Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Trailer Park Boy

Blogdlamezczyzn - coś się uchowało?

Polecane posty

Szkoda że tak się dali zastraszyć. Czytałem te wpisy, i nie było tam nic co by podpadało pod paragrafy. No chyba ze te jebane naciaganie pod "mowe nienawiści", gdzie mowa neinawiści to naukowo poparte badaniami twierdzenia, że baby mają niże iq od facetów, bo mają. 

No ale z drugiej strony rozumiem - prawnicy, wystraszyli się szantaży i niszczenia karier. 

33 minutes ago, SławomirP said:

Dzięki już sam znalazłem sorki za w sumie głupi i bezsensowny temat, ale jak już założyłem to zapytam, bo muszę. Co o tym myślicie? Jak oceniacie treść? Prawda czy nie?

P.S. Czemu mi nie działają powiadomienia na tej stronie? Kiedyś jak ktoś odpisał na mojego posta to miałem znaczek przy globusie w górnym prawym rogu a teraz nic a nic.

Napisano (edytowany)

Trailer Park Boy Musi Cie ktoś zacytować, albo wspomnieć Twój nick

Edit: Sam sie pogubiłem ,ale wiesz co mam na myśli :D

Edytowano przez Arcadio

11 minut temu, Trailer Park Boy napisał:

P.S. Czemu mi nie działają powiadomienia na tej stronie? Kiedyś jak ktoś odpisał na mojego posta to miałem znaczek przy globusie w górnym prawym rogu a teraz nic a nic.

Zaznaczaj przy zakładaniu tematu opcje : obserwuj. ;)

13 minut temu, Trailer Park Boy napisał:

Co o tym myślicie? Jak oceniacie treść? Prawda czy nie?

Treść generalnie bardzo w stronę ideologii forum.

Przede wszystkim kilka bardzo cennych wpisów jak ten, że kobieta nigdy nie kocha mężczyzny w taki sposób w jaki mężczyzna kocha kobietę, w jaki on rozumie miłość. I co gorsza, w jaki większość mężczyzn WIERZY, że ich kobieta ma takową miłość.

Tak jak napisali, miłość u mężczyzny przejawia się w poświęceniu. "Miłość" kobiety przejawia się w obecności. W tym, że po prostu jest.

Ja zrozumiawszy te prawdy przynajmniej czasowo nie mam żadnej chęci wchodzenia w związek (będzie już rok czasu a coś czuję, że może się to mocno wydłużyć).

Nie interesuje mnie relacja w której ja się poświęcam, a kobieta tylko jest, nie podnieca mnie już sama obecność kobiety, jako to, co ma mi dawać ten zapalnik do 'kochania' jej.

W tej chwili kocham najbardziej najdroższą mi pod słońcem osobę - siebie. I dla tej osoby pracuję, zarabiam, jej funduję fajne urlopy, fajne jedzenie i spełnianie marzeń.

• Like 2

1 hour ago, Arcadio said:

Musi Cie ktoś zacytować, albo wspomnieć Twój nick

Dziękuję

1 hour ago, Still said:

Zaznaczaj przy zakładaniu tematu opcje : obserwuj. ;)

Dziękuję 

1 hour ago, miloszy said:

Ja zrozumiawszy te prawdy przynajmniej czasowo nie mam żadnej chęci wchodzenia w związek

Boję się, że ja też i ślubu nie wezmę nigdy. Chociaż chciałbym mieć dzieci. I jak tu być szczęśliwym jak założyć rodzinę kiedy dla systemu jesteś nikim? Dostawcą surowców i bydlęciem pociągowym. Taki obraz mi się rysuję mojej osoby w obliczu świata po zebraniu sporej porcji takiej wiedzy.

10 minut temu, Trailer Park Boy napisał:

Boję się, że ja też i ślubu nie wezmę nigdy.

Ty się nie bój, ty dziękuj za oświecenie. Dzieci można mieć nie będąc zarejestrowanym. Czy broni ci urząd? Czy potrzebujesz przysięgać miłość przed pedofilem w kamiennym pałacu? Sam teraz bym pewnie się nie zdecydował na małżeństwo, ale kilkanaście lat temu dostęp do takich informacji był ograniczony.

Żyj i baw się. Inwestuj w siebie, bo środków i czasu zainwestowanych w inną osobę ci nikt nie zwróci, ani nie doceni.

• Like 1

Napisano (edytowany)
37 minut temu, Trailer Park Boy napisał:

Boję się, że ja też i ślubu nie wezmę nigdy.

Chyba trochę inaczej to postrzegamy, bo ja się tego nie boję, ja wręcz chcę aby tak było. Przynajmniej obecnie, może mi się kiedyś odmieni.

37 minut temu, Trailer Park Boy napisał:

I jak tu być szczęśliwym jak założyć rodzinę kiedy dla systemu jesteś nikim? 

Szczęście masz w sobie a  nie w żonie która jest aż i tylko kobietą. Kobieta nic do Ciebie nie czuje, a na pewno nie to co Ty do niej możesz czuć. Kobieta po prostu nie jest w stanie Cię kochać tak jak byś tego chciał. Możesz zrobić z tym co zechcesz, mi to nie odpowiada, dlatego nie zamierzam brać ślubu z osobnikiem który ma takie podejście do mężczyzny.

Natomiast inną sprawą jest jaki masz wiek i doświadczenia. Warto, żebyś przekonał się o tym choć trochę w praktyce, nie tylko teorii.

Ja moje zdanie na te tematy buduję nie tylko na podstawie wiedzy teoretycznej ale i praktyce która po przeanalizowaniu wiedzą forumową została dokładnie przeze mnie pojęta. Byłem w wieloletnim związku.

Jeśli Ty masz z 20-25 lat i żadnego większego związku, to nie blokuj się, spróbuj, w życiu trzeba praktykować, tak długo jak zachowasz trzeźwość.

Edytowano przez miloszy
  • Dzięki 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.