Skocz do zawartości

Młodzi, oglądajcie i uczcie się jak wygląda prawdziwe życie, a nie bajeczki z telewizji!


Rekomendowane odpowiedzi

Prośba rzucona na wiatr....przecież młodzi wiedzą lepiej, a ich ukochane są wyjątkowe, nie to co inne głupie baby, oni mają szczęście, wiedzą lepiej.

Więc taki apel, przywoływanie przykładów nic nie daje, każdy musi przejść swoją szkołę i być doświadczonym przez życie.

Ale niestety, dzisiejsza młodzież - 20 latkowie są słabi psychicznie i mało kto podnosi się z takiej lekcji.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem, że na tym filmie opuszczony mąż cały czas stał poza kadrem z lewej strony i spokojnie, bez żadnego komentarza, słuchał wynurzeń swojej "żony"??

 

Baba mu się puściła z łobuzem, przyprawiła rogi, a ten nic? Panowie, co się z nami dzieje????

 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, SzejkNaftowy said:

Ciekawi mnie kwestia byłego męża - ona próbowała go wrobić w ojcostwo? Bo przecież po porodzie wystarczy powiedzieć kto spłodził... nawet to jej jakimś cudem umknęło.

Gach się wyparł (nie uznał dziecka) więc automagicznie zostało potomkiem męża. Jego (męża) wina. Teraz za to zapłaci.

Powinni puścić ciąg dalszy jak ten biedak (mąż) musi teraz płacić na nie swoje dziecko, jak to "biedaczka" (żona) mu przyprawia rogi i "proporcjonalna" eskalacja tej akcji. Tak żeby mu w pięty poszło i żeby ludzie (widzowie) zobaczyli wreszcie jakie to jest chore. Paradoksalnie im gorzej tym lepiej, tym więcej ludzi zobaczy prawdziwą twarz feminizmu.

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, PatZz napisał:

No dobra czyli co lepiej nie wchodzić w zwiazki bo kazdej sie może znudzić.

 

Nie da rady dawac emocji przez cale życie.

Ech z każdym dniem odechciewa mi sie ? 

Zmień słowo "może" na stwierdzenie "zawsze znudzisz".

Związek jest chwilowy i miej to z tyłu głowy. Kończy się zakochanie u kobiet, kończy się jej "miłość".

"...i o co Ci jeszcze chodzi" - takie pytanie od niej też możesz otrzymać.

 

Oczywiście możesz spotkać inną niż wszystkie.

Serio ?!

Edytowane przez Pozytywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pozytywniak napisał:

Zmień słowo "może" na stwierdzenie "zawsze znudzisz".

Związek jest chwilowy i miej to z tyłu głowy. Kończy się zakochanie u kobiet, kończy się jej "miłość".

"...i o co Ci jeszcze chodzi" - takie pytanie od niej też możesz otrzymać.

 

Oczywiście możesz spotkać inną niż wszystkie.

Serio ?!

Teraz Wiem.

Jednak troche zajmuje to ułożenie w głowie ze jest inaczej niż wszyscy ci mówili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Komentarz dnia:

Marek jak śmiesz wyszydzać mądre, a co najważniejsze piękne słowa oświeconej i otwartej na krzywdę innych kobiet słuchaczki.

 

Jesteś patriarchalną świnią, ot co !!!

 

Kobieta była niedowartościowana i to jest 100% wina męża bo przecież ma zapierdalać na dwa etaty, spędzać czas z dziećmi, hołubić "ksiemżniczę" i do tego jeszcze ją dowartościowywać. Przecież to jest oczywiste bo tak w romansidłach napisali, a w romansidłach zawsze prawdę znajdziesz. 

 

I nie dość, ze ten podły mąż jej nie dowartościował, to jeszcze przyszedł ten brutal i tyran co ją zwiódł podstępem. A tak naprawdę to był patriarchalny spisek tych podłych samców, żeby nieszczęśliwa kobieta wpadła z deszczu pod rynnę.

 

I nie zapominaj, że ona ma charakter i osobowość, a te bestie w ludzkiej skórze z penisem tylko knują żeby ten charakter i osobowość tłamsić.

