Skocz do zawartości

Slowniczek


Maliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli gdziesjest juz taki slownik to prosze skasowac ten post. Ja nie znalazlem.

Co myslicie o stworzeniu slownika skrotow i zwrotow mniej zrozumialych, a bardzo czesto uzywanych w postach.

Ja to starszej daty jestem i dodatkowo malo internetowy i czasami zeby zrozumiec to sporo musze sie "nalatac" po internecie.

Pozdrawiam,

Edytowane przez Maliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w ogóle jakiś panoszący się coraz częściej, forumowy problem, jak by to chodziło o konstrukcję promu kosmicznego albo obsługę akceleratora CERN. Niestety odbieram to jako przejaw złej woli i potrzebę naciągania zasad, żeby w jakiś sposób postawić na swoim.

To są tak proste sprawy jak defekacja a i tak ludzie nie potrafią tego udźwignąć a chcą komuś w czymkolwiek doradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext pełna zgoda, ja jak pracowałem w UK i koleżanka pracowała w korpo i też zajmowała się czymś na rynek polski i potrzebowała polskich znaków szef szukał polskiej klawiatury czyt hardware, online... Gość z IT musiał przyjechać i rozwiązać tą zagadkę. To nie jest tzw "rocket science", a ludzie na tym wysiadają, problem z podłączeniem głośników do sprzętu audio to samo.... 

 

Rozumiem tą gorycz i ją popieram, ale w życiu rożnie bywa... Może @Maliniak sam ogarnie dodanie polski programisty... Czas pokaże.

 

Gorycz goryczą, a życie życiem.

 

 

Lub pracujcie na zmianą regulaminu, Polacy są wszędzie. Może jakiś manual do w10 jak dodać polską klawiaturę? Musimy sobie pomagać. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rnext napisał:

odbieram to jako przejaw złej woli

W moim przypadku to nie jest zla wola. Laptopa kupilem w Finlandii, slabo pisze na klawiaturze w dodatku z bledami. Dlatego sie nie udzielam na forum tak bardzo jak bym chcial. Szanuje panujace tu zasady ,a chcialbym sie podzielic bardziej moim doswiadczeniem z Bracmi,ale z powodu mojej  "ulomnosci" sie ograniczam. Nie winie nikogo za to. Ja jak chodzilem do szkoly to nie slyszalem o komputerze, a pisanie na klawiaturze nigdy nie bylo dla mnie potrzebne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Braci,

Na poczatku podziekowania za stworznie slowniczka i uwagi dotyczace klawiatury.

Postaram sie poprawic.

Z ortografia i gramatyka niestety nic ne zrobie (bo uparty jestem, albo glupi), jak ktos bedzie chcial gdzies zacytowac moje wypociny to poedytuje sobie.

A dla czego tak wazne sa Polskie znaki na tym forum, czasami pisze na innych i pierwszy raz tak mi sie dostalo.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Maliniak said:

A dla czego tak wazne sa Polskie znaki na tym forum, czasami pisze na innych i pierwszy raz tak mi sie dostalo.

Pozdrawiam,

Teraz to ja czytam to jako objaw złej woli. Kurwa, oczy mi zaropiały. 

@Rnext zrzuty ekranu można by było do instrukcji porobić, z opisem jak dodać, ustawiać i zmieniać. A i jak wywołać z klawiatury polskie znaki:

ą, ę itd z tym ludzie też mają problem. Pamiętam jak na Amidze miałem polskie znaki w edytorze tekstu, a i tak pisać nie umiem. Jak po tym, nie będzie polskich liter to ban! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.