Skocz do zawartości

Wizyta byłej.


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mpawel5 napisał:

Właśnie pisała, że dziś nie da rady. To ja jej, że do roboty przyniosę, bo potem ja nie będę miał czasu.

Oczywiście. Idź na kolanach, jak na prawdziwego mężczyznę przystało. A przecież nim jesteś, prawda? 

 

Pomyślmy, po co po 2 latach bez kontaktu, ex chce do nas wpaść po swoje buty( które pewnie ze starości już dawno dostały grzyba)? Odpowiadam. Ponieważ raz na jakiś czas trzeba zrobić przegląd wszystkich swoich bolców, żeby sprawdzić, hmmm ten się stoczył, ten wyprzystojniał, ten się ogarnął, a ten.... ooooo wygrał 6 w lottka!!! Miś jaka ja byłam głupia. Ja sobie wszystko przemyślałam. No miś... 

 

Dziwnym trafem takie akcje mają miejsce kiedy myszka jest:

- po rozstaniu

- przed rozstaniem, kiedy wie, że czas szukać nowej gałęzi 

- kiedy od dłuższego czasu jest sama, a zegar biologiczny bije tak mocno jak Big Ben.

 

Będziesz brać udział w grze, o której nie do końca masz pojęcie. Po spotkaniu proponuję wizytę u dobrego terapeuty i l4 z roboty na co najmniej tydzień, celem uspokojenia skołatanych nerwów :) 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mpawel5 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc, to dowiedziałem się jaki byłem nieczuly, że na imprezy z nią nie chodziłem, że ja domator itd. itp. Byłem przez 8 lat i kochała, a teraz nagle jestem be. 

Czyli Pani po rozstaniu zdążyła poimprezować i dawać dupy ogierom, a teraz projektuje swoje kurewstwo na Ciebie, Ty masz być winny :)

Niezła sucz z niej.

Jeśli masz jaja, nawet nie otwieraj. Wystaw przed drzwi na 10 minut przed jej przyjściem (jeśli jesteście umówieni na konkretną godzinę, jeśli nie, wystawiłbym na cały dzień - najwyżej ukradną, trudno się mówi) i żadnego otwierania. Chłopie, samo obejrzenie Ciebie to już jest coś na co ona nie zasłużyła. Co Ty myślisz, że to za darmo jest? Każda sekunda Twojego czasu KOSZTUJE. Ucz się od Pań i rozliczaj wszystko co z siebie dajesz kobietom, nawet zwykły uśmiech, bardzo skrupulatnie.

 

Na Twój uśmiech kobieta ma ZAPRACOWAĆ kolego. Ucz się od Pań w tej kwestii, są w tym znakomite.

Edytowane przez miloszy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była była i wzięła. Myślałem, że koniec, a wtedy się zaczęło. W duuuzym skrócie, że tęskni, ale uczucie chyba ulecialo, że nie chce jej dać tego czego chce(dziecka), już o tym, że jestem domatorem nie gadała. Ze powinna to szybciej skończyć, ale ze mieliśmy być do starości razem itd. itp. No i poszła. Tyle z wizyty. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz kobiety w domu to poproś i kup ładnej sąsiadce dobre wino i poproś ją aby ona otworzyła drzwi i podała ex te rupiecie mówiąc: @mpawel5 przeprasza ale musiał pilnie na chwilę wyjść albo och, a @mpawel5 akurat bierze prysznic.

Coś w tym stylu - jeśli akurat masz ochotę na takie zabawy. Ja bym nie miał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, giorgio napisał:

Oczywiście. Idź na kolanach, jak na prawdziwego mężczyznę przystało. A przecież nim jesteś, prawda? 

 

Pomyślmy, po co po 2 latach bez kontaktu, ex chce do nas wpaść po swoje buty( które pewnie ze starości już dawno dostały grzyba)? Odpowiadam. Ponieważ raz na jakiś czas ktrzeba zrobić przegląd wszystkich swoich bolców, żeby sprawdzić, hmmm ten się stoczył, ten wyprzystojniał, ten się ogarnął, a ten.... ooooo wygrał 6 w lottka!!! Miś jaka ja byłam głupia. Ja sobie wszystko przemyślałam. No miś... 

 

Dziwnym trafem takie akcje mają miejsce kiedy myszka jest:

- po rozstaniu

- przed rozstaniem, kiedy wie, że czas szukać nowej gałęzi 

- kiedy od dłuższego czasu jest sama, a zegar biologiczny bije tak mocno jak Big Ben.

 

Będziesz brać udział w grze, o której nie do końca masz pojęcie. Po spotkaniu proponuję wizytę u dobrego terapeuty i l4 z roboty na co najmniej tydzień, celem uspokojenia skołatanych nerwów :) 

Dokładnie.

Moja jedyna dziewczyna po prostu wprost sie pyta czy moje plany życiowe idą ciągle do przodu i ile mi zajmie abym konkretnie zarabial.

Odzywa sie raz na pół roku ?.

 

Edytowane przez PatZz
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie wiecej jedynych dziewczyn bo ta ci nie da póki nie kupisz jej futra albo i mieszkania.

Dobra dziewczyna POMAGA realizować plany życiowe a nie czeka aż będziesz miał kasę którą oczywiście powinieneś wydawać na nią.

W końcu czekała na ciebie tak długo, prawdopodobnie żyjąc w cnocie czystości.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.