 

Jesteś mizogin, szowinista i prosię bo ważyłeś się oceniać głębię emocjonalną kobiety poprzez fałszujący prawdę pryzmat jej uczynków.

 

Wstyd mi za ciebie, dostaniesz bana na tydzień, żebyś na spokojnie przemyślał swoje gburowate chamstwo i brak wrażliwości.

 

Teraz wszyscy musimy się za ciebie wstydzić ?

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też chłopa żal ale on cały czas pracuje (nie tylko pracował a pracuje) na swój los. Już dawno ją miał wywalić z domu, ma dorosłe dziecko więc co za problem? Bachor nie jego, powinien od razu nie uznać dziecka, przecież wiedział, że się urodziło i wiedział, że nie jego. Teraz będzie miał problem, bo pani go puści w trąbę a on będzie płacił przez najbliższe, minimum 17 lat alimenty na dziecko i pewnie 5 lat na nią. I jak jego to nic nie nauczy to może chociaż innych...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Bracia - mamy aktualizację. Dalsza część materiału z której dowiemy się m.in., że to dzięki "tyranowi" pani Agnieszka została alkoholiczką. Dość surowo oceniliśmy jej byłego męża bo nie jest aż tak wielkim białym rycerzem - podobno powiedział jej, że ostatni raz jej pomaga i jeśli jeszcze raz zawiedzie to całkowicie się od niej odsunie. Dziwne, że pan prowadzący tak ją męczy "i co tam z mężusiem, wróciliście do siebie?". Dziwne też, że co jakiś czas nawiązuje do niektórych punktów historii mówiąc coś w stylu "zgadnij skąd o tym wiem" - czyżby sam kiedyś uczestniczył w podobnym cyrku?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Dobry chłopak, czy człowiek bez godności osobistej z zerową samooceną, że przyjmuje pod dach kobietę, która go zdradziła i upokorzyła?

 

Ciężko stwierdzić, gdyż ani go nie widać, ani nic nie mówi nawet... Równie dobrze może być silnym samcem, który bez emocji przyjął stan rzeczy.

Z drugiej strony cóż mógł zrobić? Córkę na ulicy zostawić? Zabrać tylko córkę? Stawiam, że w tej sytuacji był OJCEM a nie mężem.

 

Pierdolenia tej samicy nawet nie dosłuchałem, bo tam 5% prawdy jest zapewne nawet nie ma.

 

Dziecka szkoda.

 

Edit: drugi film mówi, że to nie jego (męża) dziecko! Brawo. Człowiek z duszą! Po prostu pomógł. Zuch.

Edytowane przez XYZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PewnySiebie napisał:

Dobry mężczyzna , a kobiety piszą, że się widocznie za mało starał i wina leży po obu stronach.

Tak bezczelnej teorii nigdy nie spotkałem.

 

Klasyka loszkologiki wzajemnych zarzutów w sporze.

K: Zrobiłeś (np. pięć albo dziesięć lat temu ?) to, to, to i tamto (w domyśle - bo taki z ciebie podły chuj....)

M; Ale ty zrobiłaś wtedy i wtedy to samo...

K; A wiesz dlaczego tak robiłam? Bo ty to, to i tamto (bo taki z ciebie podły chuj...) ?

 

Edytowane przez aceiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest i część trzecia. Tyran atakuje, namierza i wyzywa przez telefon panią Agnieszkę (możecie sobie posłuchać jakimi tekstami się zabija monotonię w związku).

 

A jeszcze tak w odniesieniu do cz. drugiej - dziwne zachowanie właściciela tego kanału. W poprzednim odcinku (link) dostał od widzów paczki przygotowane dla kogoś innego ale samowolnie uznał, że tamci ludzie nie zasługują i dał je pani Agnieszce. Ona oczywiście na pewno bardziej zasłużyła. Ludzie to zauważyli i jadą po gościu w komentarzach pod materiałem. Przykładowy komentarz (pisownia oryginalna):

Cytat

 

0:14 "paczki, paczki, dwie takie piękne torby dla Magdy i Janka..."
0:50 "w imieniu Magdy i Janka kłaniam się do samej ziemi, dziękuję"
15:35 "dwie przemiłe internautki przekazały dla Magdy i Janka pewne rzeczy...chce przekazać dla ciebie, Magda i Janek po prostu na pomoc nie zasługują...druga paczka została w samochodzie dam ci ją jutro"

Świadomie z premedytacją zostały oszukane 2 internautki, Magda i Janek zostali okradzeni. Tak to widzę.

