Skocz do zawartości

Kwintesencja aktualnego stanu rynku matrymonialnego


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BydlakŚmierdziel napisał:

Znacie w ogóle kogoś kto podołałby tym wymaganiom i nie jest wynikiem eksperymentów genetycznych?

Osobiście znam tylko jednego. 

15 minut temu, Tomko napisał:

Panna ma nieziemskie oczy i jest blondynką 11/10 i szuka partnera przez spotted. Tiaaa... 

Dlatego wątpię, ale gdyby teoretycznie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Panie,

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami moją studniówką, chciałbym ogłosić casting na moją partnerkę na ten wyjątkowy wieczór.

Jeśli nie masz wymiarów 90-60-90 nawet do mnie nie pisz. Jeśli w szpilkach jesteś przynajmniej mojego wzrostu, a mam 176 cm, nawet do mnie nie pisz. Szukam partnerki z prawem jazdy oraz własnym samochodem, aby mogła mieć przyjemność podjechania po mnie, zawiezienia mnie na studniówkę, a po niej odwieść mnie z powrotem do domu. Miło byłoby gdybyś już sama na siebie zarabiała i nie brała pieniędzy od rodziców, sama wiesz przy okazji studniówki możemy też gdzieś wyskoczyć z moimi znajomymi, oczywiście na Twój koszt. Szukam także osoby bardzo elokwętnej, mądrej i zarazem inteligentnej, interesującej się malarstwem, muzyką, literaturą, filozofią, gospodarką i sportem. Chcialłbym być przez ten cały wyjątkowy dla mnie wieczór zabawiany interesujacymi rozmowami. Wskazane jest także, abyś posiadała jakąś pasję, o której możesz rozprawiać godzinami, a reszta mojej klasy mogła piać z zachwytu.

Co oferuję w zamian: siebie, to chyba proste.

 

PS: acha, zapomniałem dodać, że mam nieziemskie oczy;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Krugerrand said:

Dobrze, że wspomniała o tych nieziemskich oczach. Czyli masz coś więcej do zaoferowania niż własny tyłek. 

A może właśnie nie. Może ona myśli, że na ładne oczy, całkiem dosłownie, wszystko załatwi.

Wysooooko się ceni.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto przykładowe opisy mężczyzny marzeń. Cytaty pochodzą z niemieckiego portalu randkowego "Sympatia" (losowo sprzed kilku minut):

1. "Facet który będzie wiedział kiedy ustąpić a kiedy nie, cierpliwy ale bez przesady, otwarty i pełen wyobraźni, obdarzony dużym poczuciem humoru. Ktoś przy kim nie będę się bała być sobą i który to zaakceptuje"

2. "Wymarzony nie istnieje; musi być wyższy ode mnie jest to wymóg kategoryczny;lojalny, szczery, bezpośredni, Ps jeśli masz mniej niż 180 cm wzrostu nie pisz, strata twojego i mojego czasu.
ps musi lubieć psy." - kobieta ma niestety 178 cm wzrostu, ale co z gościem, który ma 179 cm? Jest niekonsekwentna... przecież centymetr większy jest ;)

3. "Jeżeli zatem jesteś inteligentny ,dobrze wychowany, kulturalny i chodź trochę zabawny z poczuciem humoru i wiesz czego chcesz od życia -napisz :)
oj musisz mieć min 1.80cm wzrostu, chodzę najczęściej w szpilkach . A pion i poziom musi się zgadzać :)" - to "chodź" mnie zaniepokoiło, jednak pani ma wyższe niepełne, pewnie nie zaliczyła któregoś ustnego ;) z języka polskiego...

Żadna, absolutnie żadna z tych dziewoj w przedziale 30-40 nie napisała co ma do zaoferowania mężczyźnie... :)

Edytowane przez Cagliostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerryCzarnobylski 86 rocznik :)
 

@Ksanti Właściwie to przede wszystkim znajomi i rodzina, ale w pracy też widzę "subtelną" różnicę.

Generalnie jak tylko wspomnę, że nie jestem jeszcze po ślubie to jest jakiś taki szok.

 

Tyle tylko, że mieszkam na prowincji miasteczko 70 tyś mieszkańców - poczta pantoflowa i plotki działają bardzo mocno.

Sporo podróżuje, więc pewnie myślą że posiadam jakiś majątek :)

 

 

 

Co do wątku, tak sonie myślę, gdyby ta Panna z ogłoszenia była taka wspaniała, to nie musiałaby szukać przez internet, czy inne media, tylko znalazłaby kogoś odpowiedniego osobiście :).

Edytowane przez Johny_B
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że powtórzę się jeszcze raz - dynamika tej gry jest taka: panie czekają aż panowie podejdą i zaczną je podrywać. Ona by musiała osobiście podejść do tego czy innego i go zapytać a to jest trudne i bolesne. Strach przed odrzuceniem jest u nich silniejszy niż myślisz a do tego takich Chadów nie ma zbyt wielu i nawet jeśli jest ładna to pewnie są też ładniejsze, które już tych przystojnych z okolicy zgarnęły. Bez jej zdjęć nic takiego powiedzieć się nie da a jeśli to ona na tym obrazku u dołu to nie wygląda najgorzej, co by dowodziło, że jednak jest "wspaniała".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Brat @Qaikwow dodał w wątku o żartach obrazek, który idealnie pasuje do tego tematu.

 

comment_sgOrShCue4Pg5u7z4spMUCycLJfGj9TW

 

Zuzia ma ultra wysokie wymagania a sama reprezentuje... no właśnie nie wiadomo, czy w ogóle sobą (w sensie wyglądu nawet) sobą reprezentuje.

A propos wypłaty, to Zuzia nie jest aż taka wymagająca. 4 koła + autko jej wystarczą.

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.