Skocz do zawartości

Kwintesencja aktualnego stanu rynku matrymonialnego


Rekomendowane odpowiedzi

Laska gubi ogonki w literkach, źle odmienia wyrazy (wysoki zamiast wysokiego), robi debilne powtórzenia (poszukuje/poszukuje). Błąd w na pewno (napewno napisała idiotka). Nie rozumie zasad interpunkcji zupełnie. 

 

Moje podsumowanie. Typowa przedstawicielka klasy karyn z niezwykle małym rozumkiem. Do tego narcyz, więc zaburzenie psychiczne automatycznie widoczne (pisze o sobie, że ma nieziemskie niebieskie oczy). Do tego dochodzi przerost ego. 

 

Nie dziwne, że nikogo nie może sobie znaleźć, tylko szuka nierealnych księciuniów na portalach w internecie. Debil zawsze debilem pozostanie :) 

 

I czym tu się przejmować? :) 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę wzmianki o zarobkach u takiego kandydata.

Ma posiadać prawo jazdy, czyli w domyśle zapewne własny samochód, którym po nią przyjedzie, zawiezie na studniówkę, a potem odwiezie do domu.

Dobrze, że wspomniała o tych nieziemskich oczach. Czyli masz coś więcej do zaoferowania niż własny tyłek.

Tak dziecko, odezwiesz się, już to widzę;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 lat sprawa będzie wyglądała inaczej...

Ja nie wierze, po prostu nie wierze ile kobiet w wieku 28-35 do mnie się teraz przystawia, a wiedzą że mieszkam z dziewczyną.

Jestem bardzo przeciętny 176/84, łysy i nawet nie majętny. Po prostu mam gdzie mieszkać i czym jeździć (złom).

Wymagania, od pewnego wieku maleją, co powtarzamy tu do znudzenia.

 

P.S. dla mnie 28 to już za stara, będzie :)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś 180, ostatnio było minimum 185 a teraz już 200 cm?

Te ich fantazje są coraz większe.

 

A weź napisz, że chciałbyś pannę max 65 kg i 170 cm bo więcej to gigantki które zamiast stóp, mają płetwy o rozmiarze buta 40+.

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Johny_B napisał:

Ja nie wierze, po prostu nie wierze ile kobiet w wieku 28-35 do mnie się teraz przystawia, a wiedzą że mieszkam z dziewczyną.

A do mnie zazwyczaj samotne matki i do tego zazwyczaj takie sobie wizualnie :P  Co ja na bankomat wyglądam? ;) 

56 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Czekam aż będą wpisywać, że musi być wampirem lub wilkołakiem.

Ale wiesz, takim ładnym wampirem, a nie Nosferatu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Johny_B napisał:

Za 10 lat sprawa będzie wyglądała inaczej...

Ja nie wierze, po prostu nie wierze ile kobiet w wieku 28-35 do mnie się teraz przystawia, a wiedzą że mieszkam z dziewczyną.

Jestem bardzo przeciętny 176/84, łysy i nawet nie majętny. Po prostu mam gdzie mieszkać i czym jeździć (złom).

Wymagania, od pewnego wieku maleją, co powtarzamy tu do znudzenia.

 

P.S. dla mnie 28 to już za stara, będzie :)

Mogę wiedzieć w jakim jesteś wieku? Też czekam na ten złoty okres w życiu faceta ale jeszcze go nie widzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, bo jak ona wygląda rzeczywiście ekstra, np. 11/10, to być może jej wymagania są zasadne. Co ona ma takiego w sobie, by taki facet miałby akurat być z nią, skoro na 100% kręci się wokół niego masa innych kobiet? Wystarczy by miał 2 metry, był przystojny i wysportowany, a już na pstryknięcie palca ma dostęp do 99% niezamężnych kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Laska gubi ogonki w literkach, źle odmienia wyrazy (wysoki zamiast wysokiego), robi debilne powtórzenia (poszukuje/poszukuje). Błąd w na pewno (napewno napisała idiotka). Nie rozumie zasad interpunkcji zupełnie. 

Do błędów należy jeszcze dodać formułowanie nowego zdania od słowa ,,który", przed którym powinien stać przecinek :D. Mam nadzieję, że wyniosłem dobra lekcję z redagowania zdań na forum.

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, arachill napisał:

@ZamaskowanyKarmazyn wogóle nie rozumiesz kobiet. Idź do psychologa :)

Jak już wcześniej podniosłem kwestie pisowni to i tutaj się przyczepie lekko. Zdanie zaczynamy z dużej litery i piszemy ,,w ogóle", a nie ,,wogóle". Ponadto zakańczamy zdanie kropką. Jak można w tak krótkim zdaniu popełnić tyle błędów?Nie jestem nieomylny, ale jak będę popełniać błędy to proszę o korektę. Pozdrawiam :).

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Johny_B napisał:

Ja nie wierze, po prostu nie wierze ile kobiet w wieku 28-35 do mnie się teraz przystawia, a wiedzą że mieszkam z dziewczyną.

Pytanie badawcze - z jakiego są środowiska? Praca, znajomi...?

 

1 godzinę temu, Pozytywny napisał:

A weź napisz, że chciałbyś pannę max 65 kg i 170 cm bo więcej to gigantki które zamiast stóp, mają płetwy o rozmiarze buta 40+.

Laski ze 170cm wzrostu zazwyczaj mają rozmiar te min. 40. Przy wysokim wzroście wcale nie jest to za dużo. No chyba, że laska ogólnie ma dziwne proporcje ciała. Dlatego tak bym nie demonizował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.