Skocz do zawartości

Nie mam pojęcia co zrobić


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim z racji tego, że jest to mój pierwszy post to proszę nie wymagać odemnie zbyt wiele. W zeszłym roku mój znajomy rozszedł się z dziewczyną po 3 latach związku. Po rozstaniu z nim dalej utrzymywałem z nią kontakt i trochę ograniczyłem z tym znajomym. Jakiś miesiąc temu coś się posypało i już do mnie nie pisze bardziej z mojej winy, bo trochę zjebałem sprawę i zastanawiam się, czy odnowić znajomość, bo trochę mi szkoda, bo znamy się już 4 lata i naprawdę fajnie mi się z nią gadało, czy sobie ja odpuścić, bo chciała się mną dowartościować po rozstaniu z nim ? Możecie mi coś doradzić ? 

 

PS:,,Wiem, że zajebałem na całości i zachowałem się jak pizda, ale wcześniej nie miałem pojęcia o kobietach i po przeczytaniu Kobietopedii i Co z tymi kobietami na pewno zachowałbym się inaczej ale człowiek uczy się na błędach."?

 

Z góry dziękuję za rady?

Edytowane przez Mr.Arioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mr.Arioch napisał:

W zeszłym roku mój znajomy rozszedł się z dziewczyną po 3 latach związku. Po rozstaniu z nim dalej utrzymywałem z nią kontakt i trochę ograniczyłem z tym znajomym.

Ja nie wiem jak można być z dziewczyną swojego znajomego.

 

Znam z osiedla takie grono chłopaków co ciągle w ich grupie wymieniali się swoimi dziewczynami i jakoś tam to się kręciło, chociaż dla mnie to była jakaś patologia ??

 

Ale sam jakoś sobie tego nie wyobrażam, aby teraz jakby nigdy nic spotkać tego znajomego, nawet przypadkiem, trzymając jego była, a moją obecną partnerkę za rękę. ??

 

To już tak mało kobiet na tym świecie, że nie możesz zawiesić oka na innej? 

??

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr.Arioch napisał:

Młody szczyl ze mnie mam 20 lat?. W tamtym okresie tak była jedna i chciałem by była moja dziewczyną. 

Młody, w twoim wieku, latalem od laski do laski. Ruchale*m ile wlezie! Dziewczyna była za parę lat dopiero. 

Mówię ci. Nie idź tą droga. Na związki będzie czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Still napisał:

Nie idź tą droga. Na związki będzie czas. 

Tym bardziej gdy dziewczyna z bliskiego środowiska. Nie rób sobie wyobrażeń, że ona jest super ekstra, wyjątkowa, taka biedna, a Ty ją uratujesz. Schematy dlatego są schematami bo się powtarzają. Jeżeli nawet zrobiłeś coś słabego to relacja dwojga ludzi polega na tym, że dwoje chce tą relację (nawet koleżeńską) utrzymać. Gdy chce tylko jedna strona to relacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Still napisał:

Młody, w twoim wieku, latalem od laski do laski. Ruchale*m ile wlezie! Dziewczyna była za parę lat dopiero. 

Mówię ci. Nie idź tą droga. Na związki będzie czas. 

No, młody posłuchaj Stilla. Nie idź tą drogą. Idź drogą Stilla. Najpierw latanie od laski do laski, potem ruchanie ile wlezie, potem dziewczyna, potem ślub, potem zdrada żony i rozwód. A potem latanie z jęzorem za jakąś cyniczną cwaną starą panną by coś w końcu zamoczyć. Idź drogą Stilla. Nie bądź frajerem, bądź jak Still :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja!

1 godzinę temu, Isildur napisał:

No, młody posłuchaj Stilla. Nie idź tą drogą. Idź drogą Stilla. Najpierw latanie od laski do laski, potem ruchanie ile wlezie, potem dziewczyna, potem ślub, potem zdrada żony i rozwód. A potem latanie z jęzorem za jakąś cyniczną cwaną starą panną by coś w końcu zamoczyć. Idź drogą Stilla. Nie bądź frajerem, bądź jak Still :)

 Ta młody słuchaj sie @Isildur Idz drogą, ku przeznaczeniu :) Pamiętaj!! Musisz okazywać uczucia kobietom. One tym żyją!! Masz z nimi rozmawiać o torebeczkach, bucikach i problemach gastrycznych! :DTo podstawa, bo wiesz.... inaczej druga gałąź:( 

Nie zapomnij przyjąć cechy kobiety, wtedy bardziej je zrozumiesz;) No i rozmowa Ciebie nie zmęczy.

Aha a jak już się zorientujesz, że trafiłeś na mężatkę, którą dymasz, wpadaj na forum i podziel się dobrą nowiną :) I nie bój się, w końcu będziesz samcem Alfa! "Alfa ma wyjebane w to, że ktoś na forum płacze gdy pojawi sie w pobliżu ruchacz męzatek. On ma wyjebane - on je rucha i będzie ruchał" Bądź jak Samiec Alfa :D

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.