludzie nie potrafią wymagać od innych tego czego wymagają od siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Agnieszka dlaczego odeszłaś od swojego męża?

- Noo nie układało się między nami."

 

Nie no wspaniała kobieta, postanowiła dać mężowi drugą szansę, oby tym razem niczego nie zepsuł.

Można powiedzieć że jest człowiekiem wielkiego serca i gołębiego rozumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen

 

Samo nie układało się, to jeszcze nic, ale potem, że wkradła się monotonia i że poczuła odskocznie kiedy facet kwiatki dawał, prezenty, to po prostu ciężko było mi powstrzymać napady śmiechu. Ciekaw jestem czy odczuła odskocznię kiedy dostawała ciosy ;) 

Edytowane przez vand
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij z tym, że zostawiła męża bo nie wiedział jakich jej emocji trzeba. Ale co ona ma we łbie, by tak narażać swoje dzieci? Nawet gdy była tłuczona w ciąży, z drugim dzieckiem, nic z tym nie zrobiła. A wszystkie decyzje podejmowała dla obietnicy własnej egoistycznej przyjemności, nie zważając na rodzinę a przede wszystkim na własne dzieci.

 

Ciekawi mnie kwestia byłego męża - ona próbowała go wrobić w ojcostwo? Bo przecież po porodzie wystarczy powiedzieć kto spłodził... nawet to jej jakimś cudem umknęło.

 

Tyle zła narobiła, wraca i "pomóż, jestem biedna kobietka, ofiara, nic ode mnie nie zależy... tak jakoś wyszło.... nie wiem czemu. A teraz daj pieniądze, daj żłobek, daj ochronę, daj lokum, daj pracę, potrzebuję tego i tego na jutro".

 

Myślę, że jej mąż nic cennego nie stracił gdy odeszła. Jak go tam oceniają możliwe, że jeszcze jest atrakcyjny więc może ma szanse znaleźć wartościową kobietę, może już nauczył się "jak to działa" i skorzysta z życia jak na Samca przystało. Mam nadzieję, że zapewnił jej schronienie ponieważ jest matką jego starszej córki i tylko dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FranciscoFranco napisał:

Przede wszystkim do cholery ludzie nie potrafią wymagać od innych tego czego wymagają od siebie.

Raczej na odwrót:

 

Ludzie nie potrafią wymagać od siebie tego czego wymagają od innych.

 

Szkoda gościa, ma miękkie serce to musi jeszcze bardziej utwardzić dupsko.

 

A pańcia jeszcze nie raz go wykorzysta, a przy najbliższej okazji znowu go zdradzi. :unsure:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamel mi się od razu nasuwa. Dramat : /

 

"(...)Rządzi pierwotny instynkt, żyjemy w dziczy 
Z dawania dupy zrobiono środek płatniczy 
Siostro podziękuj feministom i feministkom 
za to, że nie jesteś z mężczyzną tylko z pizdą 
Goście stracili jaja, honor, kobiety poczucie wstydu 
Życie bez zobowiązań, bez zasad, życie dla wygód 
Wirtualny seks, wirtualny przyjaciel 
A szczęśliwe rodziny tylko w reklamach na Polsacie 
Droga życia, nie dość, że stromo to jeszcze ślisko 
Miał rację Włodi - Armageddon jest blisko..(...)"

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się gdzie była ta sławna i nieomylna kobieca intuicja.

Idę o zakład, że ona oczywiście nie ma po tym wszystkich żadnego szacunku do "męża" i od teraz będzie miał dużo gorzej. Typowy tampon emocjonalny, który tłumaczył zonie jak racjonalnemu człowiekowi, że tak się nie robi, że nie powinna tak robić. 3 lata była z bad boyem i nic nie dotarło, dopiero trzeba było dostać bardzo porządnie po głowie. Na dodatek beta provider. Żal mi tego faceta, to jest straszne jaki sobie sami mężczyźni gotują los.

"Człowiek popełnił błąd" Pani Agnieszko, człowiek to ma rozum i godność.

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja nie do pomyślenia - wracała do tyrana bo ma dobre secre, chociaż traktował ją jak odpad. Szkoda, że to dobre serce nie uaktywniło się wobec swojego męża. Nie do pomyślenia w odwrotnej sytuacji. Udaje teraz wielce poszkodowaną i pewnie wzbudza litość wśród najbliższych. Oczywiście jak to w rzeczywistości bywa zostanie z tego względu wybielona, a zdrada zostanie jej zapomniana. Jeśli przypisywać dobre serce to tylko facetowi, ale jak to mówi przysłowie - ,,Jak masz miękkie serce, to obyś dupy nie miał szklanej". Kobiecie przyznano 400 zł alimentów z tym, że w którymś z miesięcy zapłaciła 300 zł z faktu braku pracy. Po raz drugi sytuacja wątpliwa w odwrotnej sytuacji.

Edytowane przez rejdi
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz dnia:

 

Cytat
Ludzie co jest z Wami? Wina w związku leży po dwóch stronach, nie znacie jej ani jej męża, nie wiecie jaka między nimi jest sytuacja. Kobieta widocznie było niedowartościowana, dlatego znalazła sobie w jej mniemaniu osobę, która ją dowartościowała, że jest atrakcyjną kobietą, widocznie jej mąż jej tego nie zapewniał, a ona nie potrafiła o tym rozmawiać. Teraz jest z tyranem co nie poprawiło jej sytuacji. Pamiętajcie, że tyran szuka ofiary, czyli kobiety nieszczęśliwej i zakompleksionej o niskich wartościach.... Dlatego kobieta nie zna swoich wartości i ciężko było jej wyrwać się z tego związku, bo uważa, że jest zbyt słaba by sobie poradzić. Każda z nas ma inną przeszłość, charakter i osobowość- o to kieruje naszymi myślami i decyzjami.

 

  • Dzięki 1
  • Haha 12
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.