 

A Agnieszka? Agnieszka to słyszy i przyjmuje, zamiast powiedzieć: to nie było dla mnie to było dane dla Magdy, proszę zawieźć Magdzie...

Nie mam zaufania ani jeśli chodzi o kompetencje w zakresie pomocy tym ludziom, ani w zakresie finansów.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

15:35 "dwie przemiłe internautki przekazały dla Magdy i Janka pewne rzeczy...chce przekazać dla ciebie, Magda i Janek po prostu na pomoc nie zasługują...druga paczka została w samochodzie dam ci ją jutro"

Co to ma być w ogóle? Nie wnikam kto zasłużył a kto nie, ale gdy jakieś osoby przekazują pomoc dla konkretnych ludzi to nie robi się takiego świństwa.

A ta Pani czym sobie zasłużyła? Zajebiście, zrób krzywdę swoim dzieciom i mężowi i dostań jeszcze paczki.

Z Pani nic dobrego raczej i tak już nie będzie, brak emocji uaktywni się wcześniej czy później.

Tylko dzieci jak zwykle ucierpią najmocniej.

 

PS. Na miejscu tych kobiet, zażądałbym natychmiastowego zwrotu wartości tych rzeczy.

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak czuję w kościach i po obejrzeniu jednego z filmików o bezdomnych,że Pan Jacek ma nie do końca czyste intencje i traktuję tych ludzi troche jako takie lokaty,narzędzia,wizytówki,dźwignie. Ma pewnie umiejętności(praca w korpo farmaceutycznym)i odnoszę wrażenie,że któregoś dnia się ulotni z zebranym sporym kwitem.Mechanizm podobny do degustacji czy działań baronów narkotykowych, którzy "pomagali" zwykłym ludziom,aby potem otrzymać od nich jeszcze więcej.Po drugie primo to już działa na zasadzie fundacji, a nie od dziś wiadomo, że w fundacjach można robić spory sos lub prać ten mnie legalny.

Edytowane przez Tramal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2018 o 00:02, Still napisał:

Stawiam 100 zł, że była, obecna żonka, poszła do łóżka z mezulkiem w tą samą noc, w ramach rekompensaty i podziękowań za dobre serducho.... 

A na koniec powiedziała, nie ważne kto zrobił, ważne kto wychowa. Mój ty, prawdziwy mężczyzno! 

Również obstawiam tą opcję. Rekompensata, ale też jakie emocje, wspomnienia tych dawnych wspaniałych chwil, które ich tak zbliżyły. SEX MEGA MOC.

Dnia 6.12.2018 o 01:21, wrotycz napisał:

I jeszcze dziecko, w świetle prawa jest jego. Teraz będzie płacił na bachora mimo, że nie jego bo miła pani mu pewnie nie odpuści...

No właśnie, czy jego? Obecnie jeszcze nie, bo sprawa dotycząca zrzeczenia się ojcostwa w toku, raczej zostanie rozstrzygnięta na korzyść byłego. Ale może być ciekawy casus. Gdy brutal do końca będzie twierdził, że córeczka nie jest jego. Ciekawe czy sąd podejmie decyzję o przeprowadzeniu badań.

A tak reasumując, ta pani Agnieszka to przykład typowej kobiety, która nie doceni tego co ma, musi przeżywać ciągłe mocne emocje, bo gdy ich nie ma to jest tak jak sama to określiła "monotonność". Duża część pań, szczególnie tych młodych w swoim życiu zachowuje się jak była przez cały rok na okrągło w permanentnej rui. W pędzie do ciągłego nadstawiania się Alfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.