Skocz do zawartości

Seks z facetem bi.


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 6.12.2018 o 08:49, Apocalypse napisał:

przez lata nie widziałam już tego faceta z żadną dziewczyną

Przypomniała mi się piosenka Yugoton Nosowska "Rzadko cię widuję z dziewczętami, a widuję cały czas. Wokół ciebie sami chłopcy..."

Dnia 6.12.2018 o 20:59, m4t napisał:

Raz w dupe to nie pedal, a po trzecim razie sie zeruje

I tej zasady można się z sukcesami trzymać :D

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stosunek do homo zupełnie obojętny, ot zjawisko występujące od zawsze. Większość moich znajomych mężczyzn ma albo też neutralny albo negatywny (tych więcej) stosunek do homo, ale z prywatnych obserwacji to mogę powiedzieć, że (wbrew pozorom) największymi homofobkami są właśnie kobiety.

 

Wydaje mi się, że dla kobiety fakt, że ona nie pociąga jakiegoś mężczyzny jest strasznym policzkiem (był tu temat o odrzuconych propozycjach seksu przez mężczyzn). Dlatego facet gej/bi jest jakby takim zagrożeniem jej (kobiety) fundamentalnej racji bytu na tym świecie.

Gej jest kimś kto otwarcie odrzuca pogoń za cipką, a to ciężka zbrodnia w kobietolandii...

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam nic do homoseksualistów, ale myślę, że poczułabym jakiś niesmak a nawet obrzydzenie, ale nie mogę ze 100% pewnością stwierdzić  jak rzeczywiście by było bo nigdy (raczej) nie byłam z facetem bi. :) Dużo na pewno zależałoby od tego jak silną i głęboką mielibyśmy relacje. :D U mojego chyba bym zaakceptowała, mimo wszystko, ale za dobrze  go znam i przejrzałam i wydaje mi się to kompletnie nieprawdopodobne. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Homo i inne takie jest od zawsze. Niech se to robią w ukryciu, nigdzie się nie chwaląc tym.

Publicznie ma być to potępiane.

Niech nie wchodzą w związki.

 

Brzydzę się samej siebie, że byłam z kimś, kto teraz jest sekschorągiewką - raz cipka, raz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.