Skocz do zawartości

Seks z facetem bi.


Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Heresy said:

Tylko jest różnica, między człowiekiem biseksualnym a homoseksualnym. 

No jasne. Homoseksualista będący w tzw "białym" związku z kobietą ( przeważnie jest to umowa aby robić szopke przed rodziną i znajomymi, że nei ejst pedałem, albo po prostu oszukuje kobietę, mówiąc jej że ma problemy z "tymi sprawami" ale się leczy) nie jest w ogóle zainteresowany kobietą, a wali w dupala innych facetów, i sam daje sie walić.

Zaś biseksualista, wali swoją kobietę, a "po godzinach" wali też, i daje się walić w kakao innemu typowi. Nie wspominając że mu robi lachę itp. 

 

 

5 hours ago, Heresy said:

Biseksualizm nie polega na tym, że sypia się z przedstawicielami obu płci, ale że czuje do nich erotyczny pociąg.



Nie prawda. Może się oczywiście powstrzymywać jeśli jest taka umowa, czy czuje że musi być ok wobec osoby w związku, ale finalnie i tak "popłynie". Na moje, to sobie teraz racjonalizujesz to, że Twój chłop chodzi na kakao w trakcie kiedy jest z Tobą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

oczywiście zakładając, że jesteś naprawdę laską jak tutaj deklarujesz

Haha czekaj, sprawdzę, bo może żyję w niewiedzy :D 

 

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Tylko tak się zastanawiam co Tobie daje bycie z Tyłu ;)

Ten "żart" to klasyka szowinistycznych dowcipów, przypomniał mi się więc go zacytowałam. 
Bo w ustach kobiety jest rzeczywiście bez sensu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, AR2DI2 napisał:

Zaś biseksualista, wali swoją kobietę, a "po godzinach" wali też, i daje się walić w kakao innemu typowi. Nie wspominając że mu robi lachę itp. 

A czy ja w którymkolwiek miejscu wspomniałam, że by mi to przeszkadzało? ?

27 minut temu, AR2DI2 napisał:

Może się oczywiście powstrzymywać jeśli jest taka umowa, czy czuje że musi być ok wobec osoby w związku, ale finalnie i tak "popłynie".

Nie zgadzam się z twierdzeniem, że każdy finalnie "popłynie". Chciałam zaznaczyć, że wszystko zależy od tego, co się ustali (co nie jest jednoznaczne z tym, jakie są zasady w mojej relacji). Jeśli ktoś nie potrafi zaakceptować życia w takim związku, o jakim mówiła Masza, to w niego po prostu nie wchodzi (w związek!). Ja uważam, że nieźle się dobraliśmy. Moje upodobania też do powszechnych nie należą.  

9 minut temu, Apocalypse napisał:

Bo w ustach kobiety jest rzeczywiście bez sensu :) 

Oj, ma sens... XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Heresy said:

A czy ja w którymkolwiek miejscu wspomniałam, że by mi to przeszkadzało? ?

A czy ja napisałem, że ci to przeszkadza, czy będzie przeszkadzało?

 

 

11 minutes ago, Heresy said:

 

11 minutes ago, Heresy said:

Nie zgadzam się z twierdzeniem, że każdy finalnie "popłynie". Chciałam zaznaczyć, że wszystko zależy od tego, co się ustali (co nie jest jednoznaczne z tym, jakie są zasady w mojej relacji). Jeśli ktoś nie potrafi zaakceptować życia w takim związku, o jakim mówiła Masza, to w niego po prostu nie wchodzi (w związek!). Ja uważam, że nieźle się dobraliśmy. Moje upodobania też do powszechnych nie należą.  

Nie napiszę, że ci życzę, bo to by było złośliwe, ale mogę się założyć o 2 litry dobrego łiskacza, że za jakiś czas się przekonasz. Znam kilka takich przypadków gdzie faceci deklarujący się, albo i ukrywający swoje ciagoty do męskich anusów, po cichu, albo otwarcie popłynęli w czekoladowy szał.


 

 

12 minutes ago, Heresy said:

Oj, ma sens... XD


No, jak lubisz z przypiętym fallusem stanąc z tyłu, to ma sens.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AR2DI2 napisał:

Nie napiszę, że ci życzę, bo to by było złośliwe, ale mogę się założyć o 2 litry dobrego łiskacza, że za jakiś czas się przekonasz. Znam kilka takich przypadków gdzie faceci deklarujący się, albo i ukrywający swoje ciagoty do męskich anusów, po cichu, albo otwarcie popłynęli w czekoladowy szał.

A więc 2 litry powiadasz? Przy takiej ofercie grzech nie skorzystać, skoro się deklarujesz. :D

Proszę tylko o doprecyzowanie "jakiegoś czasu" i szczegółów zakładu. 

20 minut temu, AR2DI2 napisał:

No, jak lubisz z przypiętym fallusem stanąc z tyłu, to ma sens.

Czy odpowiedź twierdząca stawia nasz zakład pod znakiem zapytania? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Heresy said:

A więc 2 litry powiadasz? Przy takiej ofercie grzech nie skorzystać, skoro się deklarujesz. :D

Proszę tylko o doprecyzowanie "jakiegoś czasu" i szczegółów zakładu. 

Powiedzmy najbliższe 3 miesiące. Kto przegrywa ten stawia. Miejsce finalizacji zakładu uzgodnimy.

 

 

2 minutes ago, Heresy said:

Czy odpowiedź twierdząca stawia nasz zakład pod znakiem zapytania? ? 

Nie jesteś facetem, więc to nie rzutuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2018 o 22:00, AR2DI2 napisał:

Powiedzmy najbliższe 3 miesiące. Kto przegrywa ten stawia. Miejsce finalizacji zakładu uzgodnimy.

Dobrze, czyli jeśli mnie zdradzi z facetem przez te 3 miesiące, to wygrywasz? Zakład stoi. 

Przez te wszystkie zakłady, to ja niedługo otworzę monopolowy. :D 

 

Jeśli dowiem się kiedyś, że jednak mnie w tym okresie 3 miesięcy zdradził, to zmienimy wynik zakładu (jeśli pierwotny będzie na moją korzyść). To sprawiedliwe, ponieważ ja też wielkiej smykałki do węszenia niewierności nie mam. 

 

Przepraszam też szczególnie Panie, jeśli poczuły się urażone czy obrzydzone, którąś z moich wypowiedzi. Co wrażliwszych panów też przepraszam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks z facetem bi. Hm.

Znam wielu gejów i ich uwielbiam.

Zawsze jak, któregoś odwiedzam w pracy to rozkładają ręce wstrzymują oddech i mówią: 

Nie wierzę, moja gwiazda mnie odwiedziła. :D

Uwielbiam też te ich: No co Ty Anka, zajebista jesteś! :D

 

Ale nie rozebrałabym się przed gejem tak samo jak nie wyobrażam sobie być z facetem, który jest bi. :)

 

Mężczyźni mają inne podejście do seksu niż kobiety i prędzej czy później w tej sferze dogadaliby się lepiej z innym mężczyzną to jeden z powodów. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.