Skocz do zawartości

Pierwszy raz z divą


sombrero23

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Nie wiem co myśleć. Trochę mi wstyd. Niemniej jednak nie za to że "wykorzystałem płeć przeciwną dla własnej satysfakcji seksualnej" tylko dlatego że dałem się kurwa omamić przez te wszystkie lata jaki to seks nie jest wspaniały. Gówno prawda. Oral nie był nawet w 50% tak przyjemny jak mi się wydawał, sam później seks był tylko formalnością. A ta dziunia moje kurewsko debilne zapędy zamieniła na dwie stówki dla siebie. Ja pierdolę.

 

Żeby nie było, na Roksie miała najlepsze ocenki na całe miasto. Teraz się tylko zastanawiam czy jakiegoś syfa nie dostanę, mam nadzieję że nie, kobieta była czyściutka. A z godzinki wyszło 15 minut XDDD. 

 

Skąd podjąłem taką decyzję? Cóż, studiuję na polibudzie, o fajne dziewczyny jest trudno, ja jestem głupim napalonym gówniarzem (nawet diva spytała się czy jestem pełnoletni XDDD) oraz naczytałem się na tym forum że jeśli się ma parcie na seks, to najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług profesjonalistki. Także ten, nie wytrzymałem, kilka telefonów i ciach - doszło do czego doszło. 

 

Ktoś może spytać - dlaczego nie poczekałeś do pierwszego razu z dziewczyną? Odpowiadam - od mojego ostatniego i jedynego związku nie jestem w stanie zaangażować się w jakąkolwiek relację z płcią przeciwną. Przez moją byłą przed związkiem dostałem się do friendzonu, później do pseudo "friends with benefits" dopiero na końcu się udało, ale po 4 miesiącach związku byłem już wypalony. Za bardzo zaangażowałem się emocjonalnie w tą dziewczyną, teraz jestem jaki jestem

 

Wiecie co, najgorsze jest to że ja czuję się po prostu kurwa oszukany. Nawet nie czuję się jakbym stracił prawictwo, tak jestem rozczarowany, przez te wszystkie moje wyobrażenia na temat seksu. Chyba zostanę mizoginistą. Jestem jebanym głupim betą i przegrywem.

 

Dlatego śmiało, zapraszam do obrzucenia mnie błotem. Już i tak zostałem dosłownie wyruchany

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest coś takiego jak seks mechaniczny i seks z miłości (wiem wiem, zaraz zostanę wyśmiany przez część samców :) chodzi mi o to, że jest miedzy dwojgiem ludzi chemia, ta z początków relacji)

Doświadczyłem obu i nie ma porównania. A z divą to już w ogóle tragedia, bo jeszcze strach, że jakimś hivem zarazi. Mojej pyty bym jej w życiu nie dał do japy, bez gumy też nie wjedziesz w nią. 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, sombrero23 napisał:

Szczerze? Nie wiem co myśleć. Trochę mi wstyd. Niemniej jednak nie za to że "wykorzystałem płeć przeciwną dla własnej satysfakcji seksualnej" tylko dlatego że dałem się kurwa omamić przez te wszystkie lata jaki to seks nie jest wspaniały. Gówno prawda. Oral nie był nawet w 50% tak przyjemny jak mi się wydawał, sam później seks był tylko formalnością. A ta dziunia moje kurewsko debilne zapędy zamieniła na dwie stówki dla siebie. Ja pierdolę.

Po prostu źle szukałeś. Wchodzisz na garso i wyszukujesz po dobrych opiniach. Sam znam kilka takich lasek za 150-200 zł, że nigdy w życiu takich nie rznąłeś - dowolność pozycji, jedna 164/54 atletyczna budowa ciała inna 167/50 blondyna - laski nie dają na odwal, spotkanie z nimi to jak zajebisty seks z koleżanką. Wszystko zależy gdzie idziesz. Jak do zwykłego burdelu to zostaniesz obsłużony tragicznie, wielu facetów tak trafia a potem narzeka, że diwy to jednak nie to. Inteligentniejsi bardziej zbadają temat i dojdą do trochę innych wniosków.

 

@Isildur

No to chyba ja nigdy nie kochałem, bo miałem w swoim życiu 5 panien i z żadną nie miałem tak dobrego seksu jak z jedną znajomą mi diwą - zajebiste ciało, żyleta i chętna na różne zabawy.

Z miłości to jest przytulanie się i rozmawianie na haju hormonalnym patrząc w gwiazdy a nie seks.

Edytowane przez miloszy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, sombrero23 napisał:

Teraz się tylko zastanawiam czy jakiegoś syfa nie dostanę, mam nadzieję że nie, kobieta była czyściutka. 

A to nie ma żadnego znaczenia. 

Dlatego twierdzę, że pierwszy raz tym bardziej z przypadkową divą to porażka. A te niby lepsze od partnerek to takie himalajki trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, miloszy said:

Wchodzisz na garso i wyszukujesz po dobrych opiniach. Sam znam kilka takich lasek za 150-200 zł, że nigdy w życiu takich nie rznąłeś - dowolność pozycji, jedna 164/54 atletyczna budowa ciała inna 167/50 blondyna - laski nie dają na odwal, spotkanie z nimi to jak zajebisty seks z koleżanką.

Zanmy Arch te twoje przygody za 150 - 200 zł na godzinę. Czytaj jeszcze ze zrozumieniem, bo gośc wyraźnie pisze, że prostytutka miała najlepsze oceny na całe miasto na Roksie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Zanmy Arch te twoje przygody za 150 - 200 zł na godzinę. Czytaj jeszcze ze zrozumieniem, bo gośc wyraźnie pisze, że prostytutka miała najlepsze oceny na całe miasto na Roksie. 

Gość napisał, że miała najwyższe noty na Roksie a to coś zupełnie innego dyletancie. Oceny na roksie czy odlotach nie mówią zupełnie nic jak jest naprawdę, dopiero jak znajdziesz kartotekę diwy na garso będziesz miał pewność.

Ja znam takie cichodajki u których ruchasz godzinę a nie 15 minut, a właściwie to ruchasz tak długo aż opadniesz z sił, bo albo nie patrzą na zegar, albo robią to sprytnie, bo jeszcze nie przyłapałem. A płatność po seksie z buziakiem na do widzenia.

Ale jak pisałem - wszystko zależy jaki serwis, trzeba szanować swoje 150-200 zł. Raz na starcie usłyszałem co prawda od ładnej diwy, że zbliżenie tylko raz w cenie i nie wolno dotykać w intymne miejsca - od razu wyszedłem. Jak masz doświadczenie z kobietami to pilnujesz każdej złotówki czy też każdej minuty swojego cennego czasu. Co Ty myślałeś, że mój czas jest ZA DARMO? Nie ma w życiu nic za darmo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Isildur napisał:

Bo jest coś takiego jak seks mechaniczny i seks z miłości (wiem wiem, zaraz zostanę wyśmiany przez część samców :) chodzi mi o to, że jest miedzy dwojgiem ludzi chemia, ta z początków relacji)

Doświadczyłem obu i nie ma porównania. A z divą to już w ogóle tragedia, bo jeszcze strach, że jakimś hivem zarazi. Mojej pyty bym jej w życiu nie dał do japy, bez gumy też nie wjedziesz w nią. 

 

Dokładnie!
Jestem tego samego zdania.

Moim zdaniem chodzenie na prostytutki, nie zaznawszy wcześniej sexu z kobietą, która naprawdę cię interesuje, jest nie to że złe samo w sobie, ale źle wpływa na podświadomość.

Niektórzy bracia nie rozumieją, że wbijają sobie tylko niepotrzebny nawyk do głowy pdt.: "Nie jestem godny kobiety, więc muszę jej płacić by mnie pożądała".

Pozostaje też kwestia sexu... jest on często gęsto mechaniczny i naprawdę nic dziwnego, że po wizycie u divy sex jest dla facetów nie jest czymś niezwykłym ;) 

Jeśli ktoś chce korzystać z div, to powinien chociaż raz przespać się z kobietą, dzięki swojemu urokowi osobistemu, a nie pieniędzy :) 


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sombrero23 napisał:

Już i tak zostałem dosłownie wyruchany

Curłłła panowie Bracia!

 

Dlaczego Dive mierzycie masą robotyczną?

 

TO nie linia H.Forda do obciągania tylko laska z zawodem usługowym.

 

Jak w sklepie ekspedientka ma zły humor to nagle przestajecie robić zakupy?

 

Jak klient się spodoba to i usługa z pod lady się znajdzie.....

....czary mary hokus pokus....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat śmierdzi na kilometr.

1 godzinę temu, sombrero23 napisał:

Chyba zostanę mizoginistą. Jestem jebanym głupim betą i przegrywem.

To jakaś kiepska prowokacja.

Od kiedy odpowiadamy userowi, który nie ma avatara i nawet się nie przywitał?

 

Co do opinii z roksy albo odlotów, to czy ktoś widział tam negatywne? Sądzę że nie. Bo nie na tym polega ten biznes i takich tam nie przepuszczają w przeciwieństwie do for jak ta garsoniera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Kingboss said:

To na roksie są jakieś oceny? 

Nie zaglądam na Roksę, wiec polegam na tym co napisał.

 

 

43 minutes ago, miloszy said:

Gość napisał, że miała najwyższe noty na Roksie a to coś zupełnie innego dyletancie.

Hahaaaa
Przepraszam Arch,  specjalisto od popychaniu po tysiącu innych. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opinie to tylko z garsoniery lub od zaprzyjaźnionego szwagra. ;)

Poszedłeś do divy z przeświadczeniem, że da Ci to samo co dziewczyna z "miłości". To twój błąd i miej tylko pretensje do samego siebie. Trzeba było szukać taką co oferuje GFE i miałbyś o niebo lepiej.

Pamiętaj, w tej kolejności stopniuje się seks z miłości, z kochanką i z prostytutką.

 

Swoją drogą to nieźle zaszalałeś jak koniec był po 15 minutach. Spuść z krzyża i wynocha. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miloszy napisał:

Gość napisał, że miała najwyższe noty na Roksie a to coś zupełnie innego dyletancie.

Ale już spokojnie :)

Poza tym, bracia, czy Wy nie widzicie, że tu nie został spełniony regulamin?

Bez offtopu i wypowiadać się po spełnieniu warunków przez nowego